Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 174 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fort Walton Beach ve Destin'e Gidenler

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Smile Fort Walton Beach ve Destin'e Gidenler

florida da,
    # $8.00 for Lifeguards, Food Service Cashiers, Go-Karts, Thrill Rides, and Admission Cashiers
    # $8.50 for Landscaping and Park Services
    # $9.00 Food Service Cooks (some requirements)
    # Higher pay for leadership positions
    # Seniors and Teachers welcome for summer positions
    bu tip işler var fena gözükmüyor.ne dersiniz?
    Ayrıca;Four Seasons Otel, Colorvision, Splish Splash, Raging Waters eğlence/su parkları, McDonalds, Wendys
    Bunları duyan, hakkında sağlam bilgileri bulunan var mı?
    Konu fatih26 tarafından (30-01-2007 Saat 05:36 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bu ücretler ortalamanın üzerinde. Cook ücreti biraz düşük kalmış sadece. profesyonel olarak çalışmış biri için cook ücretleri 10 dolardan başlar. ben çalıştım biliyorum florida hakkında fazla bi bilgim yok ama ücretler iyi gözüküyor...
    Konu gokhaNJan tarafından (24-01-2007 Saat 06:27 PM ) değiştirilmiştir.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

evet ücretler iyi özellikle lifeguardlar için 8 dolar. çalışma saatleri de önemli
    admin (at) turkishwat.net

Tecrübe Puanı
    18

six flags dan vazgeçecek gibiyim.eğer haftalık çalışma saatleri uyarsa bunu seçecem.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben six flags newjersey şubesi için iyi şeyler duymuştum. güya günde 8 saatten fazla çalışma ve 8 dolar saatlik ücret. ama bana mantıklı gelmemişti çünkü bir sürü öğrenci var ve 8 saatten sonraki çalışmalara over time vermek zorundalar ki bunu hiçbir şirket yapmak istemez o yüzden 8 saatin ardından başka bir öğrenci çalışana iş sırası gelecek şeklinde bir schedule hazırlarlar. yani arkadaşlar öğrenci işçi ortamının bol olduğu yerlerde yüksek saatlerde çalışacağınızı sanmıyorum. ya ikinci bir iş bulursunuz ya da daha farklı alanlarda çalışmayı denersiniz

Tecrübe Puanı
    18

zannedersem bizim firma oradaki six flagsa döndermiyor.sadece kaliforniya ya gönderiyor.bundan dolayı six flags yalan oldu.florida da saati 8.5-9 dolarlık iş yaparsam. 2. iş yapmayı düşünmüyorum zaten.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

faith 9 dolardan iş bulsan ve günde 8 saat ortalama çalışsan 72 dolar 6 günde 432 dolar bir günün off geçiyor çünkü ayda 1726 + 144 dolar 1870 dolar eder. eğer işler bu şekilde yolunda giderse ve ev için ortak bulursan sana anca yeter ve hatta biriktirebilirsin de... ama ingilizceni ilerletmeye bak eğer orta seviyeyse. ingilizce çok işine yarayacak. california pahalı bir yer olduğu için bunları diyorum

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı yolcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    faith 9 dolardan iş bulsan ve günde 8 saat ortalama çalışsan 72 dolar 6 günde 432 dolar bir günün off geçiyor çünkü ayda 1726 + 144 dolar 1870 dolar eder. eğer işler bu şekilde yolunda giderse ve ev için ortak bulursan sana anca yeter ve hatta biriktirebilirsin de... ama ingilizceni ilerletmeye bak eğer orta seviyeyse. ingilizce çok işine yarayacak. california pahalı bir yer olduğu için bunları diyorum
    teşekkürler ama benim gideceğm yer doğu da bi yerler olacak
    ben kaliforniya yı düşünmüyorumki dostum şimdi şirketten abd nin doğusundan gelecek iş pozisyonlarını bekliyorum.işimi job faire gelecek firmalardan seçeceğim.bunlar:
    WORK & TRAVEL JOB FAIR İŞ BİLGİLERİ
    Dollywood, Pigeon Forge, TN
    Four Season, Kalispell, MT
    Grouse Mountain Lodge, Whitefish, MT
    Hampton Inn, Kalispell, MT
    Marcus Foods, Whitefish, MT
    McDonalds Florida, Walton Beach, FL
    Ober Gatlinburg, Gatlinburg, TN
    Red Lion Hotel, Kalispell, MT
    Wendy's, Metairie, LA
    Disneyland, Orlando, FL
    Big Kahuna's, Destin, FL

Boomers!, Irvine, CA
    Boomers!, Livermore, CA
    Castle Park, Rivermode, NY
    Moutain Creek Waterpark, Vernon, NJ
    Raging Waters, San Dimas, CA
    Speed Zone, Dallas, TX
    SplishSplash Wate Park, Riverhead, NY

Greater Houston Pools, Houston, TX
    kırmızıyla belirtiklerimden birini seçecem büyük ihtimalle.
    Konu fatih26 tarafından (27-01-2007 Saat 02:26 AM ) değiştirilmiştir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı yolcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben six flags newjersey şubesi için iyi şeyler duymuştum. güya günde 8 saatten fazla çalışma ve 8 dolar saatlik ücret. ama bana mantıklı gelmemişti çünkü bir sürü öğrenci var ve 8 saatten sonraki çalışmalara over time vermek zorundalar ki bunu hiçbir şirket yapmak istemez o yüzden 8 saatin ardından başka bir öğrenci çalışana iş sırası gelecek şeklinde bir schedule hazırlarlar. yani arkadaşlar öğrenci işçi ortamının bol olduğu yerlerde yüksek saatlerde çalışacağınızı sanmıyorum. ya ikinci bir iş bulursunuz ya da daha farklı alanlarda çalışmayı denersiniz
    abi yok bööle bişey..ben hersheyparkta 14 saat çalışıyodum günde..Over time ödemiyo öyle yerler..Saat veriyolar ama over time ödemiyolar..six flags nasıl onu bilmiyorum..

Tecrübe Puanı
    18

california six flags da iş bilgileri içerisinde: ''overtime var fakat garanti değildir.''diye yazıyor ama foruma da daha önceden yazdığım gibi biri bana overtime falan vermezler,verselerde aynı ücreti alırsın dedi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Gecen gittiğim bir sirket Orlando,Disneyland fotografcılık saaati 7.5-8 dolar verio aklıma epey ayttı orayı secicem heralde

Allahım ne zor is bölge secmekNJ den de mi vazgeciyorum ne

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadaslar bende Florida Destinde karar kıldım

McDonalds ta saati 8 dolara calısacagım

Konaklama haftada 75 dolar ve ücretsiz yemek ve sınırsız içecek..

Ayrıca sirket 2.is yapmak istersem sözlesmede büyük kolaylık saglanacagı yazılı..

2 ya da 4 kisilik odalarda mutfagı tv si buzdolabı olan bir apartman dairesinde kalacagız

Calısacagım is yeri ile evimin arası yürüyüs mesafesiyle 10 dk istersen bisiklet almana yardımcı oluruz da deniliyo

Yorumlarınızı bekliyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bana kalırsa McDonalds olması haricinde gayet iyi bir iş.Neden McDonalds haricinde dediğimi ise şu şekilde açıklayayım: başka forumlarda ve daha önce gidip gelen birkaç kişilerden McDonalds işleri hakkında pek olumlu şeyler duymadım.Açıkçası bence de çok hoş bi yer değil çalışmak için.Burdaki çalışanları görünce bile anlayabiliyorsun bunu.Tabi karar sana kalmış....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bence gayet iyi.. mc donalds da çok hızlı çalışmak gerekir. ama fazla sorumluluğun olmaz. mesela sabahtan akşama patates kızartabilirsin. sürekli aynı işi yapmak sıkıcı olabilir ama parası için katlanılır özellikle konaklama ve yemek olayı çok iyi..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

McDonalds hakkında elestirel bi kac yorum duymustum ancak bana 2.iste cok büyük kolaylık saglayacak olmaları saat ücretinin yüksek olması ve overtime ın 12 dolar olmasıyeme ve içmenin onlar tarafından karsılanacak olması ve en öemlisi Floridada olması beni bu ise yönlendiren sebepler oldular

Simdi bu kadar olumlu seyleri görünce kandırıldıgımı hissine kapılanlar olabilir ama sözlesmemde yazan bunlar ve ABD deki isverenime mesaj attım bu konuyla ilgili..O zman daha kesin seyleri burda paylasırım

Simdiden tesekkürler

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

overtime için bu kadar hevesli olma çünkü over time alman imkansıza yakın birşey. hem sen ikinci bir işten bahsediyorsun yani birinci işten çıkıp ikinci işinde çalışırken 8 saati doldurman çok zor. doldursan bile işveren overtime vermek yerine fazladan işçi alarak o açığını kapamak isteyecektir.
    admin (at) turkishwat.net

Tecrübe Puanı
    18

lejyoner hayırlı olsun.ben de destin de cankurtaran olarak çalışcam görüşürüz artık oralarda. .uçak bileti konusunda bana sorabilirsin
    Konu fatih26 tarafından (01-04-2007 Saat 05:22 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü hati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

bencede gezgin doğru söylüyor overtime konusunda. ben daha over time alan kimse görmedim. tek tük sağda solda duydum ama tahmin ediyorumki onlarda önceki yıllarda giden arkadaşlardır. çünkü amerikan hükümeti 2004 yılında değiştirdiği yasa ile J1 vizesiyle çalışanlara overtime olayını kaldırdı. yani artık over time mecburi değil. işverenin gönlünden koparsa artık. sizce koparmı :????
    Her türlü istek, görüş ve şikayetlerinizi hayatikilic@turkishwat.net adresine iletebilirsiniz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bende kabul edilirsem florida tampa ya gidicem destin ede yolum düşer büyük ihtimalle

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadaşlar acaba bu tarihte (03.04.2007 ) başvuran birine McDonald's'tan falan iş çıkar mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı LusiD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar acaba bu tarihte (03.04.2007 ) başvuran birine McDonald's'tan falan iş çıkar mı?
    çıkar tabi ki neden çıkmasın.Bana geçen gün bir şirketten mail geldi.Şuanda elinde olan işlerin listesiydi ve saati 8$ a Mc Donalds işiydi...

Hatta şirketi de söyleyeyim de kayıt olmadıysan belki oraya olursun==>Alternatif

bu arada yanlış anlaşılmasın ben başka bir şirketle gidiyorum...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Hmm çok teşekkürler bunu duyduğum iyi oldu, biraz geç kayıt olduğum için iş konusunda tedirginim biraz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı ozgurs59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çıkar tabi ki neden çıkmasın.Bana geçen gün bir şirketten mail geldi.Şuanda elinde olan işlerin listesiydi ve saati 8$ a Mc Donalds işiydi...

Hatta şirketi de söyleyeyim de kayıt olmadıysan belki oraya olursun==>Alternatif

bu arada yanlış anlaşılmasın ben başka bir şirketle gidiyorum...
    Ozgür arkadasım ne yazıkki o ise artık ben kaydoldum Alternatifle gidiyorum bende kontenjanıda 1 di zaten yeni bi kontenjan acıldımı bilmiyorum ama

Yinede arkadaslar arastırsınlar ama 1 kontenjanı var diye biliyorum pek bisey beklemesinler Alternatif Florida Destin Mc Donalds tan

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lejyoner hayırlı olsun.ben de destin de cankurtaran olarak çalışcam görüşürüz artık oralarda. .uçak bileti konusunda bana sorabilirsin
    Fatih hocam görüsmessek ayıp zaten bi de bi tur düsünüyoduk senle abd turu unutma

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı LejyoneR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozgür arkadasım ne yazıkki o ise artık ben kaydoldum Alternatifle gidiyorum bende kontenjanıda 1 di zaten yeni bi kontenjan acıldımı bilmiyorum ama

Yinede arkadaslar arastırsınlar ama 1 kontenjanı var diye biliyorum pek bisey beklemesinler Alternatif Florida Destin Mc Donalds tan
    sana hayırlı olsun, gitmeyi düşünen diğer arkadaşlara geçmiş olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ya ne diyonuz bee :S
    Koskoca Destin'de bi tane mi McDonald's vardır ki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Lusid Koskoca Destinde birtane McDonalds yok tabeki

Benim sna bu is doldu dmeem Altenatifle alakalı bir sey ben ordan kayıt oldugum için yani büyük bi ihtimal o kontenjan doldu sen baska bir sirketten bulursan ya da Alternatiften bi ihtimal bulursan bulursun demek istemistim

Keske sende McDonalds ta calıssan ne iyi olur Sonra gelir okul bittikten sonra ortak bi tane acarız dimi

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı LejyoneR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih hocam görüsmessek ayıp zaten bi de bi tur düsünüyoduk senle abd turu unutma
    hacım ben dönüş biletini new york olarak aldım.dönüşüm new york.senlen gezeriz oraları ya.iyi olur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Hani baa

Tecrübe Puanı
    18

destin ile ilgili bir kaç foto buldum.aşağıda:
    Konu fatih26 tarafından (12-04-2007 Saat 02:23 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks