Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Hampshire ? 2010

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Question New Hampshire ? 2010

arkadaşlar bnm bir sorum olacak,biz bu yaz arkadaşlarla new hampshire'da jefferson diye 1000 nüfuslu bi kasabada bi eğlence parkında 7 dolardan haftalık 40 saat çalışacağız(overtime halinde ücret 1.5 katına çıkıyormuş) konaklama hostelde haftalık 75$,iş yerine ulaşım haftalık 15$.Bu konaklama ile ulaşım giderlerini oraya gittikten kısa bir süre sonra ayrı bi eve çıkarak ve bir araba alarak çözmeyi düşünüyoruz,bu arada biz 6 arkadaş gideceğiz.Bu şartları düşünürsek sizce biz orada hem çalışıp hem amerikanın tadını çıkarıp hem de bi kaç hediye artı kendimize bi laptop fln alıp dönebilir miyiz? görüşleriniz neler acaba? teşekkürler
    Konu wtfck tarafından (04-02-2008 Saat 11:07 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

araştırmıştım pek öyle iç açıcı bir yer değil gibi istersen araştırdığım sitelerin ve kişilerin adreslerini verebilirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Güvenlik bakımından,eğitim,suç oranı gibi olaylardan en rahat yerlerden biri saat gece 11 den sonra içki satışı yasak çok muhafazakar bi yer olduğundan vsvs pek cazip değil

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

7 çok az :S bahşiş de yoktur o iştee 2. iş bulursan rahat edersn

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ikinci işide zor bulursun şey kadar yerde

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bi eğlence parkında haftalığı 7 dolardan çalışacağız
    acaba yanlış mi yazdın :S saatilk 7$ olck snrm o. 35-37 saat çalışırsan birazdan herşeyden kısarsan belki istediğini yaparsın ucuz bir yere benziyor.Amerikann tadinı çıkarmak konusunda arabayla eyalet eyalet gezeceğnize uçakla gitmek daha mantıklı :S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

muhafazakar olması önemli değil pek ya, bzm için ekonomi önemli olan işte o ekstra olan konaklama ve ulaşım masraflarımızı dediğim şekilde çözmeyi planlıyoruz (araba almak ve eve çıkmak).Travel kısmında ise uçakla gezmeyi düşünüyoruz zaten yoksa amerika arabayla gez gez bitmez :S arabayı sadece haftasonlarında yakın yerlere gezmeye giderken kullanırız.Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı MaJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba yanlış mi yazdın :S saatilk 7$ olck snrm o. 35-37 saat çalışırsan birazdan herşeyden kısarsan belki istediğini yaparsın ucuz bir yere benziyor.Amerikann tadinı çıkarmak konusunda arabayla eyalet eyalet gezeceğnize uçakla gitmek daha mantıklı :S

editledim sağol dalgınlıkla nasıl yazmışım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

6 Arkadaş bizxde 6 arkadas gidioruzda sanki çanakkale gezisi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

öyle valla sanki geziye gidiyoruz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart new hampshire

arkadaşlar 2008 de new hampshire 'a gidecek olan varmı yada önceden giden varsa bilgi verebilirmi.Ben bu yaz new hampshire shaws supermarket' te çalışıcam bu yaz.Şimdiden teşekkürler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba neresine gidiyorsun NH nin ben gittim cok guzeldi benim gittigim kismi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam ben de new hampshire e yakın bi yerde VERMONT da çalısıcam 1 saat falan uzaklıkta.tanışalım orda yabancılık çekmeyiz ya. birbirimize yardımcı olurus. boston-new hampshire-vermont çok uzak yerler değiller birbirlerine... Zaten hepimiz ilk olarak boston a ucucaz. ayarlayabilirsek aynı ucakla bile gidebiliriz.
    A.B.G
    altar
    burak
    güvenç

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaşlar new hampshire a yakın VERMONT da Fairlee ye gidiorum. o civara veya new hampshire e giden lerle tanısmalı =)

benim işim saatlik 11-14 usd artı bahşiş
    overtime mümkün. konaklama, yemek bedavaa
    A.B.G
    altar
    burak
    güvenç

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet haklisin sen vermontunneresine gidecen?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben Vermontun Fairlee bölgesine gidicem. Tam olarak kesin değil. yane DS formum gelmedi ama şirket çok umutlu yüzde 90 olur diorlar. facebook grubundan bana ulasabilir misin. ALTAR GÜVENÇ ben üyeyim bu forumun facebook grubuna eğer sen üye değilsen. facebooka aynen Altar Güvenç yaz. tek bi kişi çıkıo o da benim.
    A.B.G
    altar
    burak
    güvenç

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de new hampshire de center conway bölgesine gidicem shaws supermarkette çalışıcam bölge nasıl bileniniz varmı duyduğuma göre emekli şehri diyolar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yanlız acaip cazip geldi işin bana bnm 7.5 usd saatlik yaklaşık 35 saat çalışıcam 11-14 usd çok ii ya hangi iş?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

bende,new-hampshire,maine,massachusets'e gitmek istiyorum..
    bi kac is teklifi var,su anda gozden geciriyom.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yasek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de new hampshire de center conway bölgesine gidicem shaws supermarkette çalışıcam bölge nasıl bileniniz varmı duyduğuma göre emekli şehri diyolar
    hocam dedikleri doğru. ama şunu da unutma. emekli şehri olması aynı zamanda yaşam şartlarının bi okadar da ucuz olması anlamına gelebilir. yane 3,5 ay orda sürekli çalışıp ondan sonra rahat gezebilirsin. ben şahsen öyle yapıcam. Fairlee de eylül 10 a kadar falan calısmayı sonra da LA, NYC; BosTON falan gezmeyi düşünüorum. hatta yanıma arkadaş bulabilirsem araba almayı düşünüorum.
    A.B.G
    altar
    burak
    güvenç

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ustam Vermont da Fairlee bölgesinde bi Beach Resort de serviselemanı/komi... ama daha kesin değil. gerçi şirket yüzde doksan olur dior ama bilmiorum yine de. gerci bana da olcak gibi gelio. yasek bi araştır derim o işi. belki sen de bulabilirsin. ama bence çok da üzülme işin hiç de fena sayılmaz; şayet ikinci bi iş bulabilirsen. ve ben bulabilceğini düşünüorum.yane illaki saatliği 10 dolar olan bi ikinci iş bulmak zorunda değilsin ki haftalık sana 150 usd veren bi iş bile çok ii olur sana. düşünsene 410 usd yapar haftada. bu da bence hiç de fena bi maaş değil. hele bi de şöyle eylülün ikinci haftasına kadar falan çalışıp sonra gezersen benim gibi.. çok güzel olur. işler kesinleşince mutlaka görüşelim. birbirimize destek oluruz. hatta belki birlikte gezeriz USA da =)=)
    A.B.G
    altar
    burak
    güvenç

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@wtfck

sen ne alemdesin usta???
    A.B.G
    altar
    burak
    güvenç

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de New Hampshire eyaletine gidiyorum. Locania diye göl kenarında bulunan bir yerde çalışacağım garson olarak. İnşallah hoş bir yerdir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben de yazın new hampshire'da jefferson kasabasında olacağım inşallah uçağım haziranın 10'unda buradan arkadaşlarımızla gidiyoruz, işe 15 haziranda başlayacağız orada 5 günlük bi alışma süresi ayırdık kendimize buradan kontağımızı koparmayalım yazın görüşürüz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçen sene ben Newhampshire a gitmiştim güzel bir yer; west ossipee,north conway,porsthmuth,concord,manchester ve daha bir çok yeri gezdim kendim de west ossipee de çalıştım.Zengin bi eyalet gençleri çok çılgın 3 ay kaldım çok eğlendim doğrusu,bu senede NH yolcusuyum woodstock a gideceğim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı yasek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2008 de new hampshire 'a gidecek olan varmı yada önceden giden varsa bilgi verebilirmi.Ben bu yaz new hampshire shaws supermarket' te çalışıcam bu yaz.Şimdiden teşekkürler
    aradığın adam benim arkadaşım bende shaw's ta çalıştım
    varmı bir sorun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

new hampshire ile ilgili sorusu merakı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı wtfck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bnm bir sorum olacak,biz bu yaz arkadaşlarla new hampshire'da jefferson diye 1000 nüfuslu bi kasabada bi eğlence parkında 7 dolardan haftalık 40 saat çalışacağız(overtime halinde ücret 1.5 katına çıkıyormuş) konaklama hostelde haftalık 75$,iş yerine ulaşım haftalık 15$.Bu konaklama ile ulaşım giderlerini oraya gittikten kısa bir süre sonra ayrı bi eve çıkarak ve bir araba alarak çözmeyi düşünüyoruz,bu arada biz 6 arkadaş gideceğiz.Bu şartları düşünürsek sizce biz orada hem çalışıp hem amerikanın tadını çıkarıp hem de bi kaç hediye artı kendimize bi laptop fln alıp dönebilir miyiz? görüşleriniz neler acaba? teşekkürler
    what the fuck;
    gittiğin yeri biliyorum neyi öğrenmek istiyorsun?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

seco,hampton beach nasil bi yer? ev bulmak cokmu zor?
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seco,hampton beach nasil bi yer? ev bulmak cokmu zor?
    orda dönmeden 1gün önce 3-4 saat kadar kaldım. new hampshire da birbirinden farklı hiçbiryer yok tam olarak etrafı çok iyi incelemesemde yinede güzel bir nh kasabası. süper bir beach i var etraf hareketli ama akşam olunca klasik new hampshire özelliği olarak hayat çok yavaşlıyor.
    ev için, sen şimdi giderken konaklama olmadan mı gidiyorsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)