Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ocean City MD'de kalıcak yer acil yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ocean City MD'de kalıcak yer acil yardım

Herkese iyigunler,1 aydır yürüttüğümüz kalıcak yer bulma çalışmamız malesef sonuçsuz kaldı.Şirketimizin ayarladığı kalıcak yer cidden çok haksız para peşinde ve avantajsız.Bizde kendimiz bulucaz dedik,ancak ocean city md de bi tane bile hostel yok.oda arkadası arayanlar work and travelcılara sıcak bakmıyor.Herşeyimiz tamam. 2 hafta sonra gidiceğiz,ancak kalıcak yerimizin olmaması çok gerici bi durum.
    Şöyle bir sorum olucak,şimdi şirketin ayarladığı 8 - 10 kişilik buyuk evlere fln gidenler.2 kişiyiz,yere bi yatak atıp yerde yatarız hiç problem etmeyiz.Böylece sizinde kira bedeliniz düşmüş olur.Bu işe sıcak bakan varmı? Sonucta orda evi kontrol eden birisi olmuyacak,8 kişilik bir evde 10 kişi kalmasını kimse dert etmez,yerde koridorda yatmayıda kabul ediyoruz.atıyorum kişi başı 150 dolar oduyosanız haftalık bizim sayemizde 100 dolara dusucek kiranız.Bu tür bir olaya ben varım diyen varmı? Merak etmeyim kalıcak duzgun bi yer bulunca taşınıcaz,yani geçici, maksimum 3- 4 hafta kalabileceğimiz bir yer arıyoruz.
    İkinci sorum ise,lütfen ocean city md ye gitmiş ve bilgisi olanlar kalıcak yer konusunda tavsiyeniz varmı? Şöyle yapın böyle yapın diyeniniz varmı? Ucuz kalıcak yerlerin web sitesi,email,telefon fln iletebilirmisiniz bize.(rica ediyorum bilenler yazsınlar) teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biz de aynı konuda problem yaşıyoruz. Önceden gitmiş arkadaslar kaldıkları yerleri bize söyleyebilirler mi? bir kaç kişi toplanıp bir ev falan tutabiliriz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bakalım dostum.benim işveren ayarladı kalacak yer fakat memnun kalmazsam ve fiyat hakkında tam bilgim olmadığı için pahalı gelirse düşünürüm eve çıkmayı.ev piyasası da nasıl bilmiyorum ama gidince bakarız.irtibatta oluruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasim ben ocean city deyim su anda.somerstreet de ewde kaliorum ve ev arkadaslarimin gelmesine daha varmis landlord umun soyledigine gore.ilgilenirsem gel yarin.somerstreet de solda bisikletcinin yanindaki ew.oke see you

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı osio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim ben ocean city deyim su anda.somerstreet de ewde kaliorum ve ev arkadaslarimin gelmesine daha varmis landlord umun soyledigine gore.ilgilenirsem gel yarin.somerstreet de solda bisikletcinin yanindaki ew.oke see you

bende 19 u gibi orda olucam, kalacak yer konusunda filan yardımına ihtiyacım olabilir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kalcak yer konusunda deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim nasıl bulabliriz.. hostel otel motel farketmez

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)