Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sevıs

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Sevıs

Arkadaslar ben calismis oldugum mc donaldstan 5 gun once ayrildim ve alabamadan nj ye gitmeye hazirlaniyorum. sponsor sirketimle falan gorusup durumu bildirdim. fakat sevis kaydimda hala eski is yerimin adresi yaziyo. bunu degistirmem gerektigini biliyorum ama ne yazabilecegimi bilmiyorum. yeni bir is bulana kadar eski is yerimin adresinin yazmasinda sakinca warmi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yokta sen ssn aldin mi geldimi eline bak o ssn cok onemli artik o senin calisma kartin olacak yani ssn almadan bir yere gideyim deme gittigin yerde postalamazlar filan bence ssn al. o cevrede is bakmaya basla mutlaka bulursun ya pes etme oyle hemen.baska ogrenciler vardir belki. zor durumda olabilirsin ama yilma.

hemen gitme bi yerlere bence ara isleri is secme.en kotu ihtimal ssn gelince git
    onur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı loveronur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yokta sen ssn aldin mi geldimi eline bak o ssn cok onemli artik o senin calisma kartin olacak yani ssn almadan bir yere gideyim deme gittigin yerde postalamazlar filan bence ssn al. o cevrede is bakmaya basla mutlaka bulursun ya pes etme oyle hemen.baska ogrenciler vardir belki. zor durumda olabilirsin ama yilma.

hemen gitme bi yerlere bence ara isleri is secme.en kotu ihtimal ssn gelince git
    lovenonur bende Mc Donalds ta basladim ikinci is dusunuyorum ssn ne siz kabul etmezler deil mi bir de ikinci is bulma sanismiz nasildir nneye bakarlar
    Safinaz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lovenonur bende Mc Donalds ta basladim ikinci is dusunuyorum ssn ne siz kabul etmezler deil mi bir de ikinci is bulma sanismiz nasildir nneye bakarlar
    Ehliyetin varsa biraz caba sonucu rahat is bulursun bana sorarsan ayrica ssn sart kimsenin calistiracagini sanmam. Ingilizcen de rahat ise pek sorun yok. Fast food tarzi yerlere gir surekli form doldur. Illaki biri doner
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba. amerıcaya ındım isyerıme gtım ve elemana ihtiyacımız yok dediler. bende sevis kaydını yaptıktan sonra. başka eyalete gitme kararı aldım. peki başka eyalette çalısmak için yanı ssn kartına başvursam sorun yaşarmıyım. örneğin florida işi vardı. ben new yorka gittim iş buldum başladım ama ssn kartım yokken. bir yardım edersenız sevınırım
    yani new york ssn merkezıne gıtıp yapsam işlemlerimi sorun yaşamıyım. adamlar senin iş yerin başka yerde neden burda yapıosun derler mi?
    Konu steve707 tarafından (20-06-2010 Saat 07:12 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Beyler bir sorum olacak. İşverenimle mailleştim. Dedim ki 8 Haziran'da Ny'deyim. 10 Haziran'da Harrisburg'tayım. Harrisburg'a gelmeden NY'deyken SEVIS kaydımı yapsam dedim. Ev adresini ne yazayım? dedim. İşveren de demiş ki Sevis kaydını yapmak için Harrisburg'a gelene kadar bekle.

Sormak istediğim, sevis kaydını yaptığımız gibi etkinleşiyor mu? Çünkü vardığım gün karşılama merkezinde işlemlerim bittikten hemen sonra SSN için başvurmayı düşünüyorum. Bir daha şehir merkezine gitgelle uğraşmak istemiyorum.
    Konu speedygonzalez tarafından (05-06-2011 Saat 08:50 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bir sorum olacak. İşverenimle mailleştim. Dedim ki 8 Haziran'da Ny'deyim. 10 Haziran'da Harrisburg'tayım. Harrisburg'a gelmeden NY'deyken SEVIS kaydımı yapsam dedim. Ev adresini ne yazayım? dedim. İşveren de demiş ki Sevis kaydını yapmak için Harrisburg'a gelene kadar bekle.

Sormak istediğim, sevis kaydını yaptığımız gibi etkinleşiyor mu? Çünkü vardığım gün karşılama merkezinde işlemlerim bittikten hemen sonra SSN için başvurmayı düşünüyorum. Bir daha şehir merkezine gitgelle uğraşmak istemiyorum.
    yaptığın gibi etkinleşiyodu galiba. Ama işvereninin dediği gibi bekle. oraya gidince yaparsın. sonra da işveren sana yardımcı olur zaten ssn konusunda. tek başına gitmezsin heralde.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Hemen etkinleşiyorsa problem yok. Orada yaparım artık bir şekilde. Bilgisayar falan yok bende. Kendi bilgisayarını kullandırtsa bari Yok yardımcı olmuyor o konuda. Daha doğrusu onlar götürmüyor. Zaten karşılama merkezinin bir sokak arkasında Social Security Binaya girince 8. katta.

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptığın gibi etkinleşiyodu galiba. Ama işvereninin dediği gibi bekle. oraya gidince yaparsın. sonra da işveren sana yardımcı olur zaten ssn konusunda. tek başına gitmezsin heralde.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen etkinleşiyorsa problem yok. Orada yaparım artık bir şekilde. Bilgisayar falan yok bende. Kendi bilgisayarını kullandırtsa bari Yok yardımcı olmuyor o konuda. Daha doğrusu onlar götürmüyor. Zaten karşılama merkezinin bir sokak arkasında Social Security Binaya girince 8. katta.
    ok yakınsa sorun yok o zaman
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar. Ben 18 haziranda houston havalimanına indim. Texar burger king'te çalışacağım diye ama o iş iptal oldu. şuan alabamadayım. sponsor 1 temmuzda mcdonalds golf shoresda çalışacaksın dedi. 1 temmuza kadar geçici bir yere yerleştirildim. Elimde kesin bir bilgi olmadığı için şuana kadar ne sevis nede ssn yaptım. 1 hafta oldu hala bekliyorum. Ne yapmamı öneriyorsunuz. Sevisi ne yapacağım ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)