Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Mayıs Ankara Vize Görüşmem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 3 Mayıs Ankara Vize Görüşmem

8.30 da randevum vardı.7.40 da ordaydım ve beklemeye basladım.2 arkadaşım daha vardı yanımda.8.30 randevularını 8.45 civarında almaya basladılar.ama işlemler cok agır ilerliyor.konsolosluga girerken pasaportlarımızı topladılar sonra geri dagıttılar.güvenlik kontrolunden gectikten sonra evraklarımızı düzenlemeleri icin sıraya girdik.benim bütün evraklarımı aldılar orda.tapu vs varsa onları geri veriyorlar zaten.bikac soru sordular orda da hangi sirketle gidiyosun falan diye.bir numara verdiler bana ve iceri gectim.orda numaramı beklemeye başladım.numaralar karısık ilerliyor.numaram gelince parmak izi verdim.zenci bi kadındı ne dedigide anlaşılmıyordu pek.sonra tekrar beklemeye basladım.salondaki klimalar maşallah çok iyi sogutuyodu suanda hastayım buarada 2 numaralı gişede ne konusuldugunu duyabiliyorduk.kadın cok güleryüzlüydü ama en az 10 15 soru soruyordu ve cok fazla kisiye red verdi.biz hem not ortalaması iyi olup hemde güzel konuşan kişilerin red aldıgını görünce cok daha fazla heyecanlandık.herkes pasaport elinde gidiyordu.benden önce 2 arkadasım girdi.biri red aldı digeri vizeyi aldı.sıra bana geldiginde 2 numaralı gişe yandı.cok heyecanlıydım.how are you falan filan diye girdi.ne okuyosun,nereye gitceksin,baban ne iş yapıyor,amerikada ne iş yapcaksın,neden bu işi seçtin,neden bu bölümde okuyorsun diye bi cok soru sordu.baban ne iş yapıyor dediginde ben baya bi konustum.sonra bi soru sordu anlamadım.önceki soru hakkında bir şeyler söyledim ve cok fazla konustum.sonra kadın bıktı herhalde your visa is approved dedi ardından bir sürü şeyler söyledi ama dinlemedim okay okay thanks deyip kaçarak uzaklaştım ..arkadaşlar özet olarak böyle.babanızın mesleği hakkında herşeyi bilin, gelecek sorulara hazırlıklı olun,heyecan yapmayın ve güleryüzlü olun..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı merveee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8.30 da randevum vardı.7.40 da ordaydım ve beklemeye basladım.2 arkadaşım daha vardı yanımda.8.30 randevularını 8.45 civarında almaya basladılar.ama işlemler cok agır ilerliyor.konsolosluga girerken pasaportlarımızı topladılar sonra geri dagıttılar.güvenlik kontrolunden gectikten sonra evraklarımızı düzenlemeleri icin sıraya girdik.benim bütün evraklarımı aldılar orda.tapu vs varsa onları geri veriyorlar zaten.bikac soru sordular orda da hangi sirketle gidiyosun falan diye.bir numara verdiler bana ve iceri gectim.orda numaramı beklemeye başladım.numaralar karısık ilerliyor.numaram gelince parmak izi verdim.zenci bi kadındı ne dedigide anlaşılmıyordu pek.sonra tekrar beklemeye basladım.salondaki klimalar maşallah çok iyi sogutuyodu suanda hastayım :d buarada 2 numaralı gişede ne konusuldugunu duyabiliyorduk.kadın cok güleryüzlüydü ama en az 10 15 soru soruyordu ve cok fazla kisiye red verdi.biz hem not ortalaması iyi olup hemde güzel konuşan kişilerin red aldıgını görünce cok daha fazla heyecanlandık.herkes pasaport elinde gidiyordu.benden önce 2 arkadasım girdi.biri red aldı digeri vizeyi aldı.sıra bana geldiginde 2 numaralı gişe yandı.cok heyecanlıydım.how are you falan filan diye girdi.ne okuyosun,nereye gitceksin,baban ne iş yapıyor,amerikada ne iş yapcaksın,neden bu işi seçtin,neden bu bölümde okuyorsun diye bi cok soru sordu.baban ne iş yapıyor dediginde ben baya bi konustum.sonra bi soru sordu anlamadım.önceki soru hakkında bir şeyler söyledim ve cok fazla konustum.sonra kadın bıktı herhalde your visa is approved dedi ardından bir sürü şeyler söyledi ama dinlemedim okay okay thanks deyip kaçarak uzaklaştım ..arkadaşlar özet olarak böyle.babanızın mesleği hakkında herşeyi bilin, gelecek sorulara hazırlıklı olun,heyecan yapmayın ve güleryüzlü olun..
    ıbretlık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sakin olunması gerek sadece

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hayırlı olsun, bir wisconsin dells yolcusu daha oldu.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hepsi mi o kadar çok soru soruyordu yoksa sadece 2 numaralı gişedeki mi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)