Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Jersey- Sea Isle City

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart New Jersey- Sea Isle City

Merhaba arkadaşlar,
    Ben 2010 için new jersey, sea isle city'de sea food restaurant da iş buldum. İlk kez gideceğim. Sea isle hakkında pek bişey bulamadım forumda. Bilgisi olanlar paylaşabilir mi benimle. Saattlik 8 dolar, barınmaya da 90 dolar vereceğim. Ücret uygun mu? Tavsiyeleriniz ve önerileriniz neler? Teşekkürler..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşım çok fazla bilgim olmasada genel olarak bildiğim ortalama bir ücret alacaksın ve gittiğin yerin tadını cıkartmaya bak konaklamada benim konaklamaya göre normal olmasada normal ama şunu söyleyebilirimki gideceğin yer cok güzel keyfini çıkart duyduğum kadarıyla vergide alınmıyormuş NJ de yani rahat rahat alışverişte yapabilirsin. bende NJ Spartaya gideceğim lifeguard olarak traning öncesi 7.25, bütün traninglerin bitiminden sonra ise(yaklaşık 15 gün olacakmış) 9.60 alacağım haftada ortalama 40 saat çalışmayla ve konaklamamda 35$ olacak haftalık. ama genede görücez bende NJ ye ilk defa gidiyorum ve sözleşmemde yazan bu bilgilerin ne kadarı yalan cıkacak merak ediyorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sea isle çoğu kişinin bilmediği küçük ama çok güzel birşehir aynı zamanda engüwenli şehirlerin başında gelir,çalışcağın yerde ben geçen sene çalıştım,ing. iyi ise,çalışmanıda beğenirse seni mutfakta pişirim yda sipariş hazırlamaya weriyor hem daha çok saat alıysun hem de çalışırken pişirdklerinle karnını doyuruysun beni breakfast we lunch da busserlığa da çağırıodu ama o işte sadece waiterlrdan bahşiş alıysun(labor day de 200$ a yakın almıştım) beachi çok güzel,bikaç gece kulübü war güzel olan,ikinci iş bulma şansız baya bi war,mesela geçen sene ikinci iş yapmayan sadece iki kişi wardı toplamda 15 watçıdan,breakfastçılar,pizzaclar,kü&#2 31;ük otel ve cafeler war,sana weririm gitmen gereken adresleri : ikinci iş arıysan tabi,işweren inanılmaz iyi bi kadın,isveçli kendisi,restaurantı şehirdeki en iyi iki restauranttan birisi diğeride mike's seafood,cuma,c.tesi we pazarları inanılmaz kalabalık oluyor,işweren ewinde çamaşırlarını yıkatıyor,pasta yapıor arada wat öğrenclerine eğer frykitchena düşersen iyi bak mutfağıma bol bol tawuk yersin zaten orda,çalışırken içecek free bol çeşitli patlayana kadar ye iç bol şans sana sorun olursa cewaplarım yine

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cinobili NJ Sparta hakkında bi bilgin varmı acaba. yardımcı olursan sevinirim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

malesef yok dostum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ettim cinobili. 2. iş kısmına biraz kafam takıldı. Sosyal güvenlik numarası alana kadar 2. iş bulma şansım azalır mı? Haziran 11 de iş başı yapıyorum ben. Bi de 2. işten ne kadar kazanırım ortalama? SOn sorum daha ucuz konaklama bulmam mümkün mü?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bu sene buraya giden varsa mesaj atsın görüşelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)