Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 19 Mart Ankara Vize görüşmem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 19 Mart Ankara Vize görüşmem

Arkadaşlar burdan çok bilgi edindim, oyuzden yazıp bilgilendirmek istedim sizleri.İngilizceniz ve transkriptiniz iyiyse sadece belge teslim etme işi olarak bakabilirsin bu vize görüşmesine gerçektende hiç bir zorluk ve terslik yaşamadık.Kalıp sorulara çalışmanızı tavsiye etmem,çunku bana hiç bu forumda yazılan sorulardan gelmedi,ancak cok kolaydı.1 saat önce gittik arkadasımla almadılar içeri,13. 15 di saatimiz,5 dakka kala gel dedi kapıdaki gorevli,oyle gittik bizde pastanede oturduk.Erken fln gelip sogukta beklemeyin derim,geç gelseniz bile hiç sorun olmaz,biz içeri girdigimizde saat 13.30 flndı.Eger 4. sınıf veya yuksek lisans degilseniz tapu,referans mektubu aileniziz maaş bodroları fln gibi belgeler getirmeyin, istemezler.Ben hiç bişey goturmedim.Çinli bayan çok iyi yaşlı dayı kötü fln yazmışlar ama o tamamen şans olayı bence,çinli estiriyodu,çok kişiye redd bastı,yaşlı dayı sakindi oda redd basdı bi kişiye benden once.Why do you want to work in USA ? sorusuna cevap verebilcek kadar ingilizceniz varsa cidden hiç bi problem yok demektir,eger bu soruya direk cevap veremiyorsanız işiniz zor derim.ilk sorum okulu bitirince ne yapcaksın oldu,master yapcagımı ne uzerine yapcagımı soyledim ama hangi sektorde calıscagımı soyleyemedim,o soyledi sagolsun sonra amerika da seni ne heyecanlandırıyor sorusu geldi,burdan alıp guzel bi konusmayla ocean citye gidecegime bagladım.Dayıda yuzmeyi severmisin dedi, bayılırım dedim, ozaman yazın bol bol yuz ocean city de dedi,ds formu gelince yolla bize diyip beyaz kagıdı verdi.

Cidden öyle heyecan yapılcak bişey degil, rahat sakin,yavaş yavaş halledersiniz herşeyi.1 adet resim , transkript , formlar , pasaport yeterli, gereksiz belge fln diye kastırmayın,bir kaç şirketin vize görüşme onerileri paketi indirdim,gereksiz yere heyecana sokmuşlar insanları.saç sakal , eşofman ayakta terlikle gitsenizde sorun olmaz.Belge teslimi sadece bu kastırmayın rahat olun derim.Cep telefonuda almadık yanımıza almıyolar diye,onada gerek yok,telefonu kapatıp girmeye izin veriyorlar.Herkese başarılar dilerim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

"Kalıp sorulara çalışmanızı tavsiye etmem,çunku bana hiç bu forumda yazılan sorulardan gelmedi" diyen bir tek sen varsın, bundan önce okuduğum çoğu vize tecrübesinde "kalıp sorular" sorulmuş... bence bu gözardı edilmemeli.

ayrıca hayırlı olsun...
    2009 Work and Travel

Avalon, New Jersey.

Sorularınız için pm atınız...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kalıp sorulara çalışmayın derim ben.onun yerine aynanın karşısına geçip en başından alıp amerikada napacagınaza dair guzel bi şekilde konusmaya calısılmalı.Ben scarface filmini orjinal dilinde izleyip, sonra orda tony montana nın yaptıgı göçmenlik konusmasına uyarlıyıp hafif bi italyan aksanı katarak çok yaptım bunu.Tavsiyem budur.Eger soruyu tam anlamazsanız bile hafif anlıyıp guzel bi şekilde anlatırsınız herseyi.Ciddi soyluyorum korkucak bişey yok,tamamen belge teslimi bu kimse sizi sınımıyo orda,rahat olur.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hocam hayırlı olsun bizde bakalım 9 nisan da mülakata gireceğim bende ocean city gideceğim sen washinkton mı bilet aldın evet ise ordan nasıl ocean city geçeceksin

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Sorular tamamen anlasilir bicimde geliyor aksan fazla kullanilmiyor , bildiginiz klasik ingilizce ile heyecan yapmadan cevap verirseniz hic sorun yasamazsiniz .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bileti washington'a almayı planlıyoruz ordanda ocean citye geçiş artık ne olursa belki araba bile kiralıyabiliriz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)