Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Destin mi? Panama city mi? Ya da?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Destin mi? Panama city mi? Ya da?

Mrb arkdaşlar yazın floridaya gidicem. Hangi şehiri seçsem acaba çok kararsız kaldım. o bölgeyi bilen varsa hangi şehire gideym. Şehirde aradığım özellikler; ucuz olsun, iş imkanı çok ve konaklama iyi olsun

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Oncelikle 2 yere gitmedim.

Soyle diyebilirim iki yerde pahalidir. Denizin kiyisindan ve FL eyaletinden bahsediyorsun. Ilk yilin ise is bulman zor ama imkansiz degil. SSN olmadan 2. iste calisabilecegini sanmiyorum ama. Tahminen konaklama 100$ civarinda olacaktir.

Bunlar benim dusuncelerim, forumdan elbette 3 yeride goren, bilen arkadaslar vardir. Onlar daha net yardimci olurlar.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle 2 yere gitmedim.

Soyle diyebilirim iki yerde pahalidir. Denizin kiyisindan ve FL eyaletinden bahsediyorsun. Ilk yilin ise is bulman zor ama imkansiz degil. SSN olmadan 2. iste calisabilecegini sanmiyorum ama. Tahminen konaklama 100$ civarinda olacaktir.

Bunlar benim dusuncelerim, forumdan elbette 3 yeride goren, bilen arkadaslar vardir. Onlar daha net yardimci olurlar.
    hocam ilk yılım. 2. iş düşünmüyorum aslında. en iyi seçimi yapmayı düşünüyorum. iş bulmam o kadar zor mu ? hem şirket işi ayarlamayack mı ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı CarizmaTURK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb arkdaşlar yazın floridaya gidicem. Hangi şehiri seçsem acaba çok kararsız kaldım. o bölgeyi bilen varsa hangi şehire gideym. Şehirde aradığım özellikler; ucuz olsun, iş imkanı çok ve konaklama iyi olsun
    Ben panama city beachteydim. acayip eğlendim. Destinden gelen arkadaşlar biz PCBye eğlenmek için geliyoruz demişti. fakat Destindeki konaklama filan daha ucuz olabilir... Job Offerlara bağlı.
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben panama city beachteydim. acayip eğlendim. Destinden gelen arkadaşlar biz PCBye eğlenmek için geliyoruz demişti. fakat Destindeki konaklama filan daha ucuz olabilir... Job Offerlara bağlı.
    hocam eğlencenin yanında başka na gibi özellikleri war panamanın. nufusu kaç, şehhir büyük mü, işle ev arası ulaşım kolay mı? iş imkanları nasıl ?birde kaldığınız evler nasıdı ? herkese bir oda mı yoqsa odlar karışık mı? çok soru sordum kusura bakma

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

mrblar.
    öncelikle panama city beach destine göre daha küçük. ben panama city beach de çaşıyordum ama bizde araba vardı destine de çok gidiyorduk(40-50mil)(alışveriş-yemek-takılmaca). vaktimizin çoğu kısmını panama city beach de geçirdiğimiz için mi yoksa daha iyi olduğu için mi ne bilmiyorum ama destin daha çekiciydi. bu arada ben panama city beachde 75 dolar veriyordum kalmaya.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı orcns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrblar.
    öncelikle panama city beach destine göre daha küçük. ben panama city beach de çaşıyordum ama bizde araba vardı destine de çok gidiyorduk(40-50mil)(alışveriş-yemek-takılmaca). vaktimizin çoğu kısmını panama city beach de geçirdiğimiz için mi yoksa daha iyi olduğu için mi ne bilmiyorum ama destin daha çekiciydi. bu arada ben panama city beachde 75 dolar veriyordum kalmaya.
    hocam ucak biletini ne kadara almıştın? birde nasıl uçtun kaç aktarda nerden aktarma?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende pcb deydim yine oraya gideceğim gitme çünkü hep orda kalmakisteyebilirsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

valla fiyatları hatırlamıyorum.
    izmir-ist-nyc gidiş dönüş
    nyc-atl-pcb gidiş almıştım. ama bu pek ucuz değildi.yakınlarda destinde küçük bi havaalanı vardı ona bakabilirsin. başka bir seçenek şöyle yapabilirsin. nyc-tennessee burdan da otobüsle.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi akşamlar arkadaşlar açılan konuyu gördüm bende çok büyük ihtimal panama city beach te olucam.giden arkadaşlara sorum olucak.nasıl ortamı insanları sıcakkanlı mı? bide ispanyolca yoğunluktaymış doğrumu :/ alışverişte fiyatlar nasıl

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sportvas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende pcb deydim yine oraya gideceğim gitme çünkü hep orda kalmakisteyebilirsin
    hocam biraz anlat ya çok merak ediyorum nasıl yerler acaba.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

konaklama sudan ucuz

ikinci iş isteyen kovalarsa bulur

alışveriş new york tan % 60 civarı ucuz

istersen 3-4 e kadar çalış sonrasında sahil okyanus kum havuz palmiye ağaçları yani %100 Tatilllll

Sallayın binaların arasına sıkışmayı, yaz tatilinin dibine vurun

uçak biletine gelince ben 800 $ almıstım geçen sene, çok farkıda yok diğer eyaletler ile... ayrıca ben olsam ki ben öyle yapacağım inşallah bu sene, New york a gidip ya araç kiralayıp orda bırakırım. Ya da Otobüsle gideceğim, otobüs yolculuğu kötü diyorlarya, geçen yıl dönüşte otobüsle geldik new york a on numara ekşın oldu makara da oldu, hemen de bitti yol

başka soru varsa cevaplayabilirim... ha bu arada housekeeper filan bu işleri yapmayın ne orda ne de USA nın başka yerinde, bu bizim türk şirketlerin çakallık yapıp sizleri paraya satmak istemesidir... gidip orda ...k temizlemek istemezsiniz heralde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sportvas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konaklama sudan ucuz

ikinci iş isteyen kovalarsa bulur

alışveriş new york tan % 60 civarı ucuz

istersen 3-4 e kadar çalış sonrasında sahil okyanus kum havuz palmiye ağaçları yani %100 Tatilllll

Sallayın binaların arasına sıkışmayı, yaz tatilinin dibine vurun

uçak biletine gelince ben 800 $ almıstım geçen sene, çok farkıda yok diğer eyaletler ile... ayrıca ben olsam ki ben öyle yapacağım inşallah bu sene, New york a gidip ya araç kiralayıp orda bırakırım. Ya da Otobüsle gideceğim, otobüs yolculuğu kötü diyorlarya, geçen yıl dönüşte otobüsle geldik new york a on numara ekşın oldu makara da oldu, hemen de bitti yol

başka soru varsa cevaplayabilirim... ha bu arada housekeeper filan bu işleri yapmayın ne orda ne de USA nın başka yerinde, bu bizim türk şirketlerin çakallık yapıp sizleri paraya satmak istemesidir... gidip orda ...k temizlemek istemezsiniz heralde

hocam fast foodcuda çalışıcam nasıl yorucuudur acaba ? diyorsun ya arabaya kiralayp gidersn kaç saat sürüyor o yol? bir de kalacağımız evler nasıl ? bizim şirket diyor evler çok güzel filan inanamayaksın. ev arkadaşların nasıl oluyor herkesein odası mı oluyr?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

1-2 güne gidersin ama her yeri gezmiş olursun nası olsa benzin sütten ucuz evler çok güzel, fast food işi çok iyi heeeeh işte böyle işler al alırsan kesin tavsiye ederim kardeşim, hatta yazın orda görüşürüz ev arkadaşlarında çoğu rus ülkelerinden olsa da bütün ülkelerinden insanlar olur, PCB dünyanın her ülkesinden olan insanlarla doluyor odalar da 2 veya 3 kişi ile kalırsın, çokta iyi olur kaynaşırsın güzel şeyler yani

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[QUOTE=sportvas;155729]1-2 güne gidersin ama her yeri gezmiş olursun nası olsa benzin sütten ucuz evler çok güzel, fast food işi çok iyi heeeeh işte böyle işler al alırsan kesin tavsiye ederim kardeşim, hatta yazın orda görüşürüz ev arkadaşlarında çoğu rus ülkelerinden olsa da bütün ülkelerinden insanlar olur, PCB dünyanın her ülkesinden olan insanlarla doluyor odalar da 2 veya 3 kişi ile kalırsın, çokta iyi olur kaynaşırsın güzel şeyler yani [/QUOT

kardeşm faceden eklermisin tanışp konuşalım Azat Tunga Genç | Facebook

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hava aşırı sıcak oluyo mu ya Panama City de )

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

evet oluyor ful sıcak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

off yapma en azından 4 ten 5 ten sonra serinlemiyor mu :P

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı dlr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    off yapma en azından 4 ten 5 ten sonra serinlemiyor mu :P
    5 ten sonra az da olsa serinler ama neticede antalya,adana gibi nemli bir yerdir
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

florida eyaleti'nde destin,fort walton beach,miramar beach,tallahessee ye gitmiştim şehir olarak diğer florida nın şehirlerinden daha farklı güzel bir yer.Pensacola hakkında iyi şeyler duymadım.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hocam biraz anlat ya çok merak ediyorum nasıl yerler acaba.
    mrb tekrar.

ilk önce dil olayına gelelim. pcb de ispanyolca ağırlıklı değildir.
    bölge tatil beldesidir. genelde atlantada,georgia dan gelenler çok oluyor ama ülkenin tüm yerlerinden de gelenler vardı.
    çalışanlara gelince rus ağırlıktı ve ara ara türk vardı.zaten küçük biryer bir süre sonra ordaki herkesle tanışmış oluyorsun.
    sıcaklık açısından gerçekten sıcak biryer.bizim birgün evde klima bozulmuştu ölüyoruz sanmıştık) çalışma yerin dışarısıysa, ilkte acayip zor geliyor, ölüyorüm sanıyorsun ama sonra alışıyorsun.
    ayrıca pcb de amerikanın en büyük gece klübü var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)