Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Self Placement Yardım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Self Placement Yardım

Arkadaşlar biz bu sene 4 kişi myrtle beach south carolina ya gidecegiz.2 arkadaşım önceden orada lifeguard lık yaptılar bende bu sene onlarla self olarak gidip aynı işi yapacagım.fakat kız arkadaşım bu işi yapamayacagından(10 dkda 1 km yüzme istiyorlar) ona orda iş bulmamız kolay olur mu? ne gibi zorluklarla karşılaşırız? yardım öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.saygılar.teşekkürler.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

orda ona bir is bulmadan once, amerikaya nasil gidecek kiz arkadasin anlamadim ... sahte bir is mi gostereceksiniz ona orda ve daha sonra oraya gidince baska bir is bulacaksiniz ?
    Peki.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orda ona bir is bulmadan once, amerikaya nasil gidecek kiz arkadasin anlamadim ... sahte bir is mi gostereceksiniz ona orda ve daha sonra oraya gidince baska bir is bulacaksiniz ?

yani bizim düşüncemiz şöyle nasılsa self gidecegi için ds2019 almış olacak orda bi işyeri ile görüşsek gidince bütün belgeleri tamam sadece işe başlaması kalıyor yani anlaşıp biyerle sözleşmesini imzalayacak böyle bir durum sözkonusu değil mi yoksa ben mi yanılıyorum?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bence sen self olayinin ne oldugunu iyice bilmiyorsun, self olunca ds formunu almis olmuyorsun.self olunca sadece calisacagin isi kendin bulmus oluyorsun ve araci sirkete bindortyuz ucyuz herneyse vermiyorsunda sadece ucyuz besyuz dolar veriyorsun o kadar.aradaki tek fark self olunca amerikadaki isi sen bulmus oluyorsun.konsolosluga gitmeden oncede amerikadaki isverenine kagitlari imzalatiyorsun ,kabul belgelerini, sonra bu belgeleri araci sirkete veriyorsun onlar sana ds cikariyor ...
    Peki.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mjohn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani bizim düşüncemiz şöyle nasılsa self gidecegi için ds2019 almış olacak orda bi işyeri ile görüşsek gidince bütün belgeleri tamam sadece işe başlaması kalıyor yani anlaşıp biyerle sözleşmesini imzalayacak böyle bir durum sözkonusu değil mi yoksa ben mi yanılıyorum?
    Çakma iş sözleşmesi ile ABD' ye gidip orada iş bulabilirsiniz fakat iş bulmak kolay değil.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmm anladım evet sanırım biraz bilgi eksigim varmış.yardım için teşekkürler.azuhazu sanırım sende aibü desin ben besyodayım yüzyüze görüşmek isterim bir ara müsait olursan.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ben bitirdim okulu coktan.hem ana kampuste okumadim ben.allahin daginda bir yerdeydik.ama sizin ana kampus cok guzel.birkac kere maca gelmistik.bayagi guzel bir yer.besyoya gelmistik macada sanirim.voleybol maciydi.soyunma odalarinda dus bile var ,cok para harcamis vakif oralara.cok sanslisiniz...ben okurken siralar, ilkokul siralariydi yemin ederim
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)