Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Texas - Landry's Galveston

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arrow Texas - Landry's Galveston

Arkadaşlar ben Newport u kaçırdım fakat kimilerine göre Newportun daha iyi kimilerine göre Newporttan iyi oldugunu duydugum Texas ta işimi seçtim Server olarak çalışacağım bi balık restaurantı baya üst sınıf bi yere benziyor fakat tam bilmiyorum danışmanıma güvenerek sectim. Ben almazsam sırada diğer danışmanlar bekliyo falan dedi diğerleride almadımı falan diye atlayınca tamam dedim artık birde yeri ve iş yerinin fotoğraflarından yola çıkarak seçtim.Tabiki sadece danışmanların davranışlarından dolayı seçmedim o sadece ek bi etkendi. Malum saatlik ücreti 2.13$ Server tip var tabiki; konaklama sağlamıyor gözükmesine rağmen Jobprofile da kalınacak yerin adres bilgileri herşeyi yazıyor oda 100$ haftalık. Ayrıca konaklama sağlayan yer bi collage in yurdu sanırsam airport pickup var ve transportation içinde. Arkadaşlar burada daha önce çalışmış veya çalışmamış arkadaşlar yorumlarınızı görüşlerinizi esirgemeyiniz. Teşekkürler bu forum cidden çok işime yaradı yardımcı olan olmayan tüm yorumların sahiplerine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Çalışacağım yer Galveston diye bir ada da bulunuyor ama öyle gemi ve uçakla ulaşımı olandan değil köprü bağlantısı falan var linkte de görebilirsiniz.

Çalışacağım işyeri de bu arkadaşlar.

Bu da iş tanımı arkadaşlar.

Sizce nasıl.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Galveston houstona 1bucuk saat uzaklıkta bulunan kucuk bır ada , yasam pahalı deıl , cevrenı kurmazsan cok eglencelıde deıldır , 1 tane club vardır adada orda ben djlık ve promoterlık yapıorum , adanın tek eglencesı yazları benım duzenledıgım euro nıghtslardır , calısacagın yer gecen yaz acıldı , eglence parkının ıcınde bulunan bır restaurant o sebeble cocukların aılelerın gıttı bır restaurant , gecen sene kavulan cok oldu cunku cok fazla calısan aldılar , ve patır patır ılk hatalarda kovulmalar basladı , garson olacam dıyorsun ama ıngılızcen nasıl akıcı bısekılde konusabılıormusun 2 sayfalık menudekı ısımlerı yemeklerın neyden yapıldıgını ıcındekılerı ezberleyebılırmısın , o sana kalmıs bısey
    LIVE IS LIFE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Öncelikle ilgine ve yorumuna teşekkür ederim. İngilizceme güveniyorum o konuda sıkıntı yok, ayrıca yaşam pahalı değil demişsiniz sevindim fakat kovulmaları duyunca da bi eyvah dedim yani. Benim önceliğim eğlenmek gezip tozmak değil çoğu kişiye yanlış gelse de para biriktirmek ve seneye de tekrar gidebilmek ayrıca tabiki de ingilizce seviyemi yükseltmek. Sizce ben önceliklerimi elde edebilir miyim ? Ayrıca 2. iş seçenekleri nasıl bu adada acaba?
    Without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Daha önce giden yokmu buraya şimdi oysa ki danışmanım ilk kağılan işlerden demişti.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yalan olmasin ama 6. sezonum bu forumda ve bu isi ilk defa duydum , zaten texas a hersene cok da fazla ogrenci gitmez. gidenlerin de cogu , sahil kesiminde sorf malzemesi satan magazalr ya da giyim magazalari gibi islere gitti ya da six flags de calisti. Ama vardir belki konusunu acmadan bu ise gidenler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Evet arkadaşlar -güncel-

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum galvestonu danışmanımda önerdi hatta giden elemanlarla telde konuştum orada bir yurt varmış orda kalıyorlarmış otobüsle ulaşımı sağlıyorlarmış sosyal olanakları kısıtlı tabi türkler azımsanmayacak kadar varmış bende seçmedim landry inc towerdaki işi seçtim şehir merkezi diye bakalım hayırlısı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı McHaleb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum galvestonu danışmanımda önerdi hatta giden elemanlarla telde konuştum orada bir yurt varmış orda kalıyorlarmış otobüsle ulaşımı sağlıyorlarmış sosyal olanakları kısıtlı tabi türkler azımsanmayacak kadar varmış bende seçmedim landry inc towerdaki işi seçtim şehir merkezi diye bakalım hayırlısı
    Bu işi almamın baş nedenlerinden biriydi zaten şehir merkznde olmayısı para biriktirmek falan sebeplerden dolayı birde otobusle ulasşımın sağlanması beni cezbetti fakat şimdi öğrendim çok türkün oldugunu benim istemediğim bişeydi ama napalım artık kendimize yabancı arkadas ediniriz bizde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Büyük ihtimal aynı firmayla gidiyoruz. Bnm de ingilizcem çok iyi garson olarak gitmek istediğimden bu işi önerdi danışman. Giden bir arkadaş buldum konuştum. Tip hayal olur müşteri çok az dedi. Ve ilk gidişe adaya gitmeyi tavsiye etmedi. Sevgili danışmanım da ilk tanıştığımızda kendisinin adaya gittiğini ve nefret ettiğini zorlandığını söylemişti. Bana birazcık kolaylarına geliyor diye hemen işe yerleştirmeye çalışıyorlar gibi geliyor dikkatli ol derim.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Dostum saatlik ücretin 2.5 dolar +tip olmasına rağmen 100 dolar da haftalık oda biraz sıkıntılı geldi bana..Çünkü ben Maine de çalışırken valelik yapıyodum ve saatlik ücretim 9.5 dolar ve haftalık konaklamam 70 dolardı
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)