Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikadan Haberleşme Alternatifleri: CRICKET & BOSS REVOLUTION

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Exclamation Amerikadan Haberleşme Alternatifleri: CRICKET & BOSS REVOLUTION

Arkadaşlar merhabalar, bu konuda size Amerika'dan Türkiye'yi yada herhangi bir ülkeyi arayıp ve mesaj atabileceğiniz bir sistem olan "CRICKET" hakkında detaylı bir bilgi vereceğim.

Cricket Firmasının sistemi "wireless phone" anlayışı ile çalışır, kendine özel ürettiği telefonlarında genellikle simkart yuvası yoktur. Telefonun saat vs kavramı o anki cricket bağlantılarından güncellenir. Telefon gibi duran cihazın backgroundunda olanlardan haberdar olmadıgınız için siz bu sistemi cep telefonu tarzında kullanırsınız.

Cricket sisteminde, öncelikle cricketin desteklediği bir telefon alınır, bu telefonları amazon.com da da bulabilirsiniz fakat hiç gerek yok Cell Phone Plans | Cell Phones | Mobile Broadband | Cricket Wireless a girip ordan istediğinizi seçerek te bu telefonlara sahip olabilirsiniz. Diğer bir alternatifte amerikada ikamet edeceğiniz bölgede siz en yakın CRICKET mağazasına gitmek.

Cricket telefonu ile ilgili bir kaç örnek belirtmek istiyorum;

Örneğin internet sayfasından $29.99 gibi rakama sahip olabileceğiniz bir telefon;

Özellikleri azımsanmayacak kadar fazladır,
    1.3 mp camera
    Mp3 çalar
    Bluetooth
    Navigasyon
    Mobil İnternet(paketinizde interneti açtırdıgınız surece sınırsız kullanıyorsunuz)
    ve daha bir çok özelliğini bu adresten bulabilirsiniz;
    Samsung Comment

Diğer telefonları için;

Prepaid Cell Phones | Mobile Phones | Cricket Wireless
    Ayrıca 3G destekli akıllı telefonları da mevcut.

Cricket firması genellikle telefon bazında samsungla çalışıyor bu yüzden samsung arayüzü ile bir zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum..

GELELİM PAKETLERE;
    En önemli soru tamam telefonu aldım, peki ne kadar ödeyeceğim?
    Telefona 1 kereye mahsus verdiğimiz paradan sonra CRICKETin aylık paketlerii telefonumuza aktif hale getirteceğiz. Burda da kullanabileceğimiz paketlere gelince;

1.BASIC PLAN
    $35 /month

Konuşma:
    1 Ay boyunca Tüm Amerika telefonlarını LOCAL ve UZAK MESAFE olarak sınırsız arayabileceksiniz.

Mesaj;
    Amerika eyaleti içerisindeki herhangi bir cep telefonuna sınırsız mesaj atacaksınız.

---------------------------------------------------

Aklınıza hemen gelecek ben ne yapayım amerika içini? bana Turkiye lazım diye

BOSS REVOLUTION

burda da imdadımıza "BOSSREVOLUTION" yetişecek. telefonunuzu paketinizle beraber aktif hale getirttikten sonra

BOSS Revolution - Home Page

adresine gereceksiniz, kendinize ÜCRETSİZ bir hesap açıp bu hesapta elinizdeki sizin için tanımlanmış cricket numaranızı buraya kaydedeceksiniz.

Daha sonra sitedeki "FIND YOUR ACCESS NUMBER" dan bulunduğunuz eyaleti seçip boss revolution numaralarını telefonunuza kaydedeceksiniz.
    Artık Boss revolution u kendi telefonunuzla aradıgınızda sizi hemen tanıyacak direk arayacagınız Türkiye numarasınıa gireceksiniz

Son olarakta Boss REVOLUTION'dan görüşme yapabilmeniz için dolar bazında kredi satın alacaksınız.

Örneğin $5 ile neler yapılabilir?

*Türkiyedeki Sabit Hatları 200 dakika arayabilirsiniz.

*Türkiyedeki cep telefonlarını 125 dakika arayabilirsiniz.

Cricket'in diğer planlarına dönelim;

2.TALK + TEXT + WEB
    $45 /month

voice:
    talk (unlimited)
    long distance (unlimited)

caller ID
    voicemail
    call waiting
    3-way calling
    call forwarding
    411 (unlimited)

messaging:
    text (unlimited)
    picture (unlimited)
    video (unlimited)
    international text (unlimited)
    international picture (unlimited)
    international video (unlimited)

data:
    3G mobile data (unlimited)
    data backup (unlimited)

CRICKET GLOBAL PLAN
    $65 /month

voice:
    talk (unlimited)

caller ID
    voicemail
    call waiting
    3-way calling
    call forwarding
    411 (unlimited)
    international landline (500 min)
    international mobile (30 min)

global local number

messaging:
    text (unlimited)
    picture (unlimited)
    video (unlimited)

data:
    data backup (unlimited)

Ben geçtiğimiz seneler 65 dolarlık planı kullanıyordum, memnundum, fakat bir güncelleme var daha önce bu plan Türkiyedeki sabit hatları aramayı sınırsız olarak öngörüyordu fakat su an 500 dakika ile sınırlandırılmış. O yüzden bu sezon basic plan+web+BOSSREVOLUTION kombinasyonu yapmayı düşünüyorum.

Notlar:
    Cricket servisi Amerikanın büyük ir bölümünü kapsamaktadır, fakat daha geniş bilgi için Cell Phone Plans | Cell Phones | Mobile Broadband | Cricket Wireless dan gideceğiniz eyaletin kapsama alanı içerisinde olup olmadıgına mutlaka bakın.

Diğer bir durumda Cricket servisindeki "international landline" paketleri Türkiyedeki tüm sabit hatları aramayabiliyor, eğer ki kapsamlı paket edinecekseniz öncelikle cricket in internet sitesinden ev telefonunuzun aranabilir olup olmadıgını kontrol edin..

Süperonline kullanıcısı olarak evde süperonline fiber telefonunu kullanmaktayım, bunun cins bir numarası olmasına ragmen amerikadan direk cricket ile bu telefonu arayabiliyordum.

BOSS REVOLUTION, Türkiyeyi arama boyutunda en saglıklı tercih. Hem ucuz hem hesaplı hem hızlı hem kaliteli konusma saglıyor. Ayrıca kendi BOSS ID numaranızı bir yere not ederseniz yanınızda kendi telefonunuz olmadıgı durumlarda da baska telefonlardan boss revolution a ulaşıp ID numaranız ile konusmanıza devam edebilirsiniz.

Tükiyeyi aramalarınızda ve mesaj atmalarınızda Türkiye numaralarının başına "011" eklemeyi unutmayın..(ÖRNEK:011 90 507 487.....)

.
    Herkese iyi WATlar diliyorum
    SAYGILAR...
    Konu BurakYILMAZ tarafından (03-03-2012 Saat 04:42 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Güzel bi yönteme benziyor ama aklımda bi kaç soru oluştu.Aşağıdaki kısmı tam anlamadım.

Alıntı BurakYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha sonra sitedeki "FIND YOUR ACCESS NUMBER" dan bulunduğunuz eyaleti seçip boss revolution numaralarını telefonunuza kaydedeceksiniz.
    Artık Boss revolution u kendi telefonunuzla aradıgınızda sizi hemen tanıyacak direk arayacagınız Türkiye numarasınıa gireceksiniz
    Burayı biraz detaylı anlatabilirmisin?boss revolution numaraları nedir?Türkiye numarasınıa gireceksiniz ne demek?kendi telefonum dediğin bu cihaz mı yoksa bildiğimiz cep telefonumuz mu?Çok soru sordum ama tam anlayamadım olayıeğer düşündüğüm gibiyse gidince almayı düşünüyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bi yönteme benziyor ama aklımda bi kaç soru oluştu.Aşağıdaki kısmı tam anlamadım.

Burayı biraz detaylı anlatabilirmisin?boss revolution numaraları nedir?Türkiye numarasınıa gireceksiniz ne demek?kendi telefonum dediğin bu cihaz mı yoksa bildiğimiz cep telefonumuz mu?Çok soru sordum ama tam anlayamadım olayıeğer düşündüğüm gibiyse gidince almayı düşünüyorum

Soruların için teşekkür ederim;

Şimdi şöyle boss revolution aslında dünya telekom gibi bir sistem. İnternet üzerinden sisteme para yüklüyorsun, sonra o sistemi araman için her eyalete göre değişen telefon numaraları var o numaraları arıyorsun, o numaraları da internet sitesi üzerinden FIND ACCESS dediğim
    kısma bulundugun eyaleti seçip ulaşıyorsun. sonra aradığın bu numarada telesekreter misali bir ses aramak istediğin numarayı tuşlamanı istiyor ve arayacağın turkiye numarasını tuşluyorsun ardından seni o aramak istediğin numaraya bağlıyor..

Sisteme kendi numaranın kaydını yapmanın nedeni de kendi telefonunla aradıgında ID kodunu girerek zaman kaybetmemen, yani bir nevi elektronik imza olayı.. sonucta sistemin seni tanıması lazım ki hesabında ne kadar oldugunu sana tanımlayabilsin.

.

Anlamadıgın birşey olusa seve seve cevaplarım.. Hatta bi ara bu boss revolution mantıgını da satırı satırına anlatayım forumda daha iyi olacak.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Soruların için teşekkür ederim;

Şimdi şöyle boss revolution aslında dünya telekom gibi bir sistem. İnternet üzerinden sisteme para yüklüyorsun, sonra o sistemi araman için her eyalete göre değişen telefon numaraları var o numaraları arıyorsun, o numaraları da internet sitesi üzerinden FIND ACCESS dediğim
    kısma bulundugun eyaleti seçip ulaşıyorsun. sonra aradığın bu numarada telesekreter misali bir ses aramak istediğin numarayı tuşlamanı istiyor ve arayacağın turkiye numarasını tuşluyorsun ardından seni o aramak istediğin numaraya bağlıyor..

Sisteme kendi numaranın kaydını yapmanın nedeni de kendi telefonunla aradıgında ID kodunu girerek zaman kaybetmemen, yani bir nevi elektronik imza olayı.. sonucta sistemin seni tanıması lazım ki hesabında ne kadar oldugunu sana tanımlayabilsin.

.

Anlamadıgın birşey olusa seve seve cevaplarım.. Hatta bi ara bu boss revolution mantıgını da satırı satırına anlatayım forumda daha iyi olacak.
    iyi olur aslında.Bende 2 yıl net10 kullandım.Onunla aynı mantıktaymış anladımAma bu telesekreteri arayıp yönlendirme olayını bilmeyenler anlayamayabilirler..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

iyi olur aslında.Bende 2 yıl net10 kullandım.Onunla aynı mantıktaymış anladımAma bu telesekreteri arayıp yönlendirme olayını bilmeyenler anlayamayabilirler..
    zaten direk olarak başına 011 koyup numarayı tuşlayın diyo, o yüzden pek birşey anlamaya gerek kalmıyor. Net10 da nasıldı Türkiyeyi arama avantajı? mesaj?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Konusunu açmıştım daha önce http://www.turkishwat.net/haberlesme...918-net10.html
    bakacak olan olursa bakabilir.Ben yine bahsedeyim burda 30 dolara cep telefonu hat ve 600 dakika international arama süresi.Tek dez avantajı Türkiyedeki cep telefonlarını arayamamamdı.Sabit hatları arayabiliyodum..

edit:160 karakterli mesaj 50 saniye düşürüyor.Mesaj gelincede 50 sn düşüyor gönderincede..
    Konu Ugur tarafından (08-03-2012 Saat 05:12 AM ) değiştirilmiştir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Voipalot ile 1000 dakikasi 10 dolara arayabilrisiniz ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı sametynms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Voipalot ile 1000 dakikasi 10 dolara arayabilrisiniz ?
    Ayrı bi başlıkta açıklarmısın merak ettim nasıl alınır sabit hat mı cep telefonumu arayabiliriz vs..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Tabiki ugur acarimm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Konusunu açmıştım daha önce http://www.turkishwat.net/haberlesme...918-net10.html
    bakacak olan olursa bakabilir.Ben yine bahsedeyim burda 30 dolara cep telefonu hat ve 600 dakika international arama süresi.Tek dez avantajı Türkiyedeki cep telefonlarını arayamamdı.Sabit hatları arayabiliyodum..

edit:160 karakterli mesaj 50 saniye düşürüyor.Mesaj gelincede 50 sn düşüyor gönderincede..
    Linke baktım bu da güzel görünüyor. peki bu 600 dakika 1 ay içinde kullanılmak zorunda mı? yoksa sezon boyunca mı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Linke baktım bu da güzel görünüyor. peki bu 600 dakika 1 ay içinde kullanılmak zorunda mı? yoksa sezon boyunca mı?
    Ne sezon boyunca ne 1 ay
    2ay kullanım süresi var maalesef

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ne sezon boyunca ne 1 ay
    2ay kullanım süresi var maalesef
    yani sezon boyunca toplamda 60 dolara 1200 dakikan olacak peki sadece sabit hatlara mı bu? cep hattı arayabiliyor muyuz?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Türkiyede cep telefonu arayamıyosun.Ama amerika içi (arkadaşlarınla iletişim için) her yönü arayabiliyosun..Tek dezavantajı sabit hat olması zaten..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhabalar, bu konuda size Amerika'dan Türkiye'yi yada herhangi bir ülkeyi arayıp ve mesaj atabileceğiniz bir sistem olan "CRICKET" hakkında detaylı bir bilgi vereceğim.

Cricket Firmasının sistemi "wireless phone" anlayışı ile çalışır, kendine özel ürettiği telefonlarında genellikle simkart yuvası yoktur. Telefonun saat vs kavramı o anki cricket bağlantılarından güncellenir. Telefon gibi duran cihazın backgroundunda olanlardan haberdar olmadıgınız için siz bu sistemi cep telefonu tarzında kullanırsınız.

Cricket sisteminde, öncelikle cricketin desteklediği bir telefon alınır, bu telefonları amazon.com da da bulabilirsiniz fakat hiç gerek yok Cell Phone Plans | Cell Phones | Mobile Broadband | Cricket Wireless a girip ordan istediğinizi seçerek te bu telefonlara sahip olabilirsiniz. Diğer bir alternatifte amerikada ikamet edeceğiniz bölgede siz en yakın CRICKET mağazasına gitmek.

Cricket telefonu ile ilgili bir kaç örnek belirtmek istiyorum;

Örneğin internet sayfasından $29.99 gibi rakama sahip olabileceğiniz bir telefon;

Özellikleri azımsanmayacak kadar fazladır,
    1.3 mp camera
    Mp3 çalar
    Bluetooth
    Navigasyon
    Mobil İnternet(paketinizde interneti açtırdıgınız surece sınırsız kullanıyorsunuz)
    ve daha bir çok özelliğini bu adresten bulabilirsiniz;
    Samsung Comment

Diğer telefonları için;

Prepaid Cell Phones | Mobile Phones | Cricket Wireless
    Ayrıca 3G destekli akıllı telefonları da mevcut.

Cricket firması genellikle telefon bazında samsungla çalışıyor bu yüzden samsung arayüzü ile bir zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum..

GELELİM PAKETLERE;
    En önemli soru tamam telefonu aldım, peki ne kadar ödeyeceğim?
    Telefona 1 kereye mahsus verdiğimiz paradan sonra CRICKETin aylık paketlerii telefonumuza aktif hale getirteceğiz. Burda da kullanabileceğimiz paketlere gelince;

1.BASIC PLAN
    $35 /month

Konuşma:
    1 Ay boyunca Tüm Amerika telefonlarını LOCAL ve UZAK MESAFE olarak sınırsız arayabileceksiniz.

Mesaj;
    Amerika eyaleti içerisindeki herhangi bir cep telefonuna sınırsız mesaj atacaksınız.

Aklınıza hemen gelecek ben ne yapayım amerika içini? bana Turkiye lazım diye

BOSS REVOLUTION

burda da imdadımıza "BOSSREVOLUTION" yetişecek. telefonunuzu paketinizle beraber aktif hale getirttikten sonra

BOSS Revolution - Home Page

adresine gereceksiniz, kendinize ÜCRETSİZ bir hesap açıp bu hesapta elinizdeki sizin için tanımlanmış cricket numaranızı buraya kaydedeceksiniz.

Son olarakta Boss REVOLUTION'dan görüşme yapabilmeniz için dolar bazında kredi satın alacaksınız.

Örneğin $5 ile neler yapılabilir?

*Türkiyedeki Sabit Hatları 200 dakika arayabilirsiniz.

*Türkiyedeki cep telefonlarını 125 dakika arayabilirsiniz.

Cricket'in diğer planlarına dönelim;

2.TALK + TEXT + WEB
    $45 /month

voice:
    talk (unlimited)

caller ID
    voicemail
    call waiting
    3-way calling
    call forwarding
    411 (unlimited)

messaging:
    text (unlimited)
    picture (unlimited)
    video (unlimited)

data:
    data backup (unlimited)

CRICKET GLOBAL PLAN
    $65 /month

voice:
    talk (unlimited)

caller ID
    voicemail
    call waiting
    3-way calling
    call forwarding
    411 (unlimited)
    international landline (500 min)
    international mobile (30 min)

global local number

messaging:
    text (unlimited)
    picture (unlimited)
    video (unlimited)

data:
    data backup (unlimited)

Ben geçtiğimiz seneler 65 dolarlık planı kullanıyordum, memnundum, fakat bir güncelleme var daha önce bu plan Türkiyedeki sabit hatları aramayı sınırsız olarak öngörüyordu fakat su an 500 dakika ile sınırlandırılmış. O yüzden bu sezon basic plan+web+BOSSREVOLUTION kombinasyonu yapmayı düşünüyorum.

Notlar:
    Cricket servisi Amerikanın büyük ir bölümünü kapsamaktadır, fakat daha geniş bilgi için Cell Phone Plans | Cell Phones | Mobile Broadband | Cricket Wireless dan gideceğiniz eyaletin kapsama alanı içerisinde olup olmadıgına mutlaka bakın.

Diğer bir durumda Cricket servisindeki "international landline" paketleri Türkiyedeki tüm sabit hatları aramayabiliyor, eğer ki kapsamlı paket edinecekseniz öncelikle cricket in internet sitesinden ev telefonunuzun aranabilir olup olmadıgını kontrol edin..

Süperonline kullanıcısı olarak evde süperonline fiber telefonunu kullanmaktayım, bunun cins bir numarası olmasına ragmen amerikadan direk cricket ile bu telefonu arayabiliyordum.

BOSS REVOLUTION, Türkiyeyi arama boyutunda en saglıklı tercih. Hem ucuz hem hesaplı hem hızlı hem kaliteli konusma saglıyor. Ayrıca kendi BOSS ID numaranızı bir yere not ederseniz yanınızda kendi telefonunuz olmadıgı durumlarda da baska telefonlardan boss revolution a ulaşıp ID numaranız ile konusmanıza devam edebilirsiniz.

Tükiyeyi aramalarınızda ve mesaj atmalarınızda Türkiye numaralarının başına "011" eklemeyi unutmayın..(ÖRNEK:011 90 507 487.....)

.
    Herkese iyi WATlar diliyorum
    SAYGILAR...
    burak bu telefonlardan sabit hatları aramak sadece istanbul için geçerli değil değil mi? sitesinde istanbul yazıyor çünkü. Bir de boss revolotion'da 5$'lık örnek aylık mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı zemet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak bu telefonlardan sabit hatları aramak sadece istanbul için geçerli değil değil mi? sitesinde istanbul yazıyor çünkü. Bir de boss revolotion'da 5$'lık örnek aylık mı?

Ben İzmirde oturuyorum evi arayabiliyordum. İstanbul ici de olmak
    üzere bazı mahalleler aranmıyor onu hesabı cıkarttırmadan once kontrol edersiniz. Ama genellikle aranıyor ki benim ev telefonu superonline ın sagladıgı fiber optik internet telefonu olmasına ragmen (0850 ile baslar) onu bile arıyordum.

$5 in herhangi bir aylık süresi yok, yüklüyorsun bitene kadar seninle oluyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de bir kaç soru takıldı aklıma, cevap verirsen sevinirim
    İlki gideceğimiz yeri kapsayıp kapsamadığına nasıl bakarız, ben bulamadım da :$
    ikincisi bu telefonu internet erişimi olmayan bir yerde kullanamayacak mıyız ? ya da internetin olmadığı bi yerde gelen aramayı açamayacak mıyız?
    üçüncüsü ve sonuncusu türkiyede arayacağımız telefonun da internete bağlı olması gerekiyor mu ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ve benimde bir sorum var sınırsıa internet aldıktan sonra watsup kullanabilir miyiz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben iphonede bir program vasıtası ile turkiyeyi bedavadan arayabılecegimiz gibi birşey duydum tabi karşı tarafta sanırım iphone kullancak

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

viber diye mi yazılıyo tam blmiyorum ama o program o olması gerek. ev arkadaşım şuan kullanıyor ailesi ve arkadaşlarıyla görüşmek için int. oldugu ortamda kullanabiliyor ve ücretsiz yurt dışındayken de babası onu aradıgında arkadaşm tr deyken görüşmüş gayet ses gidiş gelişi netmiş.
    Konu deniss tarafından (31-05-2012 Saat 12:11 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış kelime kullanımı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

viber programını kullanabilmek için internet gerekiyor yani ya wireless network u olucak ya da amerikadan bir web paket içeriği olan plan satın alıcaksın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar eğer sürekli arama yapmanız gerekmiyorsa orada tarzan adında bir kart var 2 dolara türkiyede cep numaralarıyla 80 dakika konuşabiliyorsunuz.bence hat falan almaktansa haftada bir kart alıp konuşabilirsiniz.bu kart sunocolarda benzinliklerde falan da kolaylıkla bulunuyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı kagiiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    viber programını kullanabilmek için internet gerekiyor yani ya wireless network u olucak ya da amerikadan bir web paket içeriği olan plan satın alıcaksın
    sadece wifi olsa yeter dimi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gakgosbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eğer sürekli arama yapmanız gerekmiyorsa orada tarzan adında bir kart var 2 dolara türkiyede cep numaralarıyla 80 dakika konuşabiliyorsunuz.bence hat falan almaktansa haftada bir kart alıp konuşabilirsiniz.bu kart sunocolarda benzinliklerde falan da kolaylıkla bulunuyor.
    boyle bir kart gercekten varmı $2 cok az geldi bana birde haftalık mı kullanılıyor bu kart bakiyesi bitene kadar mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı scorpion4920 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boyle bir kart gercekten varmı $2 cok az geldi bana birde haftalık mı kullanılıyor bu kart bakiyesi bitene kadar mı
    Bakiyesi bitene kadar kullanıyorsun.tek aramada kesintisiz 80 dakika konuşuyorsun.ama kapatıp başka numara arayınca süre azalıyordu.O yüzden eğer devamlı konuşmayacaksan gidip telefon almaya gerek yok.kartlarla idare edebilirsiniz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı mygoodies88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece wifi olsa yeter dimi
    tabiki de wifi yeterli viber programı için ben sahsen kullanıcam beleş beleş

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben bu cricket olayında sunu anlamadım.
    suan kaldıgım yerde bayi gorunce arastıraym dedim
    şimdi telefonun degeri neyse aldık , sonra boss paketini istiyoruz dedik burası tamam. ama bu paket icin hem aylık bi ucret odeyecegiz hemde kredi mi yukleyecegiz ? bide krediyi sadece kredi kartıylamı yukleyebiliriz ?
    Konu sniff17 tarafından (05-06-2012 Saat 05:15 PM ) değiştirilmiştir.
    I may not be totally perfect but some parts of me are excellent.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

anlamadığım noktalar var ama bi sorum olucak bu işmlerin hepsi 1 günde biter mi yani cihazı aldm anlattığın işlemleri gerçekleştrdm sonra kullanmaya hazır olur dmi? giderken tel götürmücem ona göre

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)