Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 8 Nisan Vize Görüşmesi İst 9 Kişi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 8 Nisan Vize Görüşmesi İst 9 Kişi

Merhabalar arkadaşlar. Bugün 9 arkadaş vize görüşmesine gittik. Girmeden önce konuştuğumuz arkadaşlardan aldığımız olumlu yorumlarla moral bulduk. Bakın abartısız söylüyorum 9 kişi girdik görüşme alanında sıra aldıktan sonra toplasanız 20 dakika vakit geçirmişizdir. Tabi bunda saat 11.30 randevulu olmamızın etkiside var.

9 arkadaşımıza gelen tüm sorular şu şekilde (gelen soruların hepsini yazıyorum):

Nerede okuyorsun ? Amerika'da nereye gideceksin ? Ne iş yapacaksın ?
    İnsan kaçakçılığı hakkında formu okudun mu ?

Formu okumadım diyenlere formu verip al oku deyip ups e gönderiyor. Okudum diyenlere direk ups yolu görünüyor. Ancak aralarda form hakkında sorular gelebiliyormuş.

9 da 9 yaptık. Anlicanız korkulcak sıkılcak bişey yok. Hepimiz Alaskadayız
    Konu kingteknik tarafından (09-04-2011 Saat 03:15 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun kardes

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hayırlı olsun mükemmel bi haber bu ))))

o kitapçığı okumak için vakit oluyormu peki ? anlaşılan o kitapçığın okunması üzerinde epey duruyorlar.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kingteknik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar. Bugün 9 arkadaş vize görüşmesine gittik. Girmeden önce konuştuğumuz arkadaşlardan aldığımız olumlu yorumlarla moral bulduk. Bakın abartısız söylüyorum 9 kişi girdik görüşme alanında sıra aldıktan sonra toplasanız 20 dakika vakit geçirmişizdir. Tabi bunda saat 11.30 randevulu olmamızın etkiside var.

9 arkadaşımıza gelen tüm sorular şu şekilde (gelen soruların hepsini yazıyorum):

Formu okumadım diyenlere formu verip al oku deyip ups e gönderiyor. Okudum diyenlere direk ups yolu görünüyor. Ancak aralarda form hakkında sorular gelebiliyormuş.

9da 8 ups e gittik. Bir arkadaşımız isim aramasına takıldı pembe kagıt aldı. Anlicanız korkulcak sıkılcak bişey yok
    9 arkadaştan ortaLaması düsük oLan varmıydı Bu baya önem taşıyor benim açımdan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9 arkadaştan ortaLaması düsük oLan varmıydı Bu baya önem taşıyor benim açımdan
    ben de bugün girdim vize görüşmesine 1.81 ortalamam vardı. Düşük biraz dedi biliyorum daha iyi olacak dedim hemde herkesin korktugu ve benim de korktugum o kel geldi ama çok şükür ups e gönderdiler beni de hiç bi sorun çıkmadı hatta bana o bildirgeyi bile sormadı adam saat 6 gibi ups'den mesaj geldi kargoya verildi diye

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Montesque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de bugün girdim vize görüşmesine 1.81 ortalamam vardı. Düşük biraz dedi biliyorum daha iyi olacak dedim hemde herkesin korktugu ve benim de korktugum o kel geldi ama çok şükür ups e gönderdiler beni de hiç bi sorun çıkmadı hatta bana o bildirgeyi bile sormadı adam saat 6 gibi ups'den mesaj geldi kargoya verildi diye
    istanbuL konsoLosLuğumuydu senin de hocam? Ne güzeL bi gün oLmuş watcıLar için en kötü geçeni isim sorusturması oLmuş HayırLı oLsun herkese..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

istanbul konsoloslugundaydık. kel adam ve şişman kadın gibi sıkıntı sebebi olan görevliler günündelerdi sanırım. hepimiz farklı farklı görevlilere denk geldik. ortalama konusunda sıkıntımız yoktu ancak 4. sınıf olan 2 arkadaşmız vardı 15-20 saniye süren görüşmelerle bitirdik işimizi

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

bende dün ordaydım önündeki kıza vize vermedi adam bi tedirginlik ile girdim bana sordugu soruları yazıyorum
    Yazın ne iş yapıcaksın? bunu anlamadım tekrarlamasını istedim sonra söyledim
    İnsan kaçakçılığı hakkında formu okudun mu? sadece I read dedim
    Ve vize verdi çok şaşırdım gerçekten.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

istanbuL konsoLosLuğumuydu senin de hocam? Ne güzeL bi gün oLmuş watcıLar için en kötü geçeni isim sorusturması oLmuş HayırLı oLsun herkese..
    Evet Istanbul konsolosluğu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sekız nisanda vize grüşmesi ve bugun kargo ulaştı,aldık vizeyi=) kel ve gözlüklü olan adam bana denk gelmişti.öncelikle hi ve how are you dedi,o sorulara cevap verdiğimi hatrlıyorum,nerde çalışcağımı iki kez sordu.ne iş yapıcağımı sordu.sonraki soruları çok garipti.facebook sayfan var mı dedi?takip ediyomsun bu programı?hepsine yes dedim sadece=) sonra kaç arkadaşın var dedi?en zorlandığım soru bu oldu,rakam aklıma gelmedi bir anda=)neyse onu da soyledikten sonra bişeyler soledi upsi duyunca tamam dedim zaten.kartı aldım gdrken bunu okudun mu diyo o yazıyı gösterdi ,ı can read it dedim=)have a good trip dedi ve bende thank you diyip gittim.aldık vizeyi sonunda.bu arada öğrenci belgesi ve resimlerimize hiç bakmadılar,gerek olmadıgını söylediler hatta.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ozleemm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sekız nisanda vize grüşmesi ve bugun kargo ulaştı,aldık vizeyi=) kel ve gözlüklü olan adam bana denk gelmişti.öncelikle hi ve how are you dedi,o sorulara cevap verdiğimi hatrlıyorum,nerde çalışcağımı iki kez sordu.ne iş yapıcağımı sordu.sonraki soruları çok garipti.facebook sayfan var mı dedi?takip ediyomsun bu programı?hepsine yes dedim sadece=) sonra kaç arkadaşın var dedi?en zorlandığım soru bu oldu,rakam aklıma gelmedi bir anda=)neyse onu da soyledikten sonra bişeyler soledi upsi duyunca tamam dedim zaten.kartı aldım gdrken bunu okudun mu diyo o yazıyı gösterdi ,ı can read it dedim=)have a good trip dedi ve bende thank you diyip gittim.aldık vizeyi sonunda.bu arada öğrenci belgesi ve resimlerimize hiç bakmadılar,gerek olmadıgını söylediler hatta.
    Not ortaLaman kaçtı ? herkese soruorum bu soruyu af buyurun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

cimbomlu10 ya yeter merak etme artık usta. alcaksın vizeni paşa paşa işte

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cimbomlu10 ya yeter merak etme artık usta. alcaksın vizeni paşa paşa işte
    istatistik yapıorum kafamda birader Ha diyceksinki sana red verdikten sora yemişim istatistiğini hakLısın sende.. Bi Laf vardır yaa "istatistik mini etek gibidir, herseyi gösterir, asıl oLanı göstermez" aynen o durumdayım işte.. Görüsmeye girene kadar hiçbişe kesin değiL ..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Not ortaLaman kaçtı ? herkese soruorum bu soruyu af buyurun
    vızye bı gırım sana ne not ortalamamı soyleyecem nede nerde vıze aldıgımı alamasamda vızeyı neden alamadıgımı solemıycem sana

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vızye bı gırım sana ne not ortalamamı soyleyecem nede nerde vıze aldıgımı alamasamda vızeyı neden alamadıgımı solemıycem sana
    snn bütün biLgiLerini biLiorm Tamam yaa sormuom daha kimseye not ortaLaması faLan küstürdünüz beni başLarım istatistiğine yaa

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

huhahaha dayanamazsın sennnnnnnnnnnn

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

yok La dayancam waLLa, baktım kendimi tutamıyom pm atarım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

sen devam et ıstatıstıgıne zaten az kaldı senın vızeyede dayanırız bız ozamana kadar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

not ortalamam 2.02 ydi ,ama arkadaşımın 1.77 diydi ve vizeyi aldı=)=) hemde vizeyi çok zor veren kadından,ona bütün soruları sordu, nerde okuduğu ortalaması,niye duşük,hiç yurtdışında bulundunmu?

BannedUser
    Guest

Alıntı kingteknik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

9 da 9 yaptık. Anlicanız korkulcak sıkılcak bişey yok. Hepimiz Alaskadayız
    Dunya Kodiak grubu. Hayırlı olsun kolay olmus. Turgaya selam

BannedUser
    Guest

not ortalamam 2.02 ydi ,ama arkadaşımın 1.77 diydi ve vizeyi aldı=)=) hemde vizeyi çok zor veren kadından,ona bütün soruları sordu, nerde okuduğu ortalaması,niye duşük,hiç yurtdışında bulundunmu?

well welll welll. kimleri görüyorum özlem de burada sana dedim bu senede git alaskaya diye

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

teşekkür ederim, hayırLı oLsun..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dunya Kodiak grubu. Hayırlı olsun kolay olmus. Turgaya selam
    eyw. hocam. söylerim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)