Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: How to swim by JimmyDShea

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16
    Konu Kortanzz tarafından (16-05-2009 Saat 07:54 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Abd de iken her gün düzenli 1 saat yüzücem spor icin. Gercekten cok yararlı bir spor, linkler de baya yararlı. İsallah kelebek ve kurbagalamayı da ögrenicem zamanla

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

kurbaglama ögrenilirde kelebek ögrenmek yetmiyor vücut hareketleri diğer stillere göre cok farklı bana baya zor geliyor.. birde şu kurbaglama yüzemeyenleri anlayamıyorum çek dal çek dal ters bir hareketide yok bence en kolay yüzme şekli nasıl olmuyor anlamıyorum.. aynı sorunda bende kulacta var sende öyle düşünebilirsin çok çabuk tıkanıyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Kurbalamada bel hareketi zor geliyor bana simdilik. Cekip dalıyorum ama 1.5 metrede 2 kere kafamı cıkarıyorum, ilerliyemiyorum ki Bel ve ayak hareketinde eksiklerim olsa gerek. En zor stil kelebekleme bence. Cok fazla kas gücü, ciger falan istiyor. 5 kulac attım mı bitiyorum Simdilikse en iyi kulac yüzüyorum. Onda da aralıksız 150-200m yüzünceye kadar gelistirmeye calısacagım.
    Genel olarak en önemli olay nefes alma kısmı tüm stiler icin gecerli tabiki. Yeteri kadar sık nefes alıcaksın ki kaslara oksijen gitsin yorulma, su altında burundan nefes verip, alırken de kafayı cevirip agızdan alma vs vs. Bakalım daha da gelistirecegim isallah, videoları da indirdim yararlı olacagı kesin...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ben her yüzmeden önce açıp izliyorum bu 3 videoyu yüzerken tek tek deniyorum.. yaklaşık 1 aydır yüzüyorum lifeguard olacagım icin yusuflardayım şuan, şimdilik kurbaglama 100-125 metre yüzerim, kulac 25-40 arası, kelebek 2 metre bakalım 1 ayım kaldı hepsine 50 şer metre eklesem tamam ..

5 kulaçtamı yoruluyorsun anlamadım ?
    Konu Kortanzz tarafından (16-05-2009 Saat 08:22 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks