Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eduyork kayıt

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart eduyork kayıt

arkadaşalr yarın eduyorka kaydoluyorum.güncel fiyatını bilen var mı ?kayıt ücreti istiyorlar mı?ayrıca bi tavsiyeniz var mı görüşmeye giderken ? havaalanından alacaklarına dair garanti almak gibi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşım ben de eduyorkla gidiyorum bi arkadaşmla beraber.orda 500 tl önkayıt ücreti ödüyorsun geri kalanını da sanırm belli bir süre içinde tamamlycaksın, havaalanından karşılama seçtiğin işe bağlı olr diye tahmin ediyorum ki bu her şirkette ortalama böyledir daha çok işverenle alakalı bi durum yani..fiyat konusu da sanırım şuan 2500-3000tl gibi bir fiyatı var hocam..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

oh.çok fazlaymış yahu acaba bu parayı çıkartabilir miyim 2 işe.aslında paranın hepsinin gitmesini istemiyorum .gdip 5000 harcayıp gelmek biraz koyar zarar da olsam da olur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynen öyle baya bi artış oldu bu sene fiyatlarda.. parayı çıkartıp çıkartmamak biraz gideceğin eyalete bağlı orda biraz da senin iş azmine,hani böyle gidip merkezi de biyerde 2. işi bulup çalışırım da diyosan parayı çıkartma olasılıgın yüksek.. ama yerinde olsam türkiyeye parayla dönmeyi düşünmezdim hiç zararsa zarar, iş bitiminde fln bolca gezmek gerek diye düşünüyorum ..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende baya bi gezmeyi düşünüyorum ama önce parayı çıkartıyım.sonra eve biraz parayla döneyim ki bi dahaki sene gitme şansım da olabilsin.yoksa her sene 5 - 6 milyar bayılmaz gibi geliyo babam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aralıktan itibaren fiyatlar 3 bin tl olucakmıs.havalanında karsılama, konaklama ayarlama vb.gibi konular, işin belli olduktan sonra ayarlanıyo su anki asama da böyle bişeyin garantisini vermiyolar.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ya sen yaparsın bu sene work and travel olayını seneye de interrail fln yaparsın hocam gezmek isteyene seçenek çok , benim planlarım bu yönde şuan
    ama tabi daha çok erken düşünmek için öncelikli olarak bu seneyi bi halledelim de, sonrası gelir bi şekilde ..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla eduyork ile daha cuma günü gorustum su anda fiyatı 2800 tl 500 lira on kayıt ucreti alıyorlar ve her ne kosul olursa olsun iade kabul etmiyorlar vize reddi dahil

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı megacracker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende baya bi gezmeyi düşünüyorum ama önce parayı çıkartıyım.sonra eve biraz parayla döneyim ki bi dahaki sene gitme şansım da olabilsin.yoksa her sene 5 - 6 milyar bayılmaz gibi geliyo babam
    ilk sene gittiğinde gezebildiğin kadar gez ikinci garanti değil pişman olursun
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hocam ön kayıt ücreti bi nevi kapora gibi, iade edilmemesi çok garip değil yani, ama 500 den artakalanı vize reddi gibi durumlarda iade ediyolar diye biliyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kesinlikle gitmeye karar verirken ordan bu parayı çıkartacam diye hesaplamayın büyük hata yaparsınız hele bide bi kaç eyalete gidip gezme planınız falan varsa bi iki alışverişte yaparsanız iyi bi parayla gelmek çok zor benim tavsiyem burda harcadığınız paranın büyük bi kısmını gözden çıkarın sonra hayal kırıklığına uğramayın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla moncher bana dedıklerı bu şube şube fark edermi bilmiyorum edeceğinide sanmıyorum hic bir kosuklda 500 lirayı iade edemiyoruz dediler gerci kötü düsünmemek lazım cok fazla vize red durumları olmuyor sartlar saglanıyorsa genel olarak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)