Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 California

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2012 California

Öncelikle herkese merhaba

İlk mesajımın başlık halinde olması ne kadar doğru bilmiyorum ama gerekli bi sayfa olduğunu düşündüm.

Ekim ortasındayız yavaş yavaş kayıt olacağımız şirketler,gitmeyi planladığımız eyaletler,çalışmak istediğmiz işler az çok belirlenmiştir.Benim durumumdaki tek fark california benim için bi zorunluluk olması;Riverside'da bi tanıdığımda kalıcam.(güzel bi zorunluk sanırım=) ).2012 yazında California'ya gidecek olanlar/gitmeyi düşünenler ve gitmiş olanlar;

gitcekelri şehri
    Çalışacakları işi
    Tercih ettikleri şirketi
    ve neden California'yı tercih ettiklerini (hakkında duyduğunuz,bildiğiniz yönleriyle birlikte)

Paylaşırlarsa sevinirim.

benim tercih listem fazla geniş değil riverside dolaylarında bi iş tercih edicem;bulmam da zor olacağı için ne iş olursaŞirket olarak .icepi tercih edicem gibi gözüküyo ama iş sahasına göre bu durum değişebilir.califorornia'yı tercih sebebim tamamiyle aile baskısıdırtanıdık var diye.ama güzel bi eyalet,gezilesi bi eyalet böyle baskıya boyun eğmiycem de napıcam..Sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum.

Not:10 gündür siteyi california merkezli araştırıyorum takip ediyorum.sitede gördüğüm kadarıyla bu tarz bi başlık yok.gözden kaçırdıysam ve yanlış yerde başlık açıyosam şimdiden affola.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

rivierside da is bulman cok cok zor olur..sansliysa bulursun.. california icin de soyleyecegim sey eger ki is bulup gidersen ne kadar sansli olacagini goreceksin..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cevabın için sağol..sponsor iş bulma sitelerinde iş var ama ne kadar güvenilir olur bilmiyorum,işverenle yüzyüze iş görüşmesini yapmak daha iyi olurdu ama riverside olması beni sınırlıyo.Keşke Los angeles riverside'a biraz daha yakın olsaydı

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

eger gittiginde altinda araba olacaksa is bulursun ama araban olmayacaksa riverside disinda hatta riverside da bile evine uygun is bulman lazim is icin ordaki tanidigin sana yardimci olusa daha rahat bulursun..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

araba kullanmak biraz sıkıntılı ehliyeti aldım ama tecrübe lazım...tanıdıklarım da iş bulma zahmetine gircek kadar tanıdık değil...iş konusu "çok" sıkıntılı olursa başka bi yer seçerim,,sanırım...gerçi bütün araştırmalarım california üzerineydi.2. gidşim olsa self olarak gidip iş bulma güvenini kenimde bulurdum ama ilk gidişte heyecana gerek yok

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

benden sana tavsiye hazir erkenden kayit oluyorken riverside diye tutturma bati tarfainda bulunan iyi bir is sec hem para kazanilan hem sartlari iyi olan bir isi oraya git.. yoksa magdur olursun bu sekille haberin olsun..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

riverside benim için sadece öncelik ama bile bile de lades demem.burda yazılanları mümkün olduğunca okuyorum ve son derece dikkatli olmak gerekiyo.batı tarafında iş imkanı olan yerlr olarak los angeles san francisco tercih edilen şehirler gibi gözüküyo,beğenilen şehirler demek daha doğru olur sanırım.şirket ve yer seçim aşaması çok sıkıntılı.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

eger tanidiginin yaninda kalmayacaksan ve para da kazanma amacin varsa wat icinde california da calisma kiralar inanilmaz yuksektir. eyalet cok guzel yasam olarak super ama pahali. paranin hic onemi yok ben eglenmeye gezmeye gidiyorum sadece gerekirse ailemden de isterim para diosan git california ya yoksa gitme california ya yakin nevada utah idaho wyoming gibi eyaletler var oralari dusunebilirsin oralri gezicem dersen..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

esra ben 2012 californiya gidicem kesin gibi bişi

ben los angelas yakınlarındaki anhaim e gidicem disneyland ın oldugu şehir.

benim tr de çalıştıgım yerin sahibinin orda çocukluk ark ı war onun döner salonu war restaurant. orda çalışıcam. ilk gidişim ama self gidicem ona job offer göndericem oda bana doldurup geri gönderecek.

aklına bi,şi takılırsa sorabilirsin elimden geldigince yardımcı olmaya açlışırım. aynı şekil bende sana sorucam çünkü

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger tanidiginin yaninda kalmayacaksan ve para da kazanma amacin varsa wat icinde california da calisma kiralar inanilmaz yuksektir. eyalet cok guzel yasam olarak super ama pahali. paranin hic onemi yok ben eglenmeye gezmeye gidiyorum sadece gerekirse ailemden de isterim para diosan git california ya yoksa gitme california ya yakin nevada utah idaho wyoming gibi eyaletler var oralari dusunebilirsin oralri gezicem dersen..

tandığıma yakın olamam lazımarizona ve nevada seçenekler arasında.amerikaya gitme sebebim para biriktirip dönemk değil ama biraz biriktirip sonunda da bi iki yer görsem güzel olur.aklımda bi iki şirket var iş seçeneklerine göre kararımı vericem.önerilerin için çok sağol.devamını da bekliyorum

Alıntı hqnfb0707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esra ben 2012 californiya gidicem kesin gibi bişi

ben los angelas yakınlarındaki anhaim e gidicem disneyland ın oldugu şehir.

benim tr de çalıştıgım yerin sahibinin orda çocukluk ark ı war onun döner salonu war restaurant. orda çalışıcam. ilk gidişim ama self gidicem ona job offer göndericem oda bana doldurup geri gönderecek.

aklına bi,şi takılırsa sorabilirsin elimden geldigince yardımcı olmaya açlışırım. aynı şekil bende sana sorucam çünkü

Senin tanıdık sağlammışbenimki de böle bi güvence verse güzel olurdu.benim tecihim şekillendikçe sorcaklarım artıcaktır,şimdidedn sağol ben de elimden geldiğince yardımcıolmaya çalışırım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yalnız esra bilior musun bilmem ama beni en çok düşündüren ew sorunu konaklama çok pahalı california da 2000 2500 dolar arasıymış kiralar. beni en çok düşündüren işin o boyutu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet baya bi pahalı,ama çalıştığın yerdekiler yardımcı olur belki.türk çalışanlar vardır...umarım ben riverside'da halledebilirm.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

inş zaten restaurant sahibi yardmcı olur heralde. yada inş diyelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 2012 yazında san francisco düşünüyorum.Burda bitane iş teklif etdi şirket san francisco`da işin açıklamasında job vvith bikes.Assisting people with their bikes.bu iş nasıl bir iş olabilir.saat başına 12 dolar veriyolar.bilgilendirirseniz sevinirim =)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abd'nin en özel eyaletidir şüphesiz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz varız ya nerelerdesiniz siz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

20 Ağustos'dan Ocak Ayına kadar San Diego'da olacağım. Varsa o tarihlerde Yakın Eyaletler'de yada San Diego'da bulunacak arkadaşlar tanışmak isterim.

San Diego tercihimi de Metropol şehirlerinin bana itici gelmesi yüzünden seçtim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)