Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HTC inspire

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart HTC inspire

Arkadaşlar merhaba,
    Ben Amerika'dan gelirken bir telefon almak istiyorum ancak bu konuda kararsız kaldım.Iphone 4 ve HTC inspire arasında kaldım.Iphone 4 bildiğiniz üzere biraz tuzlu ancak onun özellikleri kadar etkileyici bir telefon HTC inspire denilen.Üründeki sıkıntı ise şu ürünün 4G olması ve bilindiği üzere bize daha 4G gelmedi.Üründe 2G 3G seçenekleri de bulunmakta.Ben bu telefonu alırsam Türkiye'de 3G üzerinden nete rahatlıkla girebilir miyim?İlgilenen ya da daha önce kullanan arkadaşlar varsa beni biraz bilgilendirsinler lütfen...

link

Amazon.com: HTC A9192 Inspire 4G Unlocked Phone with Android OS, 3G Support, 8 MP Camera, Wi-Fi and GPS - Unlocked Phone - US Warranty - Black: Cell Phones & Accessories

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bende htc evo 3d lg optımus 3d bıde ıphone arasında kaldım ama ılk tercıhım htc 3d

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bence türkiyeye hemen dönmeyeceksenız biraz bekleyin iphone5 çıkabilir eğer çıkmassa iphone 4 alın pişman olmassınız
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

HTC telefonlar duyduğum kadarıyla çok iyi.Ancak Türkiye'de kullanılması yönünde bazısı kullanılır diyor rahatlıkla bazısı kullanılamaz diyor.4G olması bir dezavantaj ancak 3G ile hızlı bir şekilde bağlanabileceksem bu telefonu alırım.Iphone'dan hiç bir eksiğinin olmadığını düşünüyorum ve android zaten çoğu kişi tarafından bilinir Yorumlar geldikçe karar vereceğiz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

iphone 4 almak istiyorum ancak 700 dolar vermek içime hiç sinmiyor açıkçası.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

650$ 700 değil birde şu yönden düşünün arkadaşlar ıphonu satmak istediğinizde 1 sene sonra en az aldığınız fiyata geri satarsınız o da en az ama diğerlerinde böyle bişey olmaz
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Türkiye'de kullanılıyor diye biliyorum. ben de aynı durumdayım bu telefonu sanırım bugün alacağım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks