Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD'DE Sorunlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ABD'DE Sorunlar

Arkadaşlar bnm br kaç sorum olacak toplu olarak sunuyorum.Büyük bir ihtimal bunlar herkesin sorunu olacak.
    1.Bu saç kestirme olayı...Nere kestircez.Kesme fiyatları 20 dolar felanmış.Tğrk berberler warmı ki orda .?
    2.Şimdi vze ve uçak biletini aldık...Artık ne gibi işlemler yapacaz açıklarmısn.Ne bilim mesela uçak I mıdır bir form vamıs onu dolduracakmışız felan...
    3.Amerikada 110 wat kullanılıyomuş.Bu conventerları nerden bulacaz yauf.Biri sölesin.Pakistanlı ve hindistanlı satıcılarda çok oluyomuş galiba.
    4.Biirde UCUz LAPTOP VE ELEKTRONİK EŞYALARI nerden bulabilriz.Ona da bi yardımcı olun ya...Ben çünkü laptop ve fotoğraf mak. almak istiyorum..VeRgi almayan eylaletler warmış yada az vergi...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Türk berberleri arayıp bulucaksın, ona bir sey diyemem. Uçaktaki formu da cok dikkatli doldurmamız gerektigini, en ufak bir yanlıslıkta ABD ye giremeyebilecegimizi söylediler. Uçakta gelen yolcuyla havaalanından ülkeye gireni karsılastırıyorlar galiba o form sayesinde. Yine de o formla ilgili bir arkadasımız detaylı bilgi verirse iyi olur. Şu 110w converter ı da bence cogu elektrikcide bulabilirsin, ama ne istedigini iyi anlatabilmen lazım. ABD de ucuz laptop vs kısmında ise sana kalmıs bir sey. Mesela Dell in indirim kuponları var 500$ a kadar indiriyor. Ben kuponsuz kesinklikle almam, sen de iyi arastırırsan uygun fiyata bulursun bence. Ayrıca Dell ve Sony nin outlet magazaları ve siteleri var. Ordan alabilirsin, ama cok fark olmadıkca yine de 1. el almanı öneririm. Ayrıca Nike, Adidas gibi markaların da outlet magazaları var ama netten yok. Onların locationlarını internet sitesine girip outlet locations tan bulabilirsin. Vergi olayına gelince ise Alaskada vergi alınmıyor. Florida ve Utahta cok düşük %6-7 gibi bir oranda. Diğer eyaletlerde %8-9 gibi degisiyor. Bana kalırsa az miktarda vergi, birazcık daha ucuz almak icin farklı adresler vs ile ugrasma basına is acarsın.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yakuza gercekden guzel acıklamıssın cevırıcılerı amerıkadan almana gerek yok burdakı elektrıkcılerden rahatlıkla alabılırsın ayrıca karatesi kardes forumu ıyıce gezer okursan bu sormus oldugun sorularla ılgılı baslıklar acılmıs ve sorular cevablanmısdır merakını gıderebılırsın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı karatesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bnm br kaç sorum olacak toplu olarak sunuyorum.Büyük bir ihtimal bunlar herkesin sorunu olacak.
    1.Bu saç kestirme olayı...Nere kestircez.Kesme fiyatları 20 dolar felanmış.Tğrk berberler warmı ki orda .?
    2.Şimdi vze ve uçak biletini aldık...Artık ne gibi işlemler yapacaz açıklarmısn.Ne bilim mesela uçak I mıdır bir form vamıs onu dolduracakmışız felan...
    3.Amerikada 110 wat kullanılıyomuş.Bu conventerları nerden bulacaz yauf.Biri sölesin.Pakistanlı ve hindistanlı satıcılarda çok oluyomuş galiba.
    4.Biirde UCUz LAPTOP VE ELEKTRONİK EŞYALARI nerden bulabilriz.Ona da bi yardımcı olun ya...Ben çünkü laptop ve fotoğraf mak. almak istiyorum..VeRgi almayan eylaletler warmış yada az vergi...

110 volt ile ilgili bir sorun çıkmaz. 110 volt saç kurutma makinası dahil çoğu şeyi çalıştırıyor. fiş dönüştürücü converterlar lazım size sadece. o da 2-3 ytl falandır. Türk fişinin ucuna takıp prize takıyorsun. sakın ola voltaj yükseltici falan taşımayın burdan oralara...
    ucuz elektronik eşya konusunda maine eyaletinde satış vergisi yok. maine merkezli internet siteleri de tax free satış yapabiliyorlar. örnek olaran abesofmaine.com sitesi ben burdan alışveriş yaptım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy yardım

baba ben toshibaa alcam TOSHİBA SATELLİTE A 200 1 bg midir nedir .heh bundan en ucuz merdem bulabilirim.Linkde olabilir..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Toshiba A100-599 benimki de.
    Karatesi peki bu garanti işini ne yapıcaz ya
    Kelimeler yetse..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Lucid

Lucid baba canını sıkma TOshibaların 2 yıl uluslararsı garantisi war .Oyüzden dünyanın neresine gidersen git garantisi war

Alıntı LusiD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toshiba A100-599 benimki de.
    Karatesi peki bu garanti işini ne yapıcaz ya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar zaten elektronık aletlere baktığınızda bilgi olarak sadece 110 watta çalışıyor yazmaz belli bir aralık yazar 90 ile 150 mesela ayrıca convertorları en dandik elektirikciden bulabilirsiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks