Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NY central park

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart NY central park

Central Park'ta bisiklet kiralama işi arkadaşlar,günlük ücreti yok,siz bisikleti bi firmadan misal 10 dolara kiralıyorsunuz,müşteriye 20 dolara kiralıyorsunuz aradaki fark size kalıyor,kiralayın veya kiralamayın başka günlük ücret yok,çok mu riskli olur acaba?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Diğer yazılarında gördüm. Satışı İngilizce yüzünden elemişsin. Bu da bir nevi pazarlama. O nedenle konuşmana güvenmen lazım.

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yagmursuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Central Park'ta bisiklet kiralama işi arkadaşlar,günlük ücreti yok,siz bisikleti bi firmadan misal 10 dolara kiralıyorsunuz,müşteriye 20 dolara kiralıyorsunuz aradaki fark size kalıyor,kiralayın veya kiralamayın başka günlük ücret yok,çok mu riskli olur acaba?

Wat ogrencileri icin riskli islerin bu sene yasaklanacagini biliyorum. Kaldi ki ehliyet gerektiren islerin bile tumu iptal olmusken bu asiri riskli bir is bence. Hangi sirket teklif ediyor bunlari merak ettim dogrusu....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

universe adlı bi şirket,benim çok aklımı karıştırdılar sponsorlarını söyledim kem küm ettiler,konsolosluğun listesinde neden olmadıklarını sordum gerek yok orda olmak önemli değil dediler. ki bana "senin için çok uygun" denilerek önerildi bu iş,bende dedim heralde ben pazarlamaya uğraşmicam insanlar kendi gelicek,sonra da vazgeçtim bi ton güvensizlik olduğu için

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bu yaz bu işe gideceğim vizede bi sorun çıkmazsa biraz riskli duruyo ama her yerde bence bi risk var ve ny oldğu için 2.iş bulma şansının yüksek olduğunu düşünüyorm evet dil konusunda sıkıntı olabilir ama aşılamayacak bi şey gibi durmuyo bence

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben daha once yaptım bu ısı tamamen sabır gerektıren ve kusulmemesı gereken bırsey tabıkı gıderkende yanınızda saglam bı parayla gıdılmesı gerekıyor elınızde tabela gıbı bırsey var ve pısıkletı 15 dolara kıralıyorsunuz 7 dolar sızın 7 dolar pısıkletcının tarzında bır ıs grup halınde dolasıyolar genelde kıraladıgınızda 3 5 10 tarzında oluyor ama ben olsam o ezıyetlerı yasamıs bırı olarak hem para verıp ustunede ezıyet cekmem) sakın dıorummmmm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

atamann biraz daha açıklar mısn?ne gibi zorlukları var ve ne kadar kazandın kalma ne kadar tuttu?gibi..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardesım ben cok kısa bı sure yaptım cunku tam pazarlamacı ısportacı gıbsın ya ole dıyım sana ve o ısı yapan cok kişi var sen ılk baştan atak olmaıyorsun adamlar yapışıyor adeta musterılere ve ıng cende cok yoksa sıkıntı oluyor. Ben tavsıye etmıyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

İlk defa böyle bi iş duyuyorum açıkcası.Mantıken düşününce @Atamann ın dediği gibi sizden tecrübeliler olacak,onların yanında ya uygun fiyat verip kardan kısacaksın yada ing sular seller gibi olacak müşteri çekeceksin.İlk gidiş için tek seçenek olması açısından riskli bence.2.gidişin olsa belki satış nasıl yapılır vs bilirsin önceden gördüysen ama ilk gidişte bu işle gitmek kumar gibi geliyor açıkcası..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Daha garanti para kazanabileceğin işler varken bu gibi işlerle uğraşmak çok riskli!
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)