Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 işte çalışma..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 2 işte çalışma..

iyi günler wat çı arkadaşlar ve olacak olanlar,,

bende bi watçı adayıyım, merak ettigim şey ise 2işte çalışmanın faydaları ve zararları(haftalık saatler, para , hangi 2iş birbirine uygun düşer, vs )...

öncelikle ben işin work kısmıyla ilgileniorm yani ilk işi şirket aracılıgıyla, başka bi işide kendi araştrmamla bulmak ve çalışmak ve tabiki para biriktirmek okul ihtiyaçlarım için...2iş yapmış olan tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri nelerdir ?

ssn numarası ne kadar zamanda çıkar sorun yaratırmı sonuçta 2.işede hemen başlamak istiyorum, çalışma saatlerini uydurmakta sıkıntı çekermiyim...

Beni aydınlatacak arkadaşlara zaman ayırdıkları için teşekkür ederim...

teşekkürler turkishwat

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu sene ilk defa wat a katılacağım...geçen seneden beri araştırıyorum bu işleri...ikinci işte çalışman, ilk işinin patronu müsaade ettiği sürece olabilir ...giden ve kendileri iş bulan arkadaşlarımdan duyduğum kadarı ile işverenlere tek tek soruyorsun elemana ihtiyacınız var mı diye...senin boş vakitlerine uyuyorsa ve elemana ihtiyaçları varsa alıyorlar işe...bi de ikinci iş bulma şansın iş yerinin ya da kaldığın yerin lokasyonuna bağlı...yani çalıştığın ya da kaldığın yerin yakınlarında da iş yerleri falan olmalı bence...iki iş arasında da ulaşım kolay olmalı ki zamandan kazanılsın...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

soruyu gördüm ama cevap vermemiştim. çünkü yüzlerce, binlerce kere konuşulmuş şeyler bunlar. madem yanlış bilgi verilmiş, düzelteyim.
    2.işte çalışmak için izin almak diye bir şey yok. İzninizi konsoloslukta alıyorsunuz zaten. bu izinle istediğiniz gibi çalışırsınız. işyeriyle yaptığınız anlaşmadan dolayı orayı aksatmamanız gerekir. Ama daha iyi bir iş bulursanız bırakın işi. Kimsenin kölesi olmayın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

teşekkür ederim paylaşımlarınız için ,,

diger sorumda hangi eyalette, şehirde 2 iş ayarlamak daha kolay olur, iş potansiyeli yüksek yerler nerelerdir tecrübeli watçı arkadaşlarım ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

birincisi 2. iş icin kalablık yere gıtmen lasım bnım gıbı dag basına gıdersen bıras sor bulursun ıkıncı ısı yanı daha merkesı yerlerde ol derım!!!

ıkıncısı 2. ıs ıcın shedulelnun uyması gerekır yanı ılk ıs saatlerının saman ayarlaması 11 de baslayıp 6-7 de bıtıyosa zor bulman...

ayrıca sureklılık gostermesı eger ılk ısının saatlerı sureklı degısıyosa yıne zorlanırsın...

bunları gıtmeden once ısverenıne maıl atarak sorabılırsın yada basvurdugun

sırkete sor ıs saatlerını ne gunler hangı saatler calsıcagını felan...
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

teşekkürler dodo soracagım saatleri ..
    peki hangi eyaletler kalabalık olur ve konaklama nın ucuz oldugu kalabalk bi eyalet bulabilirmiyim?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)