Work and Travel 2025
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MRbbbLarr

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart MRbbbLarr

SLm .. Arkdaşlar İsmim MUrat Yeni geldim Arnıza...uzun zmandan beri WAT programana gitmek isiitoyrdum ve sonunda bu yaz ABd ye gitmek iÇn dün Başvurumu gerçekleştirdim Fakat NErye gidiceğime ne iş yapacağıma bi türlü karar veremiyorum...Ve Acele etmem gerektiğini de biliyorum o yuzden önceden giden arkdaşlarm yardımlarınıza ihtiyacm Var

Gidiceğim Yerın SIcakk ve deniz kıyısı olmasını isiityorum ufak tatil köyleri beachler ve Kıyı OteLleri benım içn ön sırada Tabi iş şartlarıda çok öenmli Bu konuda Ne tavisyelerde bulursunz bna Cewap larınzı beklicm

Bu yaz gidiicek oLan arkdaşlarlla da tanışmak isteRim

Şimdiden herkese Tşklerr
    Konu watci_adayi tarafından (10-11-2007 Saat 07:12 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı watci_adayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SLm .. Arkdaşlar İsmim MUrat Yeni geldim Arnıza...uzun zmandan beri WAT programana gitmek isiitoyrdum ve sonunda bu yaz ABd ye gitmek iÇn dün Başvurumu gerçekleştirdim Fakat NErye gidiceğime ne iş yapacağıma bi türlü karar veremiyorum...Ve Acele etmem gerektiğini de biliyorum o yuzden önceden giden arkdaşlarm yardımlarınıza ihtiyacm Var

Gidiceğim Yerın SIcakk ve deniz kıyısı olmasını isiityorum ufak tatil köyleri beachler ve Kıyı OteLleri benım içn ön sırada Tabi iş şartlarıda çok öenmli Bu konuda Ne tavisyelerde bulursunz bna Cewap larınzı beklicm

Bu yaz gidiicek oLan arkdaşlarlla da tanışmak isteRim

Şimdiden herkese Tşklerr
    slm sende yeni katılanlardansın demek bende bu sne gıtcem advısle gıtmeyı dusunuyorum ama daha kesın karar vermedım sen hangı sırketle gıtcen karar verdın mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben de bu sene gideceğim inş. arkadaşlarımla beraber iş için jobfair'a katılmayı düşünüyoruz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

e tabe ya katılın.iş fuarlarındaki iş verenler daha kalite oluyorlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı joe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e tabe ya katılın.iş fuarlarındaki iş verenler daha kalite oluyorlar
    İş fuarına bnde Katılcam Fakat şöle bi sorunum var ing cem henüz yetrsiz :S:S Nolcak halim bilmem

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

olsun sen de İngilizce'yi ii bilen birilerini bulursun onunla beraber iş seçersiniz :P yaza gidene kadar da bi şekilde ilerletirsin ingilizceni

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ArkDAşLAr bn G L O B A L _VİZYON şirketi ile WAT e katılıcam Şirket hakkında bilgiisi oLan Ve Daha önce BU şirketle Gİden Arkdaşlarımz Varmı?

EN iYisi oLduğunu DuyMuşTum***??
    Konu watci_adayi tarafından (11-11-2007 Saat 10:11 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı watci_adayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ArkDAşLAr bn G L O B A L _VİZYON şirketi ile WAT e katılıcam Şirket hakkında bilgiisi oLan Ve Daha önce BU şirketle Gİden Arkdaşlarımz Varmı?

EN iYisi oLduğunu DuyMuşTum***??
    sen nereden katılacaksın bnm de şirket aynı ben Ankara'dayım bu arada şirket ismini ayrı harflerle yazman ii olmuş site başka türlü kabul etmiyo.Bu şirketle bizim bi tanıdığımız 2 kere gitti ama o adana bürosundan başvurmuştu buradan sadece vize için fln yararlanmıştı, gayet memnun kalmıştı biz de ondan başvurduk açıkçası yoksa tanıdığımız ettiğimiz yoktu bizi her hafta arıyolar hal hatır bilem soruolar arkadaşlarla biz de şaşırıyoruz adamlar şimdilik ii davranıolar bilemiyorum inş. hep böyle gider en iyisi midir değil midir onu bilemiyorum ama geçen sene konsolosluğun en çok öğrenci gönderen şirketler sıralamasında 2.miş. bu yazdıklarım reklam amaçlı değildir şirketten ve giden arkadaşımdan duyduklarımdır lütfen yanlış anlaşılmasın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks