Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yaş Sorunu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Yaş Sorunu

selam arkadaşlar.bende WAT prograımını geç keşfedenlerden birisiyim.o yüzden bazı sorularım olacak..
    lütfen bilgisi olanlar cevaplarsa çok sevinirim

bu sene 3.sınıftayım(normalde 2004 girişliyim. 4.sınıf olmalıyım) okulumu uzattım 2.sınıfta 1.8e takılmıştım..yani gelecek sene 4.sınıf derslerini ilk defa alacam.ve bu benim 2.üniversitem 1982 dogumluyum...sizce gelecek yaz için WORK and TRAVEL vize alma olasılıgım nedir..şansımı denemelimiyim yoksa direkt red cevabınımı alırım ?

Ayrıca daha önce yurt dışına çıkmışlığım var(Shengen vizesi almıştım) ve not ortalamam da 2,40

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

direkt red cevabı alcanı pek sanmıorum ben. nerdeyse aradıkları tüm özellikler e sahipsin, bende yuksek lısans öğrencisiyim, biz şirkete ilk gittiğimizde yaş aralığının 18 26 oldugunu solemişlerdi 2008 yazı için düşünüyorsan, yaş konusunda da sıkıntı yok. bence şansını kesınlıkle denemelisin..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum galiba ben eksik bir bilgi verdim..gelecek yaz derken yani 2009un yazı..büyük bir ihtimalle de 2009da mezun olacam..bu yaz katılsaydım bir sorunum çıkmazdı ama bu yaz yurt dışında olacam.erasmus proğramıyla pragda bulunuyorum da..yani ben diğer seneki yaz için başvuracam vize alırmıyım almazmıyım diye tereddüt ediyorum da..kesin vize alacagımı düşünsem şimdiden para biriktirmeye başlıcam..
    kısacası 2009da 4.sınıf mezun olabilir durumda olacam.gerçi şubatta vize başvurusunda bulunacagım için 2.dönemden halaa transkribimde alttan dersim gözüküyor.ve 27 yaşından gün alacam..
    mezun olabilecek durumda olmam ve yaşım biraz beni korkutuyor da
    off yaa keşke bu work and travel olayını daha erken keşfetseydimm...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

shengen varsa daha ne kasıyorsun ....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

shengen amerikada geçerli değilki ..ayrıca benim aklıma takılan şeyler yaş sorunum ve 2009da mezun olabilecek durumda olmam..ben 2008 değil 2009 yazında gitmeyi düşünüyorum...mezun olabilecekler katılamıyor diye biliyorum da

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaes benim durumumda olup da giden örnekler varmı acaba..lütfen yardım edin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm akdenizli;bazi firmalar yeni bi program baslatmis kariyer programi die,yani wat,staj ya da kamp gibi programlarla diilde okudugun bolumle ilgili kariyer saglamak icin bi program,cok da gusel,yeni mezun olcagin icin yasin bi onemi olmas.wat filan olmassa bence bunu deneyebilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)