Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yorumlarınızı bekliyorum...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yorumlarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar merhaba bu sene north dakotaya gidiorum ve uçak biletlerini araştırıyorum.Bugün şirketim, delta airlinesdan gidiş(8 haziran); istanbul-amsterdan-minneapolis-bozeman(north dakota), dönüş(25 eylül); new york-paris-ist olarak yaklaşık 800 euro ya bi bilet buldu.Sizce fiyat aktarmalar vb. nasıl? Ayrıca belirtmek istediğim bir şey ise tek başıma gidiyorum ve iş bitiş tarihim 15 eylül olarak görünüyor.Dönüş için 25 eylül geç mi erken mi?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı cks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bu sene north dakotaya gidiorum ve uçak biletlerini araştırıyorum.Bugün şirketim, delta airlinesdan gidiş(8 haziran); istanbul-amsterdan-minneapolis-bozeman(north dakota), dönüş(25 eylül); new york-paris-ist olarak yaklaşık 800 euro ya bi bilet buldu.Sizce fiyat aktarmalar vb. nasıl? Ayrıca belirtmek istediğim bir şey ise tek başıma gidiyorum ve iş bitiş tarihim 15 eylül olarak görünüyor.Dönüş için 25 eylül geç mi erken mi?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
    merhaba,

bu kadar aktarmaya bu fiyat fazla gibi biraz. daha az aktarmayla daha uyguna bilet bulabilirsin sanırım. bu arada delta nın aktarmasız jfk uçuşlarıda var. thy nin de dc, chicago, jfk gibi yerlere de aktarmasız ucusları var ve bu fiyattan daha ucuz. bence biraz daha araştır derim. hatta vizen garantiyse turkish wat bilet organizasyonunu değerlendirmeni tavsiye ederim.

diğer konuya gelince iş bitiş tarihin 15 eylul dönüş tarihin 25 eylul. gayet iyi bence. 10 gun yeterli bir sure. ama tabi tatilde uçuk derecede gezi planın varsa o zaman yetmeyebilir.

birde bu bilete 800 euro ne çok pahalı ne de çok ucuz ama çokta avantajlı bir bilete benzemiyor.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

800 bu bilet için çok pahalı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    800 bu bilet için çok pahalı
    Arkadaşım şuan 1 stop ile british airways'in 578 € ya bileti var... new york a

Trek Turizm - Ekonomik Ucuz Uak Biletleri, ndirimli biletler, taksitle uak bileti - EkoBilet.com

araştır gideceğin yeri burada biletler uygun..
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki bu söylediğin 578 euro new york gidiş dönüş mü? ayrıca trekten baktım ama sadece bozemana kadar gidiş bile en az 530 euro ve 3 ayrı havayolu şirketi ile aktarmalı, kimisinde havaalanı değişimi var veya aktarmalardan biri 1 gün sonra filan...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu söylediğin 578 euro new york gidiş dönüş mü? ayrıca trekten baktım ama sadece bozemana kadar gidiş bile en az 530 euro ve 3 ayrı havayolu şirketi ile aktarmalı, kimisinde havaalanı değişimi var veya aktarmalardan biri 1 gün sonra filan...
    trek turizmden bilet bakarken detaylı arama seçeneklerine tıklayıp öğrenci biletlerine bakıyorsun değil mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewt öğrenci seçip öyle yapıyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

expedia dan belirttigin tarihlerde nyc gidis donus bilet 783 dolar.. sadece nyc den bozeman a gidis de 299 dolar yani toplam 1082 dolar olarak alabilirsin yani ortalama 780 euro civari.... ekobilet te de ist nyc gidis gelis 543 euro cikiyor.. expedia daki nyc bozeman biletini de alirsan sana toplam 665 euro ya patlar toplam hatta 600 euroya thy aktarmasiz bilet var ekobilet de nyc e gidis donus , o bileti alir digerini eklersen sirketinin buldugu fiyata thy aktarmasiz biletiyle amerikaya ucarsin.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sırket herzaman kendı karını koyar ustune sen bakma.bana buldukları hem ıkı aktarmalıydı hem de daha pahalıdı oysa ben daha ucuzunu ve 1 aktarmalı bulmustum .620 euro ıst londr Nyc ve gelıs. mayıs ayında kestık bı de .
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

BannedUser
    Guest

CKS buldugun bilet bence iyi gibi bozeman için. Fazla pahalı olmadan al istersen.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bugün trek turizmin şubesine uğradım 904 euro hesap çıkardı ist-bozeman newyork-ist sanırım, şirketin bulduğunu alıcam :/

BannedUser
    Guest

DEDİM sana ucuz diye

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bugün danışmanım olan şirketten uçak bileti rezarvasyonumu yaptırdım.KLM havayollarından.28 haziran gidiş 17 ekim dönüş,İstanbul San Diego 1760 TL ödedim.Gidiş amsterdam-newyork san diego dönüş new york istanbul şeklinde.Yorumlarınızı bekliyorum..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı fatih1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün danışmanım olan şirketten uçak bileti rezarvasyonumu yaptırdım.KLM havayollarından.28 haziran gidiş 17 ekim dönüş,İstanbul San Diego 1760 TL ödedim.Gidiş amsterdam-newyork san diego dönüş new york istanbul şeklinde.Yorumlarınızı bekliyorum..
    aşırı pahalı değil ama her geçen gün fiyatlar da yukarıya tırmanıyor.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşırı pahalı değil ama her geçen gün fiyatlar da yukarıya tırmanıyor.
    Kesinlikle....
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle....
    imza mı da çalmışsın zaten :P

live the moment

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

pardon 1760 değil 1670 TL,vize haftasındayım sınavlar, kafayı yediriyor insana

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

cks kardesim istersen ist nyc gidis donus bileti alirsin 767 dolara.. ustune tek gidis bozeman biletini ayri alirsin 243 dolara gordum toplam 1010 dolar gibi bir para yapar.. senin sirketinin buldugu da ortalama 1130 dolar gibi bir para yapar ben ugrasmam sirkete parasini veririm onlar alir diyorsan al bileti sirketten.. yok ben 100-120 dolar daha az vereyim iki dakika internete ayirayim zamanimi ne var o paraya i pod alirim ben donerken diyorsan da dedigim sekilde yap, ucuncu secenek de sana ben ayri bilet almak istemiyorum diyorsan orbitz.com da ist bozeman 8 haziran = nyc ist 25 eylul donus olarak 1050 dolar fiyat cikiyor. gidis klm donus alitalia. ucuncu secenekte de 70 dolar karin var bu da bir adet dkny saat demek

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

pardon 1760 değil 1670 TL,vize haftasındayım sınavlar, kafayı yediriyor insana
    eger biletin san diego gidis donus se normal.. ama biletin san diego gidis nyc den donus se pahali bence..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cks kardesim istersen ist nyc gidis donus bileti alirsin 767 dolara.. ustune tek gidis bozeman biletini ayri alirsin 243 dolara gordum toplam 1010 dolar gibi bir para yapar.. senin sirketinin buldugu da ortalama 1130 dolar gibi bir para yapar ben ugrasmam sirkete parasini veririm onlar alir diyorsan al bileti sirketten.. yok ben 100-120 dolar daha az vereyim iki dakika internete ayirayim zamanimi ne var o paraya i pod alirim ben donerken diyorsan da dedigim sekilde yap, ucuncu secenek de sana ben ayri bilet almak istemiyorum diyorsan orbitz.com da ist bozeman 8 haziran = nyc ist 25 eylul donus olarak 1050 dolar fiyat cikiyor. gidis klm donus alitalia. ucuncu secenekte de 70 dolar karin var bu da bir adet dkny saat demek
    Arkadaşım çok tşk ederim gayet bilgilendirici bi cvp olmuş ama büyük ihtimal şirketin bulduğunu alıcam çünkü tek tek almaya kalktığım zaman bozemana varış zamanı ve aktarmalar arasında ki zaman açısından sorun çekiyorum. Sanırım artık birazda uğraşmak istemiyorum dediğin gibi Ayrıca tek başıma gidiyorum ve şimdilik bozemana vardıktan sonra yaşayacaklarımdan çok bozemana varana kadar ki geçen süreden korkuyorum
    Ayrıca ilgilenen herkese çok tşk ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)