Work and Travel 2025
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acil

Arkadaşlar 27 maysıta vize görüşmem ovar lakin şirketim bugün bana ds formu yetişmeyecek dedi( 1 ay öncesinden ds için başvurduk) sorum şu : ds formu olmadan da vize görüşmesine gidebilirmiyim?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Gidemezsin. 1 Mayıs'ta kalktı o uygulama. Yeni bir randevu tarihi almalısın.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidemezsin. 1 Mayıs'ta kalktı o uygulama. Yeni bir randevu tarihi almalısın.
    evet faruk haklı
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim faruk

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Ben de gidiyorum aynı gün. Gönül isterdi ki konsoloslukta görüşelim ama yapacak bir şey yok. Bugün randevu almak istesen 5-6 hazirandan önce alabileceğini sanmıyorum. Ne zaman gitmeyi planlıyordun?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya 14 haziran da new yorkta olmam lazım iş için sınava giricem bütün planlar mahvoldu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

14 haziranda new yorkta olmam gerekiyor lifeguard işi için sınava giricem işler alt üst oldu yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

14 haziranda new yorkta olmam gerekiyor lifeguard işi için sınava giricem peki vize görüşmesinden sonra kaç günde alabilirim vizeyi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

14 haziranda newyorkta olmam gerkiyor lifeguard işi için sınava giricem ne yapıcağımı bilemiyorum ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynı mesajo çok kere gönderdim sistem hatası galiba peki acil başvuru seçeneği falan varmış onu deniycem olmazsa artık o işten vazgeçmek zorunda kalıcam muhteşem işti ya saatine 13,72 dolar veriyorlardı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı oguz_celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı mesajo çok kere gönderdim sistem hatası galiba peki acil başvuru seçeneği falan varmış onu deniycem olmazsa artık o işten vazgeçmek zorunda kalıcam muhteşem işti ya saatine 13,72 dolar veriyorlardı
    acil basvuru secenegi fln yok ne yazikki.. sen artik ancak sirkete gidip bagir cagir adamlara bu nasil is diye...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şaka gibi bi durum ya bir arkadaşımla anyı anda başladık işlemlere şirkette aynı zaten onunki geliyor benim ki gelmiyor.şirkete göre sorumlu amerikada ki şirketmiş o yollamamış.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bir sorum daha olacak şirketim baba cumartesi pazar (bugün yani) vize başvurusunda bulunamayacağımzı söyledi bu doğrumu online başvuru yapılamaz mı?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı oguz_celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir sorum daha olacak şirketim baba cumartesi pazar (bugün yani) vize başvurusunda bulunamayacağımzı söyledi bu doğrumu online başvuru yapılamaz mı?
    evet tatil konsolosluk cunku.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Görüşmeden sonra kesinlikle vize alıp almadığını sor, ardından işinin çok acele olduğunu söyle ve pasaporta bir an önce ihtiyacın oluduğunu belirt. Forumdan bir arkadaş görevliyle konuştu ve pasaportu 8 saat sonra eline geçti. Yani yardımcı oluyorlar. Telaş yapmaya gerek yok.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Vize randevu tarihi çarşamba salı veya çarşamba günü aldım 15 ine verdiler, sanırım daha ileri bir tarihe kalacak senin görüşme, işverenle konuş bence durumunu belirt işini değiştirmek zorunda kalmayabilirsin..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ederim arkadaşlar artık bastırıcaz yalvarıcaz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum baya bi zor durumdasın...temmuz dan önce gidemezsin sanırım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Eyvahhhhh

Arkadaşlar benimde çok acil bir durumum var tecrübeli arkadaşlardan yardıma ihtiyazım var arkadaşımın vizesi geldi fakan vizeyi 20 eylüle kadar vermişler yani 21 mayıs-20 eylül arası vermişler ama biz dönüş biletini ekime aldık şirket diyoki o süre çalışma süresi için ondan itibaren 25 gün kalabilirsin diyor ama bana mantıklı gelmedi daha öncede bikaçkez avrupaya gitmiş biri olarak vize bitince o ülkede kalma hakkın yok diye biliyorum nasıl oluyor bu iş lütfen yardım ederseniz çok iyi olur....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadasim ds formunda yazan son calisma tarihinden sonra 26 gun daha amerika da calismadan gezme hakkin var!!!!! merak etme....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim ds formunda yazan son calisma tarihinden sonra 26 gun daha amerika da calismadan gezme hakkin var!!!!! merak etme....
    özgür çok teşekkür ederim o zaman ds de bi nevi pasaport olacak bizim için onu hep yanımızdamı taşıcaz çünki mesela vize tarihi bitti pasaportta ve yolda polis çevirdi o zaman ds i göstericez sanırım değilmi çok ilginç geldi bana ya

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yok ya o kadar da degil yani polis sokakta yururken seni cevirmez zaten ama iste resmi islem yaparsan veya ulkeden cikista yaninda bulunmasinda yarar var o kadar...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı sugarmouse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özgür çok teşekkür ederim o zaman ds de bi nevi pasaport olacak bizim için onu hep yanımızdamı taşıcaz çünki mesela vize tarihi bitti pasaportta ve yolda polis çevirdi o zaman ds i göstericez sanırım değilmi çok ilginç geldi bana ya
    Bu sordugun olayı yasamıs birisi olarak; hava alanında beni kenara cekip vizen bitmis demisti. DS i gösterince görevli diger arkadasına dönüp bunda devlet belgesi var salıver gitsin demisti direk. Merak etme...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

DS bitiş tarihin zaten otomatik olarak vize bitiş tarihin oluyor. Yani DS taşımana gerek yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks