Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kafayı yiyecem arkadaşlar yardım.konaklama nasıl olacak?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart kafayı yiyecem arkadaşlar yardım.konaklama nasıl olacak?

ya arkadaşlar virginia beache gidiyorum dokuzunda ama konaklama hala kesinleşmedi.nasıl bir yol izleyim özellikle giden arkadaşlardan kesin ve net öneriler lütfen....

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

craiglistten bak diyeceğim ama pek sağlıklı değil,en güzel yolu orada işveren yol gösterir,sokakta ilanlar olur gezer bulursun mutlaka uygun bir yer,ama craiglistten de bak yinede.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    craiglistten bak diyeceğim ama pek sağlıklı değil,en güzel yolu orada işveren yol gösterir,sokakta ilanlar olur gezer bulursun mutlaka uygun bir yer,ama craiglistten de bak yinede.
    valla kardeş herkes bişe diyor kimi kolay diyor kimi ooo sen virginiada zor bulursun işin zordiyor...
    yav üniversite okurum ev sorun olur.
    amerika çıkar ev sorun olur.
    ben bu dünyaya sadece barınmayamı geldim bilmiyorum...offf.offf..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Virginia nın neresinde kalmak istiyorsun...işine en yakın yerin adı varmı.baktın mı google earth ten?varsa bana bi söylermisin sana birkaç seçenek sunayım en azından elle tutulur önerim olacak...
    *EnFla ProDuction™*

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı enflamatuar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virginia nın neresinde kalmak istiyorsun...işine en yakın yerin adı varmı.baktın mı google earth ten?varsa bana bi söylermisin sana birkaç seçenek sunayım en azından elle tutulur önerim olacak...
    kardeş wyndham hotel.5200 atlantic avenue.google mapten buldum yerini.ama etrafında ne var ne yok bilemiyorum.24 cadde üzerinde sanırım...
    valla yardımcı olursan iyi olur kardeş.şiştim anasını satayım...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı karadenizli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla kardeş herkes bişe diyor kimi kolay diyor kimi ooo sen virginiada zor bulursun işin zordiyor...
    yav üniversite okurum ev sorun olur.
    amerika çıkar ev sorun olur.
    ben bu dünyaya sadece barınmayamı geldim bilmiyorum...offf.offf..
    çok haklısın dostum ama bu yüzden bunun adı work and travel ve bir öğrenci programı,mesela öğrenci değilde işi olan paralı biri olsan,1 aylık turist vizesi alıp bir otelde kalırsın kafana birşey takmadan.
    Ama zaten bunun olayıda bu sanırım,gidiceksin işe yerleşceksin,kalacak yer bulacaksın,başlı başına macera ve hayat tecrübesi.Benim tek gitmemdeki en büyük nedenlerden biride bu işlerle tek başıma uğraşıp bir tecrübe edinmek bir macera yapamak.Ha tabiki zor ama keyfini çıkarcaksın elbet

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çok haklısın dostum ama bu yüzden bunun adı work and travel ve bir öğrenci programı,mesela öğrenci değilde işi olan paralı biri olsan,1 aylık turist vizesi alıp bir otelde kalırsın kafana birşey takmadan.
    Ama zaten bunun olayıda bu sanırım,gidiceksin işe yerleşceksin,kalacak yer bulacaksın,başlı başına macera ve hayat tecrübesi.Benim tek gitmemdeki en büyük nedenlerden biride bu işlerle tek başıma uğraşıp bir tecrübe edinmek bir macera yapamak.Ha tabiki zor ama keyfini çıkarcaksın elbet
    kesinlikle haklısın kardeş.bende bu düşüncelerden dolayı tek gidiyorum aslında.ama dedimya ben bu ev olayına taktım.
    okulda da dört senedir her sene başı bu ev olayı döner.şişirdi beni.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

yo çok iyi anlıyorum seni,bende çok rahat değilim ilk hafta şirket bizi ücretsiz olarak ağırlayacak bir hotelde,sonrası içinde ayarlayacağız diyorlar ama bende merak ediyorum olacakları
    ama 2 aydır ev bakıyorum online olarak görünen o ki en sağlıklısı orada bakmak,çünkü senin gibi birçok kişi ev bakacak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kardeş wyndham hotel.5200 atlantic avenue.google mapten buldum yerini.ama etrafında ne var ne yok bilemiyorum.24 cadde üzerinde sanırım...
    valla yardımcı olursan iyi olur kardeş.şiştim anasını satayım...
    sıkma canını mutlaka halledersin...ingilizcen ne durumda bilmiyorum ama burada fiyatlar,orada yaşayanların yorumları vs. gibi ayrıntıları bulabilirsin,sana şimdi bi link veriyorum bu link abd de bayaa kullanılıyor apartmanda oda kiralayanlar tarafından...ben biraz baktım senden önce,bulunacağın yer tatil bölgesi olduğu için elbette içeride kalan yerlere nazaran biraz daha pahalı ama sitenin ana sayfasında yakın muhitlerin zip kodunu girerekte bi kaç alternatif bulabilirsin.ayrıntıları sor yine siteye baktıkça yardımcı olmaya çalışalım kardeşim...
    http://www.apartmentratings.com/rate...3451&x=21&y=14
    *EnFla ProDuction™*

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla iyiymiş şirket ağırlıyorsa...gerçi ben bu şirketlere pek güvenmiyorum abi.çakal alayı...sen ahangi şirketle gidiyorsun

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

bende pek güvenmiyorum açıkçası yani güvenmeme değilde şüphelerim var hiçbir şirket mükemmel değil çünkü.
    experienceusa ile gidiyorum daha ilk yılları,umarım sorun çıkmaz,şu ana kadar herşey güzel

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende pek güvenmiyorum açıkçası yani güvenmeme değilde şüphelerim var hiçbir şirket mükemmel değil çünkü.
    experienceusa ile gidiyorum daha ilk yılları,umarım sorun çıkmaz,şu ana kadar herşey güzel
    inşallah kardeş.güzel bir yaz geçirmeni dilerim.ama dediğin gibi bazı sorunlarda çıksınki hayatı ve ingilizceyi yakından görelim

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

çok teşekkürler,çıkacak merak etme bu kadar yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik gidişten sonra 1 haftada herşey rayına oturur eminim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı enflamatuar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıkma canını mutlaka halledersin...ingilizcen ne durumda bilmiyorum ama burada fiyatlar,orada yaşayanların yorumları vs. gibi ayrıntıları bulabilirsin,sana şimdi bi link veriyorum bu link abd de bayaa kullanılıyor apartmanda oda kiralayanlar tarafından...ben biraz baktım senden önce,bulunacağın yer tatil bölgesi olduğu için elbette içeride kalan yerlere nazaran biraz daha pahalı ama sitenin ana sayfasında yakın muhitlerin zip kodunu girerekte bi kaç alternatif bulabilirsin.ayrıntıları sor yine siteye baktıkça yardımcı olmaya çalışalım kardeşim...
    http://www.apartmentratings.com/rate...3451&x=21&y=14
    teşekkür ederim kardeşim sağolasın...geç gördüm mesajını ondan geç teşekkür ettim:

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

maksimum 1 gun sefalet cekersin. ikinci gun evine yerleşirsin iş arkadaşlarının yanına bi yere.
    sıkıntı etme.
    ben ineceğim yerden işime 1000 km uzakta olucam. evim yok, ve 2 gun içinde ulaşıp ev bulup işe baslamam lazım sıkıntı yapmıorm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

[QUOTE=karadenizli;32596]teşekkür ederim kardeşim sağolasın...geç gördüm mesajını ondan geç teşekkür ettim:[/QUOTE
    rica ederim sen bak keyfine..dediğim gibi biraz pahalı ama içeride filan bi muhit yokmu ya...deniz marina filan görünce fiyatları çok yükseliyor...ben harrisburg ta yaşıycam..720 dolara 2 kişilik apartman dairesi buldum..birde yanıma polanyalı yaptım fiyat 320 dolara geldi...onuda gir rusların,polonyalıların wat sayfalarına yaz biraz hemen çıkıyor taliplerin...hatta kızlar bile geldi teklifte bulundu ama yemedi benim k...m eğer hiç bulamazsan dene mutlaka...
    *EnFla ProDuction™*

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

[QUOTE=enflamatuar;32601]
    teşekkür ederim kardeşim sağolasın...geç gördüm mesajını ondan geç teşekkür ettim:[/QUOTE
    rica ederim sen bak keyfine..dediğim gibi biraz pahalı ama içeride filan bi muhit yokmu ya...deniz marina filan görünce fiyatları çok yükseliyor...ben harrisburg ta yaşıycam..720 dolara 2 kişilik apartman dairesi buldum..birde yanıma polanyalı yaptım fiyat 320 dolara geldi...onuda gir rusların,polonyalıların wat sayfalarına yaz biraz hemen çıkıyor taliplerin...hatta kızlar bile geldi teklifte bulundu ama yemedi benim k...m eğer hiç bulamazsan dene mutlaka...
    kardeş orda şey yazıyor mesela 1 beds 500 dolar veya 2 beds 350 dolar acaba bu bir yatklıda iki kişi kalsak ne olurben sıkışmaya razıyım hesabı.
    birde bu rusların wat sitelerine nerden ulaşabilirim.denemedim onları daha önce..kafanı şişiriyorum kusura bakma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)