Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: new yorkta konaklama...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart new yorkta konaklama...

arkadaşlar kısmetse 19 haziranda new yorkta olacağım oradanda ohio ya geçicem. yalnız 2 gün new yorkta kalmam gerekiyo. bu süre zarfında geceyi hava limanında geçirmek pek mantıklı gelmiyor zaten 2 gün uzun bir süre. new yorkta 1-2 gece konaklayabileceğim ucuz yerler neresidir? gitmeden rezervasyon yaptırabilirmiyim?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

google a new york hostels yaz ordan bulursun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

okadarını bende biliyorum jackass. yalnız daha önce new yorka gitmediğim için nerenin iyi nerenin kötü olduğunu bilmiyorum. bu konuda tecrübesi olan birinden bilgi almak daha önemli benim için.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

o zaman geçen sen orda kalan bi arkadaş var onu görürsem yarın soriyim ona o belki yardımcı olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

O kadar kısa sürede nyc gezilemez. İlk gün uykun gelir zaten.

Gideceksen eğer

times squere.
    Emeğini en yüksek paraya sat
    Ama ruhunu asla !!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Park south hotel -empire state building yakınlarında geçen sene orda kalmıştım ben iki kişilik odaya 160 dolar vermiştim. 2kişi kalıp 80 dolar dı kişi başı.

O bölgede bir çok hostel var tek başınaysan hosteller olabilir ama dikkatet çok güvenli olmayablirler. BU 160 dolar da şöyle ,şimdi amerikada per person diye oda fiyatları yok . Türkiye de otellere bakarsanız double veya per person in double fiyatları denen fiayatlar vardır veya single fiyatlar vardır. Ama amerika da kişi başı fiyat yerine oda satışı var, yani bu 160 dolarlık odaya istersen 3 istersen 4 istersen tek kal anlamına gelir ve genelde açık büfe kahvaltı dahildir bu fiyata.

Eğer uçağın JFK ye iniyorsa ki bu çok önemli information a git (her peron da farklı vardır.) KESİNLİKLE SHUTTLE SERVİSLE OTELİNE GİT .SANIRSAM 15 DOLAR FİLANDIR. ÇÜNKÜ NYC KOCAMAN BİR ŞEHİR VE OTELİNE OTOBÜSLE veya METRO İLE GİTMEYE KALKMA SORUN YAŞABiLİRSİN. 15DOLAR odersin ama OTELİNİN ÖNÜNE KADAR BIRAKIRLAR.

AYRICA tripadvisor.com veya hostelworld.com veya LONLY PLANET kitaplarından da faydalanabilirsin hostel de kalacağım dersen özellikle hosteworld dan kalacağın hostel hakkında yapılan yorumları iyi oku ona göre hostelini seç derim. kolay gelsin
    nevada dan sevgiler....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

birde eğer şehrin her yerini en ucuz nasıl gezerim de fotoğraf çekerim diye düşünüyorsan,kültür turuyla işim olmaz,ben fotogram çekecem dersen.Bütün yollarda kırmızı yelek giyen siyahi tur satıcları görürsün bunlar 40-50dolar arası üstü açık çift katlı tur arabaları vardır bu sightseeing turlarına katılıp 2gün boyunca bütün şehri gezersin. Bizim sultanahmetteki gibi Londra daki gibi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

berkayakarsu2000 verdiğin bilgiler için çok saol. bir arkadaşımla dirlikte gidicem otel konusunda sıkıntı çekmeyiz sanırım. amacımız tamamen gezmek değil zaten gezme işini eylülde yapıcaz ama yinede şöyle bir bakmak için dolaşırız herhalde.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

http://www.jazzhostels.com/
    bu adamların new york ta 4 , miami de 2 tane hostelları var...fiyatlarda 19 dolar civarından başlıyo...sitelerinde ayrıntılı var zaten...
    Screw you guys, I'm going home...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks