Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florida???

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Florida???

ben panama city'de olucam inşallah 21 haziran itibariyle.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadasim Destin deyim ben

Bir an once gel buralar Super ama yaninda kesinlikle cari ya da sort olmadan elme sakin pntalon getirme ve sakin sakin terliksiz gelme

Ayrica gunes kremi ve benzeri sicakta ne kullanilmasi gerekiyorsa getirmeyi unutma

Getir oglu getir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Mrb

BENDE FORT WALTON BEACHDEYİM BİLİOSUNDUR SEN DESTİNDE NERDE NE İŞ YAPIOSUN NE ZAMN DONUOSUN GEZME GİBİ PLANIN VARMI ACABA

Bir an once gel buralar Super ama yaninda kesinlikle cari ya da sort olmadan elme sakin pntalon getirme ve sakin sakin terliksiz gelme

Ayrica gunes kremi ve benzeri sicakta ne kullanilmasi gerekiyorsa getirmeyi unutma

Getir oglu getir[/B][/QUOTE]

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arklar floridada ne tür işler tavsiye edersiniz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

rahdan sen şimdi panamayı iyi bi çözmüşündür var mı bize tavsiye edecin 2.iş yerleri?panama beachte çalışcama sanırım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Crap mrap die bi yer var lokanta o sırada saglam işler oldugunu biliorm. ayrıca motellerde house keeperlık yaparsın.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaşlar ben de bu yaz pensacola yolcusuyum 3 arkadaşla birlikte...orda olan varsa irtibata geçelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sene bi aksılık cıkmazsa pensacolaya gıdıcem,gıtmeden ıletısım kuralım,oralarda bırbırımıze yardımcı olabılırıs.ayrıca ucak bıletını aldınızmı sız?donus ıcın planlarınız neler?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkadaşlar.
    bende bu temmuzda job faire için mülakata gireceğim.
    floridadan gelecekler yanlız benim ingilizcem elementry de acaba mülakattan geçebilir miyim.
    mülakatta ne kadar kalınıyor ne soruyorlar beni bilgilendiren olursa çok sevinirim.
    teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam ben de destindeyim suan burda pek turk goremedim sikiliyorumda benim numaram 8504246197 aranizda burda olan vars a arasin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Florida ya gelenin aklini sikiim ilk once demek istedim bu
    sonra Orlando hakkinda olumlu bilgi vereninde ne diim artik bilmiorum
    bu Orlando cok bktan bi yer arkadaslar is yok eglence yok bi bk yok yani hergun yagmur yagiyo her gun hava kapali yani benden 2009 lara tavsiye olsun artik orlando hakkinda her solenene inanmayin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart miami de iş

iyi aksamlar,2009 yazı icin miami veya miaimi yakınlarında bir iş arıyorum acentalar kesin bisii soyliemiolar ne yapmam lazım yada bildiginiz konusabilceim birileri veya acenta var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi aksamlar,2009 yazı icin miami veya miaimi yakınlarında bir iş arıyorum acentalar kesin bisii soyliemiolar ne yapmam lazım yada bildiginiz konusabilceim birileri veya acenta var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

harika bir yer

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gercekten süper bir yer gezilmesi gereken

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

w&t icin tavsiye etmiorum floridayi 2008 de ordaydim orlando da is potansiyeli olmayan bi yer eger hazirandan once en kotu ihtimalle haziran ilk haftasi gidemiosan hic niyetlenme. cok merak ediosan oraları 1 hafta sana yeticektir.orlando miami ve dogu yakasinda bi kac tane plaj hepsi bu. 1 hafta veya 2 hafta cok süper tatil yaparsin fazlasi sikar onun icin sana tavsiyem w&t icin florida dusunmemen olacaktir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

florida da calisan varmi gectigimiz sene..
    is acisindan , hayat standartlari acisindan vs.
    birde en cok merak ettgim en son hangi ayda gelirsek gelelim..
    yani su ayda gelirsen sakin gelme is yoktur gb..
    simdiden tesekkurler
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben hic gitme derim ama iila gidicem diosan mayista git en gec haziranin ilk haftasi en hareketli zamanlari

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu başlık altın yazan wat çı arkadaşlar...Floridadaki ulaşım hakkında bilgi alabilirmim sizden...Özelliklede Newyork Destin arası ulaşım.....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar,

Florida destine gitmek için Pensacola havalanı en ideal ve yakın havaalanı sanıyorum..fakat türkiyeden aktarmalı yada aktarmasız ucuslar için burası acık mı bilginiz var mı?

New york üzerinden aktarmalı gecmemiz mümkün mü? Pensacolaya...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Destindeki havalimanına nasıl gidebilirm , çalıştığım yerle havalimanı arasında çok kısa bir mesafe var , aşağıdaki linkte koyduğum gibi alttaki su parkı ve havalimanı aynı karede...
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=3...01914&t=h&z=16

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Floridada Yaya Yürümek...!

Arkadaşlar Floridada Yaya olarak yürümek konusunda acaip şeyler duydummve sanırım bunlar gerçek..

Aynen aşağıya aktarıyorummm.....Konu ile ilgili olanlar yada bilgili olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.....

""""Evet yaa yolda yürüyenlere korna çalıyorlar hep. Bu ezik işte arabası yok da yürüyo der gibi bir anlamda küçümseme manasına geliyor. Bazen de küfür ediyorlar yürüyorsunuz die """""

Bu nedir ya....Ben ağız tadıyla elime çekirdeğimi alıp yürüyemiyecek miyimm yaauuwwww ) anlasılanbisiklet falan almak şartt......

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

solenenler dogru arkadasim yuruyene gicik adamlar. o. cocuklari ya yolda yuruosun adam yanından gecerken bi bagirio siciosun altina arkasından sovmekle yetiniosun o sinirle turkce ingilizce karma bi kalay oluo

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hahah
    suan gozumde o turkce ing karma konsumayi canlandiriyorum da
    hahah cok super bisi..kameraya cekilmesi lazm
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaşlar ya ben ilk defa wat a katılıyorum ve şirket bana floridayı önerdi lüks otellerde housekepeer olcakmışım tam olarak neresi bilmiyorum ama florida nasıl bir yer hangi bölgesini tercih edeyim konaklama falan nasıl?bu ssn olayı ile ilgili de bilginizi ric edecem gerçi şirketi sürekli arayıp bilgi alıyorum ama objektif olsun istiyorum bilgileriniz benim için çok önemli yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok tşk ederim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

orlando ve miami en canli yerleri parklarin yuzde doksani orlando da. isini secmediysen baska eyalet secmen konusundfa tavsiye verebilirm sana orlando da kaldim orda cok luks otellerde yoktu hep inn tarzı yerlerdi olanlar.SSN olayida orda gidince basvurucagin ve ortalama 3 hafta icinde alabilecegin numara. Gidince ilk isin SSN olsun.hemen basvur

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Florida ya gelenin aklini sikiim ilk once demek istedim bu
    sonra Orlando hakkinda olumlu bilgi vereninde ne diim artik bilmiorum
    bu Orlando cok bktan bi yer arkadaslar is yok eglence yok bi bk yok yani hergun yagmur yagiyo her gun hava kapali yani benden 2009 lara tavsiye olsun artik orlando hakkinda her solenene inanmayin
    Hadi ya kardes.ben herseyı ayarladım orlando da slingshot ta calıscam.neden onermıosun orlandoyu miami ye flnda yakın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

panama ctiyde winn dixieyi biliymsnz ben orda çalışıcam da nasıl bi yer

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi ya kardes.ben herseyı ayarladım orlando da slingshot ta calıscam.neden onermıosun orlandoyu miami ye flnda yakın

slingshot ı nerden buldun ya kucuk bı park orası.ne zaman gidiosun.gider gitmez ikinci is de bak.bos durma.ya orlando sıkmıstı beni bi com olumsuzlukla kasrsılastım sirket felan.is de bulamadık cok wat cı vardı orda is bulmak sorun oldu.neredeyse hergun yagmur felan kasırgaya da yakalandık 2008 de ısler baya kesattı anlııcan.senn o slingshot ın tam karsısında kaldım knigths inn die bi mekan karting arabaları felan kafamızı skmsti.merak ettigin seyler olursa sor.senn sirketinden daha net bilgiler veririm sana.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks