Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hı Everybody!:)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Hı Everybody!:)

Slm millet ben Ugur Selcuk Üni öğrencisiyim hazırlık sınıfındayım bu sene büyük bi aksilik olmazsa Nj ye ya da Virginia ya gitmeyi planlıyorum su anda tek kalan sirket secmek burda arkadasların tecrübelerinden yararlanıp en dogrusunu secerim umarım

Take care!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

slm uğur hoşgeldin. ben nj ye gittim geçen sene virginia ya giden arkadaşlar gördüm ama şu an görüşmüyorum. gideceksen sahil kentlerine git zaten hepsi güzel

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Tesekkür ederim arkadasım benim aslında ilk gitmek istediğim yer NJ ama türk yogunlugundan biraz cekiniyorum cok fazla türk ile arkadas olmak istemiyorum orda acıkcası

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

valla lejyoner biz de ilk başta senin gibi düşünüyorduk ama ilk zamanlar ne kadar türk aradığımızı anlatamam sana. doğru nj türk kaynıyor ihtiyacın olacak. sonra ayrı takılırsın gene

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben virginiadaydım ikinci senemde
    dc yakınlarına gitme ölüm yaa resmen sahile git sen en iyisi..walla yolcuya katılamicam bu konuda ben hiç türk aramadım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de henüz gideceğim yere karar vermedim ama okuduklarımdan dolayı kafamda olan yerlerden biri New Jersey. NJ'nin watcılar tarafından bu kadar tutulmasının sebebi nedir?
    konaklaması, iş olanakları diğerlerine göre daha mı iyi? teşekkürler.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

hoşgeldin hemşerim.ben fatih eskişehirden.
    Konu fatih26 tarafından (01-02-2007 Saat 06:11 PM ) değiştirilmiştir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ibrahim nj nin çok tutulmasının sebebi o eyalete gidenlerin hemen hemen hepsi eğlence parklarında çalışıyor olması. fazla para biriktiremesen de eğlence açısından tavsiye edilebilir bir yer. bi de çok fazla türk olduğu için dayanışma had safhada. ama eğer ben türklerle konuşmak istemiyorum dilimi geliştiricem dersen sana ya başka bir eyaleti tercih etmeni tavsiye ederim ya da nj de türklerle pek samimi olmamanı. ama ihtiyacın olabilir her an

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hoşbuldum fatih.

yolcu, sağolasın cevap için. yanlız eğlence parklarında harcadığımız parayı çıkartamaz mıyız sence?
    bir de evet haklısın nedense genel olarak watcılarda, "ben gittiğim yerde türklerle çok muhattab olmak istemiyorum" durumu var. sanırım ingilizce geliştirmeyi olumsuz etkileyeceği için böyle düşünülüyor. ama benim için durum tam tersi, ne kadar çok türk olur, dayanışma olursa o kadar iyi olur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ibrahim eğlence parklarında kendine yetecek kadar para çıkartırsın hatta ikinci bir iş bulursan para biriktirebilirsin de ama eğlenmene bak sen. ya ingilizce ingilizce nereye kadar sen oraya eğlenmeye git türklerle de kaynaş grup olur daha güzel anılarla dönersin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tam olarak istediğim de bu zaten. dediklerine aynen katılıyorum, ingilizce umrumda değil tek istediğim harcadığım parayı çıkarıp güzel bir amerika tecrübesi yaşamak. ve ilk sefer için sanırım en mantıklı yer NJ eğlence parkları.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

eğlence parkıysa ben de sana nj yi tavsiye ederim çünkü newyorka yakın pennsylvaniaya yakın washingtona yakın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşın başlığı da kirlettik ama k.bakmasın.....
    eğlence parkları deyince bir de hersheypark'ın adı çok geçiyor, hesheypark hakkında fikirleri olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks