Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New York Sehir Turu ve Gezilecek Yerler ?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Standart New York Sehir Turu ve Gezilecek Yerler ?

Evet work kotu gitti bari travel iyi olsun .. New York 'a gidioruz 1 arkadasimla yarin . New York 'ta 40$-50$ civari bi ucretle sehir turuna cikabilir miyiz ? Bunlar nerede mevcuttur nasi faydalanirim ? Nereleri gezer ? Surem kisitli oldugu icin bu turun faydali olacagini dusunuorum fakat hicbir bilgim yok su ana kadar . Ozgurluk Aniti , Central Park , Empire State , Times Square , Chrysler Binasi , New York Borsasi , Little Italy , Brooklyn Bridge , Manhattan Adasi , Madison Square Garden , Federal Reserve Bank , Greenwich Village , China Mahallesi , Ellis Adsi , Metropolitan Muzesi , Soho . Gezilicek yerler burasi hepsi 1 gunde bitmez sanirim . Bu yuzden nereden basliyip nereye gidiyim saat kacta hangisi erken acilir , hangisi en gec kapanir . Hangi gezi yerleri birbirine yakin hemen aradan cikarilir ? Daha baska gezilecek yerler var mi ? Bi plan programlama yapsaniz nasil siralardiniz ? Simdiden tesekkur ederim .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

böyle bişi bulmuşdum belki işine yarar dostum...

http://www.citypass.com/city/ny.html

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

break arkadasım bu yazdıgın yerlerın cogu saten o solemıs oldugun manhattan adasında..

orda kırmızı ustu acık otobusler var onlar en gusel secım olur..

ben de fazla samanım olmadıgı ıcın sadece o cevreyı gorme sansım oldu..

onun dısındakılerı nasıl yaparsın bılmıyorum...

ama otobusede bence gerek yok manhattan adası ıcın yuruyerek gesmek en guselı 1 gunde bıtırırsın...
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar new york icin 4 gun kalmayi dusunuyorum cunku bitmez heralde ama daha bazilari bir iki gun yeter diyo hangisi dogru bosa 22 saatlik yoldan gelmeyelim bi yol gosterin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadasım tabıkı gor newyorku cok baska bı yer orası ama aman aman

fazla gunlerını harcama orda 2-3 gun yeterlı saten pahalı bıde gerek yok yane....
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bende 2011 wat yapmayı düşünüyorum. bende new yorku çok gezmek istiyorum hatta oraya gidip orda çalışıp yaşamak istiyordum ama çok pahalıymış boş zamanlarımda ny a gidip gezebilmem için nerelerde kalmalıyım? yakınlarınki küçük beldeler yada küçük turistik yerlr gibi? tabi ny gibi çokda pahalı olmayan..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

bu dusundugun cok uygun birsey olmicaktir dusundugun yani pahali olmayan yerlerden hayal ettigin gokdelenlerin altina ortalama 1-1.5 saat suren bir yolculuk sonucu ulasabilirsin.bence ny u gezmek olarak ayirirsan hem daha zevkli gecer cunku herseyin bir sIkilma ayari vardir.bence seciminde isi oncelikli al zaten gezersin travel sezonunda calisirken zamanin olmaz genelde.
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

break..eğer 1 gün içinde yapabiilirim diyosan 3 ve 5 lik pass kartlar var..birisi 70 diğeri 110 dolardı..içinde citiybuslarla gezme dahil sana verilecek listeden seçmek üzerre( neredeyse herşey var) aldığın pass e göre 3 veya 5 yere gidebilirsin...gökdelen olarak rockefeller veya empire dan bi tanesi yeterli bence..onun dışında madame tussauds u şiddetle öneririm fakat en az 3 saate yakın vaktini alacaktır...onun dışında central dersen o kısa sürede asla tam gezemessin çünkü central başlı başına anca 1 gün içerisinde gezemeyebilirsin bile belki..sadece şöle ucunda gidip görebilirsin 1-2 saatini ayırıp.ama orasıda çok muhteşem..onun dışında aklının alamayacağı çeşit müze var..onlarda artık senin zevkine kalmış...tarihten teknoloji hatta ve hatta museum of sex bile onları kendin planlamalısın...özgürlük heykelide yaklaşın 3-4 saatini alacağını düşünüyorum...çünkü bu saydıklarımın büyük kısmı uptown ve midtownda...özgürlük heylekinin feribotları wallstreetin bile altında..en downtownda benim aklıma gelenle bu kadar..manhattan içinde..planını burda yapmadan sakın gitme bence..herşeyi ayarlayıp öyle git..şimdiden ii gezmeler ii eğlenceler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ilk mesaj 2008de yazilmis yalniz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hahahahaahahahahahaahahahahahahahaahah.rezillik diz boyuu sende hiç beklemezdim bunu cellocan:P

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı beTuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bende 2011 wat yapmayı düşünüyorum. bende new yorku çok gezmek istiyorum hatta oraya gidip orda çalışıp yaşamak istiyordum ama çok pahalıymış boş zamanlarımda ny a gidip gezebilmem için nerelerde kalmalıyım? yakınlarınki küçük beldeler yada küçük turistik yerlr gibi? tabi ny gibi çokda pahalı olmayan..

ayda 800 900 kazanırsan new yorkta kiraya 400 dolar verirsen yasarsın ben oyle 4.5 ay yasadım. new york o kadarda pahalı bi yer deil. her butceye gore bakkal market vs mevcut. cok korkuyorsan new jersy e git yakındır ama, new yorku yasamak cok baska birsey.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)