Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: California- six flags.. can i survive??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart California- six flags.. can i survive??

Arkdaşlar ben california- six flags eğlence parkında çalışmayı baya kafaya koydum galiba ..Oralar için pahalı diyolar ve eğlence parkları fazla bi para vermiyo onu biliyorum..Orda yaşayabilirmiyim o kadar parayla yani eğlenerek yaşamkatan bahsediyorumm??..

Önerebileceğiniz başka eğlence parkı ve eyalet varsa onlarıda buraya alabilir miyim??...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya doğru diyorsun california amerikanın en pahalı eyalet ama verdikleri para da senin geçinebileceğin kadar olacaktır unutma. ha bi de bizim bir arkadaş 2 sene önce california da moverlık yaptı ve eline iki hafta içinde 2500 dolar para geçti bunu unutamıyor çüğnkü o günleri bir daha görmeedi. moverlık çok karlı bir iş biraz da şansınız olmalı. ama eskisi gibi mover olmak kolay değil çünkü hırsızlık olayları vb bazı şeylerden dolayı kısıtlama getirmişler. moverlık dediğim şey eşya taşımacılığı bir nevi nakliyecilik. tabi tır falan kullanmıyorsunuz sadece eleman oluyorsunuz bahşişler ve alacağınız para vs.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yolcu çok sağol verdiğin bilgi için ama benim gidececğim şirket galiba moverlık vermiyo sadece park içi görevler veriyo game attraction vb..Ben overtime la anca kendimizi denkleştirebileceğimizi düşnüyorum ?..

Bu arada Arkadaşın hangi şirketle gitti??..Memnunmuydu?

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

dostum bizim şirket te californiya ya gönderiyor.benim şirket ozman bana iş listesini gonderdiler bugün.saati en az 7.5 dolardan başlıyor.kalacak yer olarak apartman dairesi oluyor haftada 110 dolar kira bedeli var.ben hesapladım.kazanacağım para ancak yaşamaya yetiyor.oralar da baya bi pahalı diyorlar.artı bi de uçak parası fazla olacak.ben de daha karar veremedim hangi eyalete gidecegime.doğu daha ekonomik geliyor ama bakıcaz bakalım.
    Konu fatih26 tarafından (12-01-2007 Saat 11:26 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ikinci bi işin olursa çok rahat olabilir.. ama cidden çok pahalı ben okumaya bile gitmeye korkuyorum o tarafa doğuda okuyup da yaşamaya californiaya gitmeyi düşünüyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bizim şirket te californiya ya gönderiyor.benim şirket ozman bana iş listesini gonderdiler bugün.saati en az 7.5 dolardan başlıyor.kalacak yer olarak apartman dairesi oluyor haftada 110 dolar kira bedeli var.ben hesapladım.kazanacağım para ancak yaşamaya yetiyor.oralar da baya bi pahalı diyorlar.artı bi de uçak parası fazla olacak.ben de daha karar veremedim hangi eyalete gidecegime.doğu daha ekonomik geliyor ama bakıcaz bakalım.

fatih dostum su bahsettigin is listesini bana bi gonderebilirmisin? ben gecen sene de alaskaya gittim bu sene de alaskaya gidiyorum ama sirketlerin bu is listeleri nasil merak ediyorum. tabi liste bilgisayardaysa...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende californiaya gitmeyi düşünüyorum ama hala iş secmedim.benim iş seceneklerımdede siw flags var ama saatleri ikinci bi işte calısmak için pek uygun olmuyo dediler napcam ya of?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatta onu scan etsen veya bilgsayarındaysa print screen tarzı birşeyler yapıp foruma atsan çok iyi olurdu
    admin (at) turkishwat.net

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

ya print screen yapınca 1 foto 2.5 mb yer kaplıyo.ben de kestim biçtim birazda küçülttüm.26kb kadar düşürdüm ama küçük biraz idare edin artık.
    Konu fatih26 tarafından (22-07-2015 Saat 01:47 AM ) değiştirilmiştir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim gecen sen gittigim sirket oraya ogrenci gonderiyo bikac yıldır ama ozman diil... Bu sene konaklamayı gecen sene bizim kaldıgımız yerde ayarlıcaklarmıs.. Gidicek arkadaslar konaklama hollywood bulvarının tam ustunde hollywoodun gobegınde gayet guzel bıyer.. Genel work and travel islerinde yani saatlik islerde haftada 30-40 saat calısan birinin kazancagı para bellidir.. Bi sekilde konaklamana, yemene-icmene, gezmene yetiyo, gozunuz korkmasın orası pahalı, burası soyle diye.. para biriktirmek yada bol bol harcamak isteyenler 2. is yada overtime a kasıcak.. Hollywood, Los Angeles ın keyfini cıkarın, amerikanın koyune gitmeyin sakın haa.. herkese bol sans..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam arkadaşlar biz 3 kişi düşüyoruz yollara/
    ama aklımızda bir çok konu muamma /
    diyorlarki ev kirası 112 dolara /
    Kendimizin ew bulma olanağı war mı daha uygun fiata ? yo

Bir ikincisi magic mountain ile Hurricane Harbor iki seçeneğimiz
    Siz olsanız hangisini seçerdiniz ?

Deneyimli arkadaşlardan cevap bekliyoruz..................

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

yaw arkadaşım 112 dolara ev bulmuşsun ne istiyorsun başka. biz haftalık tek yatağa 100 dolar ödedik bir ay ki buna rağmen kazandık birşeyler ve ödeyebildik, üstüne gezebildik.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

o da haftalık ücrettir canım uygun bi fiyat sanki ama fazla kişi olursanız daha uyguna ev bulabilirsiniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar gecensene los angelesdaki sixflagse giden varmı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 26 haziranda ordayım hayırlısı..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

6 temmuz magic mountaindeyim paslaşırıs

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

26 Haziran Sabah 5,35 te binyorum uçağa bende Magic mountain deyim..

Arasbjk sende 26 sındamı bineceksin..Hangi şirketle gidiyorsun konaklamayı ayarladınmı vs.. ? İstersen msn ekle konuşalım arifgelez

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

msn artık online olamıyorum bende 26 haziranda 8:25 lufthansayla gidiyorum , öğlen 3 de orda.. konaklamada magic mountaina çok yakın lojmanları varmış orda kalıcz.. ozmanla gidiyorum... sen kaçta orda olucan?? aynı vakitlerdeyse havaalanında görüşebiliriz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben 15:20 de orda olacağım..Valla bana uyar görüşelim beraber gideriz magic mountaine istersen ama orada nasıl görüşeceğiz ayarlamamız lazım şimdiden..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gümrüğü geçmek ve bavulları alana 4:30 u bulur. aynı terminalse süper olur hangi havayolu seninki bundan sonra mailleşelim telefonumu verym sana

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

OK 3 Haziranda da ben yolcuyum ! :>

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3 Temmuz'da İstanbul'dan sabah 5.35'te yola çıkıyorum.Hayırlı uğurlu olsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

orange county de sizce is bulabilir miyim. yardim ederseniz sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar six flags çalışanlarına ücretsiz herşeyi kullanmaya izin veriyor mu? los angelestaki six flagsı tavsiye edermisiniz???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart six flags magic mountain

arkadaşlar şu six flags magic mountain hakkında detaylı bilgiye sahip olan var mı? (sezonun yoğun olduğu zamanlar, bittiği zamanlar. konaklamanın nasıl olduğu, hayat şartları falan...) acil lazım ne olursunuzzzz.......

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

park ağustosun ortalarından itibaren daha az ziyaretçi almaya başlıyor ve eylül 9 dan itibaren sadece hafta sonları açık olmaya başlıyor. hayat şartları güzel fakat los angeles çok pahalı bir şehir. Konaklama konusunda ise hangi şriketle gittiğin önemli

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu yıl çalışmayı düşündüğüm yer ah şu ortalama 1.92 olmasa vize almam sakata bindi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konaklamayı ödediğimizi varsayarsak haftada 160 dolarla Los Angeles'ta yaşanabilir mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ayhanlevent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gecensene los angelesdaki sixflagse giden varmı?
    bende bu sene SIX FLAGS dayım.ama bi türlü karar veremedim Los Angeles daki mi yoksa San Fransizco dakimi? Bi fikri olan varsa paylasabilir mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende SIX flaxs düsünüyorum.Ama bir türlü karar veremedim Los Angeles daki mi yoksa San fransizco dakimi? bir de eglence parklarında hangi işleri tavsiye edersiniz.bi fikri olan varsa paylasabilir mi lütfeeeen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks