Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: destin,miramar beach florida

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Standart destin,miramar beach florida

Konu fatih26 tarafından (03-01-2008 Saat 10:16 PM ) değiştirilmiştir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

FAtih merabalar..Bu zamana kadar virginia dıyordum Şirketle tekrar gorustum Florida yonlerdırdı ve 5 arkdas Buyuk ıhtımal florida gidiyoruz..Cok yazmıssın forumda ama ayrı ayrı oludug ıcın bulması bıraz zor oluyor.. Ne ütr işleri önerirsinn Acıkcası amacımz dilcen cok hepımızınde Werdıgımız program ucretını ucak parasını vs cıakrmak ve azda olsa bi birikimle donmek en azından 1000$ .Otellerde Housekeeping yada marketlerde işler mevcut. neyi önerirsin .nasihatlarınıda dinlemek isterim şimdiden tesekkurler

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba herkese bende siteye yeni üye oldum bu sene destin taraflarına gitmeyi dusunuyorum bende ıs secme asamasındayım benım ogrenmek ıstedıgım su anda destin nasıl bi yer yani fatih arkadasım bu konuda bana yardımcı olursan sevınırım new orleansa gıtme durumumda var hangısını tavsıye edersın simdiden tesekkurler...

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese bende siteye yeni üye oldum bu sene destin taraflarına gitmeyi dusunuyorum bende ıs secme asamasındayım benım ogrenmek ıstedıgım su anda destin nasıl bi yer yani fatih arkadasım bu konuda bana yardımcı olursan sevınırım new orleansa gıtme durumumda var hangısını tavsıye edersın simdiden tesekkurler...
    ben forumda bazı şeyleri yazmıştım ama emin değilim.bir de web sitem de yazılar var bir de onlara bak istersen aşağıda link:

http://fatihinyeri.net/?p=398
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya daha öncede söyledim senin bu site açılmıyor bedava hosting mi aldın ne yaptın fonpic.org dan ol o daha uzun süre gidiyo yenile artık şu siteni rrica ediyorum fatih kardeş

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İyi mi oldu kötü mü oldu anlamadım bu video....içim gitti walla izlerken.. güzel bir görüntü....eğer son dakikada vizede ve iş yerinden sorun olmazsa bende benzer görüntüleri yollarım

Tecrübe Puanı
    18

benim site(fatihinyeri.net) mefta oldu.yanlışlıkla tüm siteyi göçerttim.bi daha da koyamadım abd ve destin hakkındaki bilgileri.vaktim olmadı.elinde olan varsa o bilgiler benim için önemli.tekrar yazmak zor gerçekten.günlüklerimi yazmıştım.unuttum şimdi çoğunu sitenin süresi de doldu bu arada.ama tekardan böyle bir site oluşturma hayalim var.ama dediğim gibi zaman alan bir uğraş.çok vaktim olmadığından eskisi gibi uğraşmak zor gerçekten...

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim site(fatihinyeri.net) mefta oldu.yanlışlıkla tüm siteyi göçerttim.bi daha da koyamadım abd ve destin hakkındaki bilgileri.vaktim olmadı.elinde olan varsa o bilgiler benim için önemli.tekrar yazmak zor gerçekten.günlüklerimi yazmıştım.unuttum şimdi çoğunu sitenin süresi de doldu bu arada.ama tekardan böyle bir site oluşturma hayalim var.ama dediğim gibi zaman alan bir uğraş.çok vaktim olmadığından eskisi gibi uğraşmak zor gerçekten...
    Fatih'in Yeri | Fatih ŞİŞMAN- Kişisel Web Sitesi yayına girdi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)