Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ups den ne zaman gelir kargolar?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart ups den ne zaman gelir kargolar?

arkadaşlar bu kargolar ne zaman elimize geçer.ve red almış olsaydık orda söylerlermiydi bize......

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

resmi söylenen süre 3-5 gün arası ama benim 16 günde gelmişti böyle uzuyan arkadaşlarda oluyor.vizen eyer görüşmede bi sorun çıkmadıysa yüzde 95 sağ salim gelicektir..
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tamam kardeş sğaoalsın.bu uzama olayı sanırım isim soruşturmasından kaynaklanıyor değilmi?gerçi benim ismimde muhammedonuda takar bunlar kafaya.
    görüşmedeki tek sorun adamın transkriptime dalması ve yüzüme bakmaması....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bnm 2 gunde geldi hocam gonderdikten sonra ama bnm sansıma heralde ama 2 haftayı bulan arkadaslarımı duydum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı karadenizli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam kardeş sğaoalsın.bu uzama olayı sanırım isim soruşturmasından kaynaklanıyor değilmi?gerçi benim ismimde muhammedonuda takar bunlar kafaya.
    görüşmedeki tek sorun adamın transkriptime dalması ve yüzüme bakmaması....
    kargoya gönderdiyse isim soruşturmasına girmedin demek aldın demek 3günde gelir normalde ama bazen uzayabiliyr ben isim soruşturmasına takıldım yeşil kağıt verdiler birde numara verdiler oradan kontrol ediyorum kafanı yorma gelir en kısa basılmış vaziyette

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yok uzamasının isim soruşturmasıyla alakası yok zaten kalırsan başka renkte kağıt flan veriyolar dostum sanırım beyaz veriyorlar isim soruşturmasında .kalan arkadaşlar daha iyi bilir..ama normal şartlardada uzayabiliyor neden olduğunu bilemicem tabi artık pasaportları raftamı unutuyolar yoksa çok sıra olduğundan gecikiyoda olabilir ama gecikirse heycan yapma yani normaldir
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar benımde 14.gun oluyor. ups ye gondermıstı kagıt falan da vermemıslerdı.neden bu sekılde bekletıyorlar bılgısı olan varmı.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı soniverson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kargoya gönderdiyse isim soruşturmasına girmedin demek aldın demek 3günde gelir normalde ama bazen uzayabiliyr ben isim soruşturmasına takıldım yeşil kağıt verdiler birde numara verdiler oradan kontrol ediyorum kafanı yorma gelir en kısa basılmış vaziyette
    tamam kardeşim sana güveniyorum
    öle olmasını da istiyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tamam kardeşim sana güveniyorum
    öle olmasını da istiyorum
    BU ARADA HEMŞERİYİZ GALİBA ERCİYES BENDE KAYSERİLİYİM ... TABİ KAYSERİLYSEN :d

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

BU ARADA HEMŞERİYİZ GALİBA ERCİYES BENDE KAYSERİLİYİM ... TABİ KAYSERİLYSEN :d
    yok kardeş ben kayserili değilimorda okuyorum.trabzonluyum aslen...ama dört senedir kayserideyim.olduk en az okadar kayserili

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok kardeş ben kayserili değilimorda okuyorum.trabzonluyum aslen...ama dört senedir kayserideyim.olduk en az okadar kayserili
    tam sen yazmadan kayserili olmadığı gördüm kardeş karadenizliden hangi bölümde okuyorsun ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tam sen yazmadan kayserili olmadığı gördüm kardeş karadenizliden hangi bölümde okuyorsun ?
    turizm okuyorum kardeş.sosyal bilimler meslek yüksek okulu.kayseriisin bilirisin yerini.
    kayseridemi yaşıyosun sen okul dışında?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bizde aynı şekilde bekliyoruz upsden gelmesini perşembe günü ds formlarımız verildi kargoya bakalım ne zaman gelece bilet geciktikçe gecikiyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm, arkadaşlar ben size bir soru soracaktım.Benim işe en geç başlama tarihi 27 mayıs fakat benim pasaportum hala elime geçmedi 25 mayıs oldu bugün.muhtemelende 2-3 gün sonra gelir diyorlar.Bu yüzden dolayıda işe 2-3 geç başlıyacağım.duyduğuma göre ds de belirtilen tari,hte amerikaya varmazsanız,vizeniz iptal oluyormuş.acaba böyle bir şey yaşayabilirmiyim.vizemin iptal olma olasılığı var mı arkadaşlar.lütfen bu konuda bilgisi olanlar varsa yazabilirler mi. teşekkürler şimdiden...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

duydukların koca bir yalandan ibaret

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayır iptal olmaz ds de yazılan tarihten önce gitsen sorun yaşardın ama şimdi bir problem olmaz tek problem işveren tarafından olabilir onunlada iletişim halinde olsursan sorun kalmaz ama uçak bileti olayını nasıl halledeceksin gideceğin gün mü alacaksın?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet, pasaportum elime geldiği gün alıcam.ertesi günde uçmayı düşünüyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkdaşlar.. ben vizeye gittim dS formum olmadan. SOna yeşil kağıt verdiler.. knuşma iyi geçti.. notum 1.90larda.. bugun dS formum gelmiş ve gönderilmiş konSOloSluğa.. tekrardan tranSikripte bakarlarmı Sizce? cvplarSAnız SEvinirim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar ben 4 gün sora gidiorum ve bugün geçti vizem elime..ama şöle oldu..17sinde yolladım 22sinde çıkmıştı ve düşünün şirket arayınca aa 22sinde basılmıs dediler..ben burda kafayı yerken bnm vize orda 8-9 gün yatmıs boş boş sizin anlıcanız..şirketlerinize arattırım derim ben..
    "Blessed are the hearts that can bend,they shall never be broken.."

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

meraba ..18 hazıranda ankaaraya vıze gorusmesıne gıdeceğim ve 25 hazıranda uçak bıletım var bu surede bu kargolar gelırmı? aynı şehırden adres verıldığınde daha kısa surede olur dıye bırsey varmı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı ozlen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba ..18 hazıranda ankaaraya vıze gorusmesıne gıdeceğim ve 25 hazıranda uçak bıletım var bu surede bu kargolar gelırmı? aynı şehırden adres verıldığınde daha kısa surede olur dıye bırsey varmı?
    gittiğin günden sonra 4 iş günün var... biraz sakat bir tarih olmuş. yani gelebilir, ama aksama ihtimali de yüksek.
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki bu kısa sureç içerisinde benım yapabıleceğim bir şey olurmu?konsolosluğu aramak , kargoyu aramak gıbı...çunku bır kez ertelettım bıletı ve 300 ytl ödedım aynı şeyı tekrar yasamak stemıyorum..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı ozlen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu kısa sureç içerisinde benım yapabıleceğim bir şey olurmu?konsolosluğu aramak , kargoyu aramak gıbı...çunku bır kez ertelettım bıletı ve 300 ytl ödedım aynı şeyı tekrar yasamak stemıyorum..
    Sanırım yapabileceğin bişey yok, ayrıca bu konuda kim ne derse desin sadece varsayım olur, yani sana 2 günde gelir, ya da 10 günden önce gelmez diyen biri yalan söylemiş olur...

ama yine de belki konsolosluk görevlisi fazla iyi niyetli çıkıp bi şekilde öne alabilir. ama çok çok düşük ihtimal, yani böyle bişey yaşayanı görmedim hiç, yine de ara istersen, konuşmakla bişey kaybetmezsin..
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkur ederım daha sonra başka sıkıntılı sorularla yıne dönerım...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar, daha önce 1 i 18 ay gecerli f1 öğrenci, diğeri de 1 yıl gecerli b2 vize sahibi olarak 7 agustos 2008 de ankara da büyükelciliğe gittim, sadece banka evraklarına bakarak ups masasına gönderdi, fakat öğrenciligim sirasinda abd de bulunduğum zaman , tijuana meksika ya gecmistim, fakat abd ye tekrar gecegim sirada border da sınır polisi beni durdurup benimle ayni isim ve soyada sahip birinin interpol tarafindan dolandiricilk sucundan arandigini belirtip beni nezarethaneye koydu. İceride 50 saat kaldiktan sonra sucsuz oldugum anlasilip serbest birakildim. Bu durumu vize numarama islenmis bicimde 7 Agustos taki mulakatta ortaya cikti. Ben durumu anlatinca tamam deyip banka hesap cuzdanima bakip beni Ups masasina gonderdi. Bugun itibari ile uzerinden 10 gun gecmesine ragmen pasaport elime ulasmadi, Cuma konsoloslugu aradigimda ise islemlerin devam ettigini , benden istedikleri ekstra bir evrak olmadigini solediler. Sizce red yeme durumum var midir? Not; Turist vizesi icin basvuru yaptim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Kim ne diyebilir.. Konsoloslugun isine akil sir ermiyor..

Bir Tijuana klasigi daha.. boyle memleket olmaz olsun. Ben dahil her gidenin basina da birsey gelmez ki arkadas...
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ups konsolosluktan kargoyu aldıktan sonra mesaj atıyor size aldık şu tarihte ulaştıracagız diye
    Wat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)