Work and Travel 2025
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lutfen ilgilenin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Lutfen ilgilenin

Oncelikle herkese iyi gunler ben bu yaz çok ciddi bir şekilde wat programına katılmayı dusunuyorum şu an da şirket araştırıyorum ancak bazı nedenlerden dolayı en erken mart nisan gibi yazılmayı dusunuyorum yer ve iş tercihim elbette var ama gec yazılıcagım için seçme şansımın az olacagını söylüyorlar bu ne kadar doğrudur ben nj yada florida yı çok istiyorum buraların olma şansı nedir sizce geç kayıt olacagım için soruyorum bunu ve aslında benim için önemli olan bir şekilde bu yaz amerikaya gitmek ve orada çalışmak ama geç kayıtdan dolayı çok kötü de bi yere gidip işkence gibi bir yaz geçirmek istemiyorum sizce de geç kayıt olmak kötü sonuçlar doğurabilirmi istedim yerde olabilirmiyim? bir de neredeyse butun forum u okudum ve çogu kişinin tr den arkadaşlarıyla gittigini gördüm ben tek başıma gitmeyi düşünüyorum daha önceden tek başına giden arkadaşlar varsa onlarda yaşadıklarını dinlemek isterim sizce tek başına gitmek çok mu zor olur? okuyan ilgilenen ve cevap yazan arkadaslara tesekkur ederim.saygılar...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Tek başıma gittim ama gittiğim işyerinde Türkler vardı. Olmasa da pek bir şey kaybetmezdim zaten. Bence tek başına gitmen daha iyi olur ama eğlence için arkadaşının olması lazım yanında. Şöyle yapabilirsin : Tek git oraya ama arkadaşlarına yakın eyaletlere git. Geziye çıkarken buluşursunuz, anlatacak bol bol anı bulursunuz zaten

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkur ederim faruk evet tek başıma gitcegim için biraz korkuluyum ama o yuzden nj yada florida istiyorum iki yerde de arkadaşım var ama geç kayıt olacagım için oraların olmama ihtimali sence ne olabilir? yani her neresi olursa olsun aslında gitmeyi çok istiyorum dedigim gibi ama tabi inşallah işkence gibi bir yaz olmaz.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Koskoca amerikada iş bitmez merak etme. Hele NJ gibi bir yerde.
    Nasip kısmet. Pek kafana takma. Bakarsız Texas'da ki bir iş daha iyi çıkar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benm düşündüüm işler arasında nj de eğlence parkı wardı marta kdr biteceini de düşünmüorm 1 ay kalmıs ztn bence de çok takma kafana bulursun bi iş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)