Work and Travel
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saç ve sakal sorunu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Saç ve sakal sorunu

arkadaşlar bu sene wat programına katılacağım,fakat saçlarım uzun ve top sakalım var..sakal kesmek sorun olmazda saçlarımı kestirmek istemiyorum..böyle bir zorunluluk var mı acaba?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ne tarz bir işte çalışmayı düşünüyorsun..?

BannedUser
    Guest

boyle bir zorunluluk yok sectiğin işe bağlı. yalnız bazı şirketler sakal ve uzun saç istemiyor. bazıları ise ozellıkle gıda sektoru hairnet ve bearnet takılmasını mecburi kılıyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben 3 numaraya vurup gitmeyi düşünüyorum =) 3 aya anca uzar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

housekeeperlık işleriyle ilgileniyorum.umarım saç sorun olmaz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

emin değilim ama bana sorun olmaz gibi geliyor.. saçını toplarsın filan.. hani yiyecek içecek servisi gibi bölümde çalışacak olsan daha sıkı tutarlardı..

BannedUser
    Guest

Alıntı OneTouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    housekeeperlık işleriyle ilgileniyorum.umarım saç sorun olmaz
    arkadaşlar askeremi gidiyorsunuz bu bir kültürel değişim programı sac ve sakala bakan 100 işten ancak 1 tanedir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

saç sakal konusunda her yer farklı bir politika uyguluyor. ben restaurantda calısırken hergun traş oluyordum ama top sakalım vardı her zaman bakımlı gözüküyordum yani sacım ve sakalımla işletmede senin duzenli oldugunu gorunce zaten birsey söylemiyor.
    bu arada tabi bazı işletmelerde direk kuraldır kesmek zorundasın sacını sakalını.
    sen housekepping deysen sacların toplu ve bakımlı oldugu surece bir problem olmaz cünkü siyahi vatandaşların özelliklede bayanların saclarını 1-2 ayda bir yıkadıgını ve saclarının karman corman oldugu bi yerde senin saclarını kestirmen absürt kalıcaktır.
    ayrı bir detayda amerikada bilmiyorum baska eyalet ve bolgeleri ama benimm bulundugum bolgelerde sac kesimi cok berbattı bayanlar bildigin makinayı alıyorlar eline 3 numara ole model still felan hayal etmeyin yani ve ortalama 15-20 dolar arası bu arada sacınızı kestiği makina 15 dolara marketlerde satılıyor. ben bir makina aldım 3 ay boyunca dorm da bulunan 15 erkegin sacını birbirimiz kestik.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bence saçınızı kısa kestirip gidin, orada sık sık berbere gitmek zorunda kalmayın. Çünkü bi saç traşı 20 dolar civarında orada.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı MFC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence saçınızı kısa kestirip gidin, orada sık sık berbere gitmek zorunda kalmayın. Çünkü bi saç traşı 20 dolar civarında orada.
    en guzel 15 dolara tras makınası alıp canınız sıkıldıkca saclarınızı kesın ben oyle yapıyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gitmeden once isveren ile gorusulurse bu konu acikliga kavusur... ama soyle birsey anlatayim. bir arkadasim six flags de calismak uzere gitti.. giderken saclar toplanirsa problem olmaz demisler.. orada kestirmek zorunda kaldi... saclarinizi cok seviyo iseniz dikkatli olun derim ben

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

dediğiniz gibi iş görüşmesinde bir sormak lazım işverene..çünkü arkadaşım geçen sene bir eğlence parkında çalıştı ve kafayı 3 numaraya vurmustu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

six flags düşünen arkadaşlarn bilgsi olsun küpe, görunen yerlerde döğme ve sakallarını kesiceksin :s

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı is_smile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gitmeden once isveren ile gorusulurse bu konu acikliga kavusur... ama soyle birsey anlatayim. bir arkadasim six flags de calismak uzere gitti.. giderken saclar toplanirsa problem olmaz demisler.. orada kestirmek zorunda kaldi... saclarinizi cok seviyo iseniz dikkatli olun derim ben
    hocam ciddi misin sen ya ben de life's a beach için görüşmüştüm surat boyama kabul edildim işe morey's pears'ta new jerseyde.fakat görüşmede kadın sakalları kesebilirsin ama saçlarını topladığın sürece bir sorun olcağını sanmıyorum demişti şu an fena oldu bu dediğin ya oraya gidince vurmayak sonradan gitmesin güzelim saçlar yılların emeği var gitcek 20 dakikada

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)