Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NJ de pedicab???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question NJ de pedicab???

arkadaşlar bu pedicab medicab olayını duydum da merak ettim NJ de imkanı varmı acaba bi de bisiklet alıomuşuz herhalde özel nerden alınır nerde yapılır NJ de yapılır mı=) amma sorum var bilen gören varsa yardımınızı eksit etmeyin lütfen...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

pek tavsiye edilmeyen ve çoğu şirket tarafından işverilmeyen bir iş
    zira bu iş kolay değilmiş belediyelerle falan anlaşmalıymış mafyaları varmış yani
    bi de kas gücüne dayalı vücudun dayanıklı mıdır bilemem ama şahsen ben de tavsiye etmem ama eğlenceli bir iş olsa gerek insanlarla içiçe bol sohbetli konuşmalı falan
    tabi bunlar kulaktan dolma bilgiler yapan eden gören daha iyi bilir
    ama forumda daha önce yapan var mı bilmiyorum ben denk gelmedim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nj new jersey galiba (cahilim bu konuda) new jersey'de pedicab yerine (benzeri sayılabilir) rolling chair işi var. forumda diğer iş seçeneklerinde iş hakkında ayrıntı mevcut. seçmiş olduğum iştir ayrıca.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hocam ben bu konuyu çok araştırdım.Pedicap işi çok yorucudur ama parası iyidir.Olumlu yanları patron yok.istediğin zaman çalışabilirsin.Kimse sana soru sormaz.İstediğin saatte işe gidebilirsin.İstediğin yeri gezebilirsin.Örneğin ny ta central parkı bi tur gezdirmek 60$..45 dk falan sürüyor.Hatta adamlar sohbetini beğenirse daha fazla bırakanlarda oluyor.Benim abimin arkadaşı bu işi yaptı bikaç yıl önce.Onun anlattıklarını aktarıyorum.Bi keresinde 120$ aldığı olmuş.Ama ağzının laf yapması lazım biraz yani müşteriyi çağırabilmelisin.İşin olumsuz yanları bu işi yapan rus kızları war onlar warken kimse senin bisiklete binmez.Şahsen bende binmem Belki sen bile onların bisikletine binersin.....Bide oradaki obezite sorunun biliyorsun.Denk gelirse senin son işin olabilir.
    Asıl parayı gece bar önlerinde sarhoş taşıyarak çıkarırsın.Bide park turları war tabi.Polis pedicap işini çok sıkı tutuyor.Ceza yiyen çok oluyormus ayrıca bu sokaka benim giremezsin bu durak benim duramazsın diyen negrolarda warmıs Ama sektör çoğunlukla türklerin elinde onuda bil
    Kiralama isine gelince bu pedicapların durakları war.bisikletlerini park ettikleri yerler.orda bu bisikletleri kiraya weren kişiler duruyor.Ama çok geç kaldın diyebilirim çünkü bisikletler mayıs sonuna doğru bitiyor.haftalık kiralıyorsun 300$ çok deme çıkarıyorsun bu parayı.
    Şu andaki asıl sorun.Bu iş için sertifika almak zorunda olman.yani amerikaya gidince belli bi ücret karşılığında sertifika almak zorundasın.Bide bu işte paycheck olayı olmadığı için wergi alamıyorlar senden.Bu yüzden konsolosluktada sorun çıkabiliyrmus wize konusunda.
    Walla benim bildiğim seyler bu kadar başka merak ettiğin şey warsa sor.Tabii yapanlar daha iyi bilir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

http://kivirciknewyork.blogspot.com/ Pedicap'lıkla ilgili sorunlarının bi kısmını burada çözebilirsin. Ny'de pedicaplık yapan bi arkadaşın günlüğü gibi birşey Pedicap olmasam bile zevkle takip ediyorum. İşine yarar inş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cok zor bi is diyolar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)