Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: !!acill!!*sponsor ise almaktan vazgecti, simdi ne olacak?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Angry !!acill!!*sponsor ise almaktan vazgecti, simdi ne olacak?

Arkadaslar merhaba,
    Acil yardim gerekiyor. Bir danismanlik sirketine 3 arkadas kayt yaptirdik. islemler tamamdi. belgeler gelmisti fakat danismanlik sirketi arayarak sponsorun meslek yuksek okullariyla calismaktan vazgectigini soylediler. baska bir sponsora gondermisler kagitlari ve su an hala bekliyoruz. Daha ordan cevP gelecek de vizeye girecez de. Kafayi yiyecez. bu durumla karsilasan var mi lutfen yardimci.olsun. bi de eger o da kabul etmez ise parayi iade ediyorlarmis fakat sponsor firma 80 dolar gibi bi kismini kesebilirmis ki boyle bisey yasal degil vence. yardimmmm
    Burçin Erdem

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Senden hicbir ucret kesemez, ayrica sponsorlar calismayi kabul etmedigi ogrenciler icin odeme almaz sirketlerden , calismaya basladigi ve is bulacagini vaad ettigi ogrenciler icin firmandan para ister. Seni kabul etmediyse bu kesintiyi sadece sirketin yapiyordur. ve bu yasal degil. Hakkini ara mutlaka.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sponsor beni gozden kaçırarak ds formunu basmis sonra vazgecmis yani bize soylenen bu. Kafamiz karisti. sonucta bizle alakali degil bence de . ama olur da bizi yerlestiremezler ise bu senemiz yanacak ve seneye de zaten gidemiycez
    Burçin Erdem

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla kötü bir durum yahu ne zamanlara geldik önceden kötülük nedir bilinmezdi şimdi nereden nasıl para koparabilirim milleti nasıl mağdur edebilirim düşüncesinde ne yazıkki birçok şirket !

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı burçin erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sponsor beni gozden kaçırarak ds formunu basmis sonra vazgecmis yani bize soylenen bu. Kafamiz karisti. sonucta bizle alakali degil bence de . ama olur da bizi yerlestiremezler ise bu senemiz yanacak ve seneye de zaten gidemiycez
    Şirketin bilmiyomuymuş sponsorun myo öğrencisine ds formu basmadığını?Eğer sponsor böyle bişey yapmıyosa baştan söyler zaten şirketlere.Eğer myo öğrencisi 1 sponsor ile gidebiliyorsa diğer sponsorlarla da gidebilir.wat kuralı sponsordan sponsora değişmez..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirketin bilmiyomuymuş sponsorun myo öğrencisine ds formu basmadığını?Eğer sponsor böyle bişey yapmıyosa baştan söyler zaten şirketlere.Eğer myo öğrencisi 1 sponsor ile gidebiliyorsa diğer sponsorlarla da gidebilir.wat kuralı sponsordan sponsora değişmez..
    sirketlerin klasik yalanidir isi sponsora atmak. Isi beceremezler ya sponsordn dolayi sorun olmustur ya da isveren Turk almaktan vazecmistir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sirketlerin klasik yalanidir isi sponsora atmak. Isi beceremezler ya sponsordn dolayi sorun olmustur ya da isveren Turk almaktan vazecmistir
    Aynen dediğin gibi oluyor.Orda sponsorları denetleyen bi kurum var bizde yok ondan şirketler çok rahat yalan söylüyor burda.Öğrenciler haklarını tam bilmiyor.Gözden kaçırarak ds basmak ne demek ya?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bence herkeze vaatler sunarak öğrencilerden ön kayıt ücretini almaları öğrenciden ön kayıt ücretini aldıktan sonra zaten onu yaktılar mı öğrenciyede 2 şey sallıyorlar ne kadar şey firmalar var ya... Ön kayıt ücreti alsalar 100 öğrenciden 500 den yeter yani iyi iş
    What an experience .!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Durum ne olacak bilmiyorum cunku hala beklemedeyiz. arastirma yapiyorum ancak fazla bir bilgi saglayamiyorum. yarin babamla beraber gidecegiz tekrar. eger yerlestrme gibi bir durum olmazsa benim tek sansimi da yakmis olacaklar ona uzluyorum gelismeleri burdan yazarim belki baskasina yarar. cunku yanma durumu olursa ve parayi kesmeye kalkarlarsa mahkemeye gidecegiz direkt olarak.
    Burçin Erdem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı burçin erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sponsor beni gozden kaçırarak ds formunu basmis sonra vazgecmis yani bize soylenen bu.

Bak sen şu hınzır sponsora

Adam açık açık ''ben senin paranna çöküyorum'' demiş.Böyle bir yalan olamaz

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sponsorla konus bakalim onlar ne diyecek
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)