Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşlar ilkez wat yapmak istiyorum bir kaç sorum var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Arkadaşlar ilkez wat yapmak istiyorum bir kaç sorum var

Arkadaşlar öncelikle şimdiden teşekkür ederim.Ben ilk defa work and travel yapıcam ama daha once hiç bir sektörde çalışmış değilim.İş olarak ne önerirsiniz verdiğim parayı çıkartmak istiyorum açıkcası öncelikle araştırmalarıma göre busser olmak mantıklı duruyor.daha once hiç çalışmadıgım ıcın bu işi yapabılırmıyım ? Son olrak not ortalamam 52.Kesınlıkle vıze reddı alıcaksın denıyor ama ben yınede şansımı denicem.Kesın red alırmıyım teşekkürler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

vize işi belli olmaz ama forumu biraz araştırırsan verdiğin parayı çıkarmak için oraya gidilmez
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Vize işi belli olmaz.1,50 ile vize alan arkadaşım var.Parayı çıkarmak istiyorsan kesinlikle gitme.İş soruyorsan ingilizcen baya iyiyse server çok iyi değilse busserlık olabilir.Housekeeper olursan da az çok para kazanabilrsin ama tabiki baya çalışman lazım onun içinde.Forumda araştırma yaparsan bir çok soruna da cevap alabilirsin.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Parayı çıkartmak istiyorum fakat buraya 3 bin dolar la donmek ıstıyorum falan istemiyorum sadece en iyi nasıl para kazanabilıyorsam o işi yapmak istiyorum.Forumu baya araştırdım fakat hiç çalışmadığım için hangı meslegı yapabılırım onu bulamadım

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

1000 dolarla falan döneyim, sadece new yorku gezeyim yeter diyorsan ve ingilizcen baya iyiyse server olabilirsin.işi öğrenirsin 1-2 haftada.Housekeeping de de şansın varsa ve işi iyi yapıyorsan az çok bi para alabilirsin.o işi de öğrenmek o kadar uzun sürmez.Tabi bu gittiğin yere ve çalıştığın otele de bağlı.Haftada kaç gün ne kadar saat alırsın falan onlar az çok şans.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Plan yaparak gıtmek sanırım pek dogru değil.Ben hiç çalışmadıgım ıcın ve ıngılızcemde akıcı olmadıgı ıcın komı olmak mantıklı duruyor.Ama altında kalkabilirmiyim.Bahşiş olayından faydalanabilirmiyim

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ya ne mal ruslar var.2 kelimeyi bir araya getiremiyorlar."What is your name?" diyorsun "I am from Russia" diyor adam.mutlaka yaparsın.busser olursan faydalanabilirsin herhalde bahşişten az çok.Ama işte bahşiş işi biraz şansa kalıyor.Ama korkma o kadar yapıp yapamayacağım diye.Busserlığı mutlaka yapabilirsin.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tamam hayırlısı ile yarın kayıt olmaya gidiyorum şirkete.Umarım herşey istediğim gibi olur.Ben yarın ön kayıt ucretini yatırıp 1 şubat tarıhınde final sonuçlarıma göre şirket parasını ödemeyi düşünüyorum.yanı en azından çevrem böyle söylüyor sizce ne yapmalıyım

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yani en mantıklısı o görünürde.Vize alamazsan paramı geri alabalirmiyim diye de konuş bi şirket yetkilileriyle.İnş alabilirsin vizeyi.Kayıtta olunca artık amerika için kasarsın baya finallerde.Ne kadar yükseltirsen o kadar şansın artar.Umarım her şey iyi olur ve amerikaya gidersin bu sene.
    ""Let the game begin""

BannedUser
    Guest

Hayatın boyunca bir işte çalışmamıssan bence önce iş seçmektense işciye nasıl davranıyorlar onu bilmem gerek. Daha önceki seneler bu görüldü. Daha önce bakkala gidip ekmek almamış insanlar oraya gidiyorlar patron ya supervisor bişey degince ben öğrenciyim amele değilim diyorlar. Bu her ne kadar ögrenci odaklı bir programsa da Amerikada travel öncesinde işçisiniz.

Bence kayıt olmadan önce sen firmaların elindeki işlere bak. Hangisi sana uyarsa ona kayıt ol.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatın boyunca bir işte çalışmamıssan bence önce iş seçmektense işciye nasıl davranıyorlar onu bilmem gerek. Daha önceki seneler bu görüldü. Daha önce bakkala gidip ekmek almamış insanlar oraya gidiyorlar patron ya supervisor bişey degince ben öğrenciyim amele değilim diyorlar. Bu her ne kadar ögrenci odaklı bir programsa da Amerikada travel öncesinde işçisiniz.

Bence kayıt olmadan önce sen firmaların elindeki işlere bak. Hangisi sana uyarsa ona kayıt ol.
    işte dediğim gibi bu foruma konu açarak ne tarz işlerde çalışabileceğimi danışmak ıstedim.Tecrübeli insanların görüşleri önemli benim için

BannedUser
    Guest

Bence buraya kendinle ilgili şeyleri yazsaydın daha detaylı cevaplar bulabilirdin. Mesela babanın meslegını yapabilir misin, okudugun bölüme yakın bir iş yapabilir misin, ingilizce seviyen ne

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)