Work and Travel
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Talihsiz Benlerden Varmı ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Talihsiz Benlerden Varmı ?

arkadaşlar 29 nisanda vizeye girdim isim soruşturmam hala açıklanmadı
    bu dakikadan sonra ne yapacam fikri yada tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyor . wat tan vazgeçme durumum nasıl ? geç giitsem neler olur ?
    böyle bi durumda giden varmıydı geçen sene ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

benimde 16 mayısta giröiştim hala açıklanmadı şe başlama tarihide bitiyor bu pazar bakalım artık uzatırlarsda 1 haft sonraya şansınımız deniyecez..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde 16 mayısta giröiştim hala açıklanmadı şe başlama tarihide bitiyor bu pazar bakalım artık uzatırlarsda 1 haft sonraya şansınımız deniyecez..
    dostum nereye kadar deneyeceğiz şansımızı ? 2 ay olacak ben umutlu değilim artık işde almaz bizi bu saatten sonra ben 14 işe başlamam gerekti başlamadım temmuz 14 de ancak başlarım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim 14 mayıstatydı görüşmem 13 ümde açıklandi tahminen sizinkide bu bi kaç gunde açıklanır ama şunu bilin bende sizinle aynı durumdayımve 10 gün dah beklicez pasaportu verdikten sora adamların eline ulaşinca 10 gun içierisnde gönderiyorlar ve kesinlikle uçak bileti almayın şimdi, elinizde görmeden başlamayın sizin gene iş ve kalcak yer var galiba bende oda yok geberdim kaç gündür iş arıyorum ne gideceğim yer nede çalişacağim iş belli değiloyuzden siz gene şanslisiniz bol şans

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı noirdesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 14 mayıstatydı görüşmem 13 ümde açıklandi tahminen sizinkide bu bi kaç gunde açıklanır ama şunu bilin bende sizinle aynı durumdayımve 10 gün dah beklicez pasaportu verdikten sora adamların eline ulaşinca 10 gun içierisnde gönderiyorlar ve kesinlikle uçak bileti almayın şimdi, elinizde görmeden başlamayın sizin gene iş ve kalcak yer var galiba bende oda yok geberdim kaç gündür iş arıyorum ne gideceğim yer nede çalişacağim iş belli değiloyuzden siz gene şanslisiniz bol şans
    kardeş nasıl şanslıyız ? sonu belli olmyN YOLDAYIZ 2 AYDIR

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Beyler sıkmayın canınızı yha bakın bu kadar gelmişsiniz az geç gidersiniz işe okdr bundan snra vazgeçmeyin .
    @soniverson
    Konsolosluğu ve Ups 'i aradın dimi ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar konsoloslugu mutlaka arayın. pazaretsi-perşembe arası 16.00-17.00 arası arayıp seçenekleri dinle oradan göçmen olmayan vize başvurusu bölümüne bağlan. ben bugün aradım sordum geç kalıyorum falan dedim zaten vizeniz basılmış bi kaç güne elinize ulaşır dediler. bence bi arayıp yoklayın...

numarayı unutmuşum akara için 0312 455 55 55

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

elbet çıkacak diyorum şansılısın çünkü işniz ve kalacak yeriniz ayarlı en azından kafanızda belili bir şey var buyuzden şanslısın sanmıyorum vermeyeceklerini çünkü benim görüşme handikaplı geçmişti adamlara yurtdışına çıkmadığımı söyledim ama çıkmıştım mesela
    admlara yalan bile söyledim o derecebiraz rahatlayın derim arkadaşlar sadece sabır))))

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı ayaz6336 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konsoloslugu mutlaka arayın. pazaretsi-perşembe arası 16.00-17.00 arası arayıp seçenekleri dinle oradan göçmen olmayan vize başvurusu bölümüne bağlan. ben bugün aradım sordum geç kalıyorum falan dedim zaten vizeniz basılmış bi kaç güne elinize ulaşır dediler. bence bi arayıp yoklayın...

numarayı unutmuşum akara için 0312 455 55 55

SORUŞTURMA SONUCU AÇIKLANDIKTAN SONRAMI YANİ PASAPORTU YOLLADIKTAN SONRA MI KONSOLOSLUĞA ARAMA OLAYINI YAPALIM..

BİZİM DAHA SORUŞTURMA AÇIKLANMADIDA

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı noirdesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öhhh 10 gün mü? emin misin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim pasaport soruşturmadan 6 gün sonra gelmişti arkadaşlar... umarım en yakın zaman da sizin de açıklanır ve gelir..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla öle kardeşim ama söylentilere göre uzun daha uzun olduğu söyleniyor şirketim öle ededi
    bende bekliyorum gelmesini ortalam 10 gün yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

son watçı ben olacam. görüşmem 27 haziran allahına bir soruşturma olsa sizin gibi 20 temmuza zor giderim USA ya beni çok korkuttunuz allah size yardımcı olsun beni de sizin durumunuza düşürmesin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SORUŞTURMA SONUCU AÇIKLANDIKTAN SONRAMI YANİ PASAPORTU YOLLADIKTAN SONRA MI KONSOLOSLUĞA ARAMA OLAYINI YAPALIM..

BİZİM DAHA SORUŞTURMA AÇIKLANMADIDA
    önce de ararsan bence faydası olur. eger bilet aldıysan veya rezervasyon yaptıysan tarihini belirt. işverenim geç gelmemi istemiyor falan de. bence faydası olur..
    ama benimki sadece öneri yapıp yapmamak kesinlikle sana bağlı. ben bu yazdıklarımı söylemek için aradım adam bana zaten vizeniz basılmış bi kaç güne kadar elinizde olur dedi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı de_rastic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son watçı ben olacam. görüşmem 27 haziran allahına bir soruşturma olsa sizin gibi 20 temmuza zor giderim USA ya beni çok korkuttunuz allah size yardımcı olsun beni de sizin durumunuza düşürmesin
    kardeş sen bi soruşturmayA KTLIRSN ALLAH korusun seneye gidersin ancak inşllh tkılmzsın krdeş ben aydır bekliyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)