Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: los angeles-hostel

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart los angeles-hostel

arkadaslar bu sene gezide los angeles i gormek istiyorum ve simdiden hostel bakmaya basladim...

ilk olarak hostel fiyati ucak bileti gibi mi oluyo tarih yaklastikca artiyo mu yoksa hep sabit mi?

ve ben hostelworld.com a bakiyorum mesela %10 ver ayirt diyo ama baska sitelerde olmayabiliyo bu ozellik hepsini odemen gerekiyo.kotu yani cok guzel yerlere tum parayi vermeden ayirtamiyosun...bu sitelere ne kadar guvenilir ki?

diger sorum da bazi odalarda banyo var diyo bazisinda yok(ortak kullanim) diyo bazisinda da hicbisey yazmiyo.bu hic bisey yazmayani nasil anlicaz ki?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

internette kredi kartindan % 10 kesim hep var rezervasyon icin. ikincisi fiyat her zaman ayni olmaz ilerde bir promosyon olur cok dusebilir fiyatlar. ikincisi de asla hostel tavsiye etmem..oda basina 50 dolar civarinda hotel bulabilirsin. 10 tane yabanciyla ayni yerde kalip 200 kisiyle ortak banyoyu kullanmak zorunda kalmazsin..daha cebinde ne kadar paranin olacagini bilmeden bunla ugrasman gereksiz. sonucta orda ne kadar kazanirsan ona gore harcarsin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hostel ısı o kdr da kotu deyıl.. ama hostel bakarken genelde ogrencılerın takıldıgı hosteellere bak onlar gayet ıyı oluyo. ben san francısco da 3 gun kaldım hostelde hırsızlık vb konuda hıc bır problem cekmedım, artı 4 kısı lık lerde kaldım.. bırısı alman , 2 sı uzak dogudan kısılerdı oda arkdasları...

ama sende hostel ısıne cok erken baslamsın.. bana sorarsan ıslerını kesınlestırdıkten sonra hostel bak.. 1 ay oncesınden fln olablır... o zmn da az cok ucuz olur fıyatlar merak etme...

hostel arasıtırırkende nsl oldugunu anlamak ıcın o hosteleere aıt bazı sıtelerde o hostelere yapılmıs yorumlar var. oraya gıden ve kalanlar o hsotel hakkında yorum yaptıgı sıteler, ordan anlayablırsın hostleerın nsl oldugunu..

sıtelere guven dersen... butun ıslerını ztn amerıkada kredı kartı ıle bu sekılde halledıyorsun.. sıtler genelde guvenlıdır.. ama sen yıne rez yaptıktan sonra gezecegın yere gıtmeden 1 hafta once fln o hsotelı ara ve sor ben bu bu kısıyım ve bu tarıhten bu tarıhe kdr oda kıralamıstım de rezvasyonda gozukuyormu dıye dogrulattır...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

bende www.hostelworld.com'dan rezervasyon yaptirmistim.
    aslinda hostel'de kalmak o kadar da kotu degil, odamizi ingilis,alman ,italyan turistlerle paylasiyorduk. hostelin cok guzel havuzu vardi.her aksam party oluyordu
    bide bizim kaldigimiz odada 60'larda Beatles 5 gun kalmis

Boston'a gidenlere tavsiye ede bilirim, Prescot Hostel.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hostel isi tercih meselesi acikcasi geziye bir iki arkadasinla cikarsan hostel yerine hotelde kalmak icin en fazla 5=10 dolar fazla verirsin.. yani benim icin banyo ve tuvalet kullanimi baya onemli ondan ortak kullanim olan yerlerde zorunlu olmadikca banyo tuvalet kullanmam. dolayisiyla hostel bana baya ters bir durum. eger benim gibi banyo ve tuvalet takintisi olan varsa hostel cok kotu secim olur...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)