Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vizeeee:S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart vizeeee:S

arkadaşlar pasaportumu yollayalı 27 gün oldu nerde bu pasoport yaa:S konsolosluğu mu arasam napsam? bide konsolosluğu aradığımızda türkçe mi konuşuyoruz ingilizce mi ?
    log jam restaurants -----lake george, ny

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

türkçe konuşuolar, arayıp öğrenebilirsin ama 14;30 16:00 arası araman gerek die biliyorum....
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Walla benimde arkadaşlar pasaportlarını 5 amyısta yolladı hala ses yok ya nerde bu pasaportlar
    Don't Give up

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Benimki de yaklaşık 1 ayda gelmişti..Konsolosluğu arayıp sorabilirsiniz..Web sitelerinde telefon numaraları ve aranabilecek saatler yazıyor.O saatlerde arayıp isminizi verirseniz hemen kontrol edip durumu söylüyorlar..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bnde 4 mayısta yolladım zaten
    saolun arkadaşlar bilgiler için

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya olurdu İST konsolosluğu arasak sölerlermi ? BEn şirkete sordum bilet tariinden 1 hafta önceye kadar arayamıyorsunuz dedi.
    Don't Give up

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yha bnde aramaya korkuorum siteden arıyanların geneli ret almışş:S
    iyice kafayı yedm hee cahilliğim sn noktada nelere inandırmaya başladım kndimi:S:d

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaşlar saçmalamayın öle pasaportu sormak için arayana red vermezler ... ayrıca vermezlerse vermesinler yani bu kadar vize dert etmeyin amelelik yapamıyacağız diye üzülen bi tek biz varız ...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abi ne yaptiniz ya 27 gun ne demek ya...ilk katilim mi acaba.. cunku gecen carsamba daha once 2 defa gitmis bi arkadas gorusmeye girdi ve pasaportuna vize basili olarak cuma geldi..
    if you`re good at something , never do it for free.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mayısın 20 sinde verdim 28 inde geldi neye göre belirleniyor öncelikle ? herhangi bir kuralımı var ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı demmah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ne yaptiniz ya 27 gun ne demek ya...ilk katilim mi acaba.. cunku gecen carsamba daha once 2 defa gitmis bi arkadas gorusmeye girdi ve pasaportuna vize basili olarak cuma geldi..
    bnce ilk katılım la bi alakası yok cunkü arkadasın bekledigi tarihler arasında bn gonderdim 20 mayıs ellerine ulastı 23 mayısta bana geldi pasaport vizeli olarak,gerci bnde sasırdım bu kadar hızlı olmasına bu tarihte ama şans...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benimde dolu dolur 18 gün geçti hala ses seda yok :s gitme tarihi geliyo artık.Ds başlangıcı geçmeden gönderirler umarım :S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı redneck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar saçmalamayın öle pasaportu sormak için arayana red vermezler ... ayrıca vermezlerse vermesinler yani bu kadar vize dert etmeyin amelelik yapamıyacağız diye üzülen bi tek biz varız ...
    doğru demişin valla ama insan stres yapmadan duramıo hele bnm gibi isim soruşturmasına takıldıysa, moralim sıfır kaç gündürhiç bi net bilgi yok uçak biletimden de olcam işimden de...

(ben de hep bu soruşturma konusunda msj yazıorm foruma ama napim bu konuyla ilgili araştırma yaparken buldum bu forumu, inşallah Amerika'ya gidersem orda neler olduğu hakkında yazmak da nasip olur )

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bence amerika ya gidiş tarihinize doğru yolluyolar. ben 20 mayıs ta yollamıştım pasportu konsolosluğa. 29 mayıs'ta geldi ama benm gidiş tarihim 6 haziran belki o yüzden hemen yollamış olabilirler. gidiş tarihi 15 20 haziran ciavarı olanlara fln rahat davaranıyorlardır diye tahmin ediyorum. benmle aynı gün gönderen birinin gidiş tarihi 18 haziran civarıydı ve benm geldiğinde onun ki daha işleme bile konulmamıştı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı asigo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bence amerika ya gidiş tarihinize doğru yolluyolar. ben 20 mayıs ta yollamıştım pasportu konsolosluğa. 29 mayıs'ta geldi ama benm gidiş tarihim 6 haziran belki o yüzden hemen yollamış olabilirler. gidiş tarihi 15 20 haziran ciavarı olanlara fln rahat davaranıyorlardır diye tahmin ediyorum. benmle aynı gün gönderen birinin gidiş tarihi 18 haziran civarıydı ve benm geldiğinde onun ki daha işleme bile konulmamıştı
    Bu tezi şöyle çürütiyim o zaman aynı yarihte gideceğimiz arkadaşla ayynı gün aynı kargoyla yolladık onunki bi hafta oldu geleli.Benimki hala gelmedi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence erken geç ile alakası yok çünkü ben 19 haziranda gidiyorum 11 mayısta gönderim ve 15inde elimdeydi şans diyelim umarım fazla sürmez bu beklentileriniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde 28 inde gonderdik bugun arkadasa mesaj gelmiş sizin işlemler tamamlandı pasaportunuzu bugun gonderiyoruz ama biz den baska birine mesaj yok henuz . bu konuda bilgisi olan var mı pasaport ları gondermeden e mail atıyorlar mı.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

abicim msj olayını sadece ups atıo, teslim aldık, yarın geitrioz , evde olun die..
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bana msj atmadan getirdiler direk ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya konsolosluk sirayla halletmiyo bu vize olaylarini o yuzden bazen cok gecikebiliyo ben gecen yil 2. vize gorusmesine 1 temmuzda girmistim ve 15 gunde gelmisti cvp . dusunun gorusmeye giderken hersey hazir ds 2019 vs. ve temmuz ayinda wat ogrencisi de yoktu benden baska ona ragmen 15 gun surdu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks