Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New york konaklıcak arkadaslar??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs up New york konaklıcak arkadaslar??

ARkadaslar new york ta ev arkadası aranmaktadır. Ben ve 1 arkadasım biz 2 kısıyız. ben wat ıle gelıyorum işim fılan hazır arkadasım ıse dıl okuluna gelıyor hane bız ev tutcaz ve kafamıza uyan bırılerı olursa tutcagımız evı paylasmayı dusundukk.. Ben hazıranın 5 ınde ordayım ve ekım ayın a kadar new yorktayım ev tutcam eger bole dusuncesı olan arkadaslar varsa bana ulassın bırbırımıze yardımcı oluruz benım 2. senem zate gecen senede new york taydım az cok bılıyorum neyın nasıl oldugunu hane dusunen arkadaslar olursa bana ulassın......?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Atamann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARkadaslar new york ta ev arkadası aranmaktadır. Ben ve 1 arkadasım biz 2 kısıyız. ben wat ıle gelıyorum işim fılan hazır arkadasım ıse dıl okuluna gelıyor hane bız ev tutcaz ve kafamıza uyan bırılerı olursa tutcagımız evı paylasmayı dusundukk.. Ben hazıranın 5 ınde ordayım ve ekım ayın a kadar new yorktayım ev tutcam eger bole dusuncesı olan arkadaslar varsa bana ulassın bırbırımıze yardımcı oluruz benım 2. senem zate gecen senede new york taydım az cok bılıyorum neyın nasıl oldugunu hane dusunen arkadaslar olursa bana ulassın......?
    Bu bahsettiğiniz "hane" ne anlama geliyor ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı SilentPunch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bahsettiğiniz "hane" ne anlama geliyor ?
    cok kotu bı alıskanlıgım oldu ya hani dıcegıme hane yı kullanıyorum dostum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

New York kocaman bi yer,evi nerede tutacagini soyleren daha yararli olabilir..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    New York kocaman bi yer,evi nerede tutacagini soyleren daha yararli olabilir..
    kardesım benım iş yerım manhatan da tabıkı oraya yakın bole 1 metro ıle gıdıp gelebılcegım ortalama 15dk uzaklıkta temız bı mahallede dusunuyorum orda bulunan arkadaslarım var zate yardımcı olcaklar.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

nerede calışacaksın _?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerede calışacaksın _?
    manhattan demis ya

queens yada broklyn hem guvenli hemde ucuz olur diye dusunuyorum
    Sometimes memories can kill...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan demis ya

astoria da kalmayı dusunuyorum sımdıden bı kacc ev buldum bakalım en kısa zamanda netleşcek

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan demis ya

işyeri anlamında sormuştum ne iş yapacak diye : ) bende manhattanda calışacagım ikinci sene meraktan sordum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Merhabalar atamann kardeşim, bende bu sene bir arkadaşımla new yorkda pedicap yapıcam, aslına bakarsan bizde yanımıza konaklama ıcın bırılerını arıyorduk, central park da calısmayı dusunuyoruz acıkcası su an tam bilmiyorum pedicapi kıralayan yer nerde new yorkda ama cok uzak degılse dedıgın bolgelere konaklamayı beraber yapabıılırız.
    Yaptıklarımı yapacaklarımın garantisi sananlar, yapılanları yaptıklarıyla kıyaslayanlar kadar pişman olabilirler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ermceyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar atamann kardeşim, bende bu sene bir arkadaşımla new yorkda pedicap yapıcam, aslına bakarsan bizde yanımıza konaklama ıcın bırılerını arıyorduk, central park da calısmayı dusunuyoruz acıkcası su an tam bilmiyorum pedicapi kıralayan yer nerde new yorkda ama cok uzak degılse dedıgın bolgelere konaklamayı beraber yapabıılırız.
    mrb kardesım ben manhatan da bı markette calıscam zate ev tuttum gibi bişe hane gecen sene de ordaydım zate pısıkletlerı fılan kımden kıralıcagınızı az cok bılıyorum sızın ıcın cok uygun bır yerde ev ve fıyatta fena degıl hane elımden geldıgınce yardımcı olmayada calısırım zate hane işinizde fena degıl hatta bos zamanım olursa ben bıle yapmayı dusunuyorum padıcap.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işyeri anlamında sormuştum ne iş yapacak diye : ) bende manhattanda calışacagım ikinci sene meraktan sordum
    dostum amısh markette yım allah ın ıznıyle hazıran basında iş bası yapıorum manhatan da iş yerim tam gobegınde bende gecen senden bılıyorum yerını fılan zate bakalım beklıroum tarıhı bıran once gelsede gıtsek. sen ne ıs yapcaksın?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

mrb kardesım ben manhatan da bı markette calıscam zate ev tuttum gibi bişe hane gecen sene de ordaydım zate pısıkletlerı fılan kımden kıralıcagınızı az cok bılıyorum sızın ıcın cok uygun bır yerde ev ve fıyatta fena degıl hane elımden geldıgınce yardımcı olmayada calısırım zate hane işinizde fena degıl hatta bos zamanım olursa ben bıle yapmayı dusunuyorum padıcap.
    tmm kardeşim sana mailimi pm atıyorum ordan irtibata geçelim, az zaman kaldı
    Yaptıklarımı yapacaklarımın garantisi sananlar, yapılanları yaptıklarıyla kıyaslayanlar kadar pişman olabilirler.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dostum amısh markette yım allah ın ıznıyle hazıran basında iş bası yapıorum manhatan da iş yerim tam gobegınde bende gecen senden bılıyorum yerını fılan zate bakalım beklıroum tarıhı bıran once gelsede gıtsek. sen ne ıs yapcaksın?

ben 16handles ta meyveli yogurt satan bir dukkanda calışacagım. gecven sene oldugu gibi,downtowndayım bende union square e cok yakınım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam ataman bende new yorktayim 15 Haziran'da ev arıyorum pedicab yapicam Facebook'tan ekle konuşalım uygun olursa beraber kalabiliriz fbook Alper can ay görüşmek uzere

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)