Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: @oonur33 (cordova/alaska) 2009

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Talking @oonur33 (cordova/alaska) 2009

selam arkadaslar su an size anchorage jason international hostel den yaziorum 6 haziran sabah 8.55 de istanbuldan british airlines ile londra aktarmali new yorka gittim john f kennedy havaalanina indim iner inmez ailemi aradim bu arada yolda hic bir sorun cikmadi cikmazda zaten gidecek olanlar merak etmesinler zaten tahmin edemeyeceginiz kadar turk var benimde karsima 2. gune kadar yabanci denk gelmedi o kadar yani :-) ucaktan inince baya caresiz kaldim nereye gitcegimi bilmiordum daha ilk kez ingilizce konusacaktim (londradaki bi kac cumle haric ) bi shuttle bindim ve adama bi otele gotur beni ddm bikac otel isimi verdim adam herkesi birakti tek tek sonrada beni kendi bildigi bi hostele goturdu 8. avenue uzerinde 28.streetle kesisimde chealsea international hostele goturdu tavsiye ederim ozel odalarida var ozel odada kaldim ben gunluk 80 dolar diger odalar 45 dolar internet camasir banyo wc imkanlari var zaten birde heryere inanilmaz yakin manhattaninin gobeginde times meydanini gordum empire stateyi centrral parkin ufacik bi kisimini sonra ordan cikip tekrar ertesi gun havaalanina gittim taxi biraz pahali oluor 40 45 tutuyor ama metro + airtrain yapabilirsiniz benim ucusum sabah erkenden oldugundan taxiyle gitmek zorunda kaldim neyse jfk ya tekrar gittim ic ucuslara da ve nortwest airlines 2. BAGAJDA 40 DOLAR alior dikkat edin gitmeden haberiniz olsun 1 valiziniz olsa bile 15 aliorlar ona gorede ayarlayin kendinizi jfk dan anchorage ucagina bindim ucakta herkes yasli ve sisman zaten anchorageye vardim taxiye bindim ve jason international hostel e geldim taxiyle 15-16 dolar tutuor ama mecbur taxiyle gelmek zorundasiniz buraasi cok guzel bedava internet kahvalti var wireless var otel sahibi her konuda yardimci oluor ve turklerle tanistim onlarida buraya yerlestirdim heryeri gezdik beraber turkler birbirine destek oluor her turlu zaten tahmin edemeyeceiniz kadar turk var :-) her milletten insan var kesinlikle tavsiye ederim gunluk 25dolar hic bir sey degil zaten burada bi yemek yeseniz 7 8 dolar tutuor ole soledikleri gibi mcdonalds burger ucuz deil turkiyeden cok az ucuz mesela turkiyede big mac menu sanirim 11 tl idi yani 7dolar burada 6 dolar nerdeyse hic fark yok yemek olayi pahaliya gelior gercekten birde havasina alisamadim hava 1 saat bile kararmior insan ne zaman uyuyacagini sasirior hep ayni hava gunes hemen hemen hep ayni yerde duruyor gercekten cok enteresan ' yarinda cordovaya calisacagim yere gececegim biletimialdim 70 80 mil uzaktaki yere 400tlye yakin ucak parasi verdim gercekten icime oturdu :-) ama mecbur kara ulasimi yok cunku bu arada giden su anda orada olan arkadslarla gorustum sezon cok iyi gececek diyorlar tahminlerin uzerinde cok guzel bi sezon olacak diyorlar gidenlere duyurulur :-) simdilik bu kadar soracaklarinizi eger internet bulursam cevaplarim bu arada gelmeden telefon hatti felan almayin sakin buraya gelince alin ben aldim calismior burada new yorkda calisti burada calismior gelince buradan alin birde sarj aletinizede cevirici almayin voltaj tutmuor en saglam yontem burada telefoncular var gidip yeni bi sarj aleti aliorsunuz en garanti yontem bu inanin fiyatida 15dolar neyse sorulariniz cevaplarim eger internet bulursam gidecek olan herkese iyi sanslar bol kazanclar .....

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

@oonur33,

Yazdıkların gerçekten bir çok bilgi içeriyor. Teşekkür ediyoruz. Mükemmel bir sezon geçirmen dileğiyle..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadasim cok sevindim gayet guzel gecmis vakitin . Umarim cok kazanirsin . Internet bulursa eger surekli Voip programlarin kullanmani tavsiye ederim . Biz oyle yapmistik gecen sene . Yemege dikkat et domuz eti yemeyin biraz fazla oluyor . Sezon ile ilgili bilgilendirme yaparsin zaten ileriki zamanlarda . Kal saglicakla ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

iyi bir wat geçirmen dileğiyle !!
    ஐ~√V^ $ahs!y€T ^√V'^~ஐ

Diejenigen, die Empfehlung Empfehlung lebensfähigen

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Hayırlı olsn dostm sonu da ıyı olur ıns.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)