Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eğlence parkı-six,flags-sea world,vb.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Standart eğlence parkı-six,flags-sea world,vb.

arkadaşlar ben de yeni üye oldum foruma.bu sene ilk defa gideceğim wat programıyla.eğlence parkında çalışmak istiyorum.six flags a gidenler varsa görüşlerini alalım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben six flags de çalışmadım ama içine girdim gördüm. valla bayağı büyük bir yer. parası da güzel diyorlar ama ne derece doğru bilemiyorum. moreys piers var bi de new jersey wildwood da.. oranın parası yok ama eğlencesi güzel

Tecrübe Puanı
    18

teşekkürler.daha ayrıntılı bilgisi olan yok mu?(forumde pek kimse yok ama ilerde cevaplayan olur belki.bu arada bu forum hoşuma gitti.)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bende yeni geldim buraya forumu beğendim sık sık uğruyorum umarım burada güzel bir ortam oluştururuz forumu ben de çok beğeniyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Fatih bende sixflagse gitmeyi düşünüyorum californiadakine colors of usa le ..Bende daha ne yapacağımı bilmiyorum ama ...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

mithrandir abi bu kadar kasma kendini bence sadece şunu bil eğer gitmeye karar verdiysen bir macera seni bekliyor. ha bu yolculuğu macera haline de getirebilirsin perişan olabileceğin bir gezi haline de hepsi senin elinde

Tecrübe Puanı
    18

beyler six flags ı baya araştırdım.gitmekten vazgeçtim gibi.çünkü bazı kişilerden(başka forumlardan) aldığım yorumlar ve tavsiyelere bakın hele bir:>

Sakın ola six flagsa gitmeyin ben oraya gezmeye gittigimde ogrencileri gordum anlatmadıkları şikayet kalmadı

1. odalara arkadaşlarınla beraber kalamazsın karma oda sistemi var bir arkadaşınla olabilecegi gibi bir yabancıyla aynı odayada düşebilirsin
    2. genelde six flagslar şehir dışında olur. ikinci iş zorrrrrrr
    3. parası çok düşük 8-9 dolara çalışmak varken neden 6-7 dolara çalışasın?
    4. İdarecileri berbatttttttt kimseler
    orada program masrafını çıkarsan ona bile şükredersin ama onu yapamayanlarda var maleseffff
    5. 2006 da pek çok bayan ogrenciye sarkıntılık ettiler, zenciler , hangi six flags oldugunuda yazayım washinton dc. dekinde newyorka 4-5 saat mesafede
    aman haaa

Sakın six flagsa gitme forumu dikkatle oku orada detaylı bilgiler var sakın gitme Kesinlikle saat ucreti 7,50 usd nin altında bir işe gitme. Unutmadan sixflags overtime da da sizlere 6,50 usd para oduyor yani overtime diye birşey yok orada ve birçok işletme bilmelerine rağmen bunu oğrencilerine söylemiyor.

selam kardes,

gec cevap icin kusura bakma. NY eyaletinde Buffalo yakinlarinda kuzey doguda Six Flags Darien Lake yakinlarinda 7 sene yasadim. oraya gidenlerin hepsi bin pisman, ufacik bir kasabada. eger gezip gormek istiyorsan buyuk sehirlerde bir sizflags secmeni tavsiye ederim. ayrica six flagsler biraz uyanik fazla calistiriyorlar, sosyal guvenlik kartini vermiyorlar falan. hakkini en bastan ara.

selamlar,
    Grand Canyon da para yerine size çüpçülük tarzı işler vermesinler unutmayınız. Para herşey degildir ve bu program amaç itibariyle para kazanma programıda degildir. Ama bu program üniversitelileri sömürme programıda degildir hem sen ogrenciden para al hemde git saati 6-7usd ye hela temizlet yok oyle yagma. Amerikaya gidecekseniz doğru düzgün işlere gidin ya da sizi sömürmeyecekleri yaptırdıkları işlerin parasını adam gibi verecekleri işlere gidin. Amerikada bir çöpçü minimum saat ücreti 9,42 usd alıyor peki bizim Türk ogrencilerine aynı işi yaptıran bu six flags gibi somurgeciler ne kadar oduyor 6,50 usd yani bizim universiteli gençler bir çöpcü kadar bile para alamıyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bizimkilerde de biraz iş olsa her verilen işi yapmaz biraz hak ararlardı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende buranın yeni üyyesiyim ve burada diger forum gibi güzel bir foruma benziyo. ben bu sene gitmeyi karar verdim ve bir şirketle anlaştım vss. arkadaşlar gideler tercübelini yazıyor ve harika oluyo
    herkese teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla california six flags cok eglenceli biyer, 2-3 kez gittim gezmeye.. orda calısan bikac arkadasım vardı. bu sene saatlık ucretide 8 dolar olmus. gecen sene benim gittigim firma onlara üniverste kampusunde konaklama ayarlamıstı. benim konaklamam o kadar ii diildi mesela.. onların kaldıgı yer gayet iyiydi.. bide ise servisle gidip geliolardı...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

eğlence parkının dışında satış danışmanı vs gibi hem sabit ücreti olan hemde sattığından komisyon alan bi işte çalışsak daha mı iyi olur? ücret olarak ne gibi avantajları vardır?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Jenkinson's...

Merhaba arkadaşlar.. Ben bu yaz Jenkinson's boardwalk'ta çalışacağım. Nasıl bir yer genel olarak, var mı gideniniz daha önce? İkinci iş olanakları, masraf olarak, yani genel olarak biraz bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

betterharbour mrb hoşgeldin foruma.benim çok yakın bir arkadaşım ayni yere gidecek o da bu foruma uye(adı 'highwayman').forumu biraz gezersen onun mesajını gorursun.sen hangi universitede okuyorsun belki de aynı unv.desinizdir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb betterharbor..
    kısmet olursa ben de bu sene jenkinson'da calışacagım gift shop'da sales assistant olarak,senn is ne?
    nusretersoz msnyi ekle daa sık goruselim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

six flags,sea world vs islerden sakinin benden size tavsiye calismadim ama orda calisan ve rezil olan bicok arkadasim var..ben orlando da marriott da calistim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de long island da SPLISH SPLASH eglence parkinda çalisacagim. burada çalisacak olan arkadas var mi aranizda? Greenview Motel diye bir yer var ama çok pahali. haftaligina $390 istiyolar tek kalirsan, 4 kisi bir odada kalirsan $535 bölüsürsün dediler ya.. yok artik

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abı ne bu hep karamsar yokmu sankı oraya gıdıpte memnun olan ......bıraz abartılı gıbıme gelıor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

splish splash iğrenç bir yer kusura bakma ama

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks