Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikaya gitmeden önce okunması gereken kitaplar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Amerikaya gitmeden önce okunması gereken kitaplar

arkadaşlar bu yaz Ohio ya gidicem nasipse forumu da baya karıştırdım böle bi konu karşıma çıkmadı..

gitmeden önce ordaki hayatı anlatan kapsamlı bi kitap var mı? kültür şokunu en kolay şekilde atlatıp olabildiğince mükemmel bi yaz geçirmek istiyorum her tür bilgi işe yarıyacaktır...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

SlM, ohionun neresi tam olarak

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Kitap değil de kendini açlığa, susuzluğa, uzuuuun süreli uykusuzluk ve yorgunluğa alıştırarak başlayabilirsin.Bunları yaparsan kültür şokunu daha kolay atlatırsın bence Ayrıca şu andan itibaren McDonalds ve Burger King tarzındaki bütün fast foodları yemeyi bırakırsan iyi olabilir.Çünkü neredeyse her gün McDonalds'dan bişeyler yiyeceğin için hemen sıkılmazsın bi süre yemezsen.
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı ucankofte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu yaz Ohio ya gidicem nasipse forumu da baya karıştırdım böle bi konu karşıma çıkmadı..

gitmeden önce ordaki hayatı anlatan kapsamlı bi kitap var mı? kültür şokunu en kolay şekilde atlatıp olabildiğince mükemmel bi yaz geçirmek istiyorum her tür bilgi işe yarıyacaktır...
    Kitap okuyarak atlatilacak bisey degil kultur soku,yasayarak atlatman gerekir.kimi 2 gunde atlatir kimi 1 ayda..Seyahat planini iyi yaparsan,yani sirketinle gorus yada seyahat bilgilerini burada paylas yardimci olunur illaki,daha az etkilenirsin.Ben basimdan geceni anlatayim sen feyz al.

Seyahat planini yaptigimi dusunuyodum ki saatlere hic dikkat etmemisim.Istanbula ucakla gittim gece 1 de indim 6 saat ucus bekledim..sonra Fransaya gittim,orada 2 saat sonra Amerika(Minnesota) orda 2.5 saat bekledim Atlanta'ya gittim orda 3 saat bekledim Denver'a gittim.Iste en aci olayi orda yasadim.gidecegim yere olan otobus gunde 2 defa geciyormus ve ben 20 dk ile otobusu kacirdim..12 saat otobus bekledim.Taksi dunya para,ona para versem bana para kalmiyor mecbur bekledim..Ucus surelerinide isin icine katinca 2 gunu gecti benim yolculuk ve uyku uyumadim o yorgunlukla..Buda bana buyuk bi sok oldu1 hafta kendime gelemedim.Calisirken neredeyim ben diyorudm.Gunaydin diyodum milleteYani basit gozuken seyler aslinda cok onemli ve bunlari dikaate alirsan rahat edersin..Herkesten boyle tavsiye alarak rahat bi yaz gecirebilirsin..Forumu iyice oku.Seni ilgilendirdigini dusunen bi konu varsa kacirma..Buradayken tecrube etmek orada basina gelebilecek olaylari onler..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben seneye New York'da olacağım birkaç bilgi edinmek için kitap aldım belki biraz işe yarar

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

hocam rammstein ında dediği gibi hepimiz hollywood sayesinde amerikada yaşıyoruz zaten..filmlerini iyi takip etmişsen şok mok olmaz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)