Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 17 Haziran - Wisconsin Dells

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 17 Haziran - Wisconsin Dells

Arkadaşlar merhaba, Haziranın 17 sinde gece 11 gibi Chicago O'Hare airport ta olacağım inşallah Bir arkadaşım daha var beraber geldiğim. Aynı tarihte gelen arkadaşlar varsa beraber geçebiliriz Dells'e. Ayrıca daha önce giden arkadaşların ulaşımla ilgili önerilerini bekliyorum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

17sinde saat 17:00 de bizde orada olacağız.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tolgahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17sinde saat 17:00 de bizde orada olacağız.
    peki siz nasıl geçmeyi düşünüyorsunuz ? tren , araba , shuttle . hangisini tercih etsek daha yararlı olur bizim için ??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı silentpassion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki siz nasıl geçmeyi düşünüyorsunuz ? tren , araba , shuttle . hangisini tercih etsek daha yararlı olur bizim için ??
    Orasını inan bizde bilmiyoruz :-D

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3.30 pm den sonra amtrak ve greyhound seferi kalmıyor yani aynı gün içinde tren ya da otobüsle geçme şansımız yok. İrtibata geçtiğim biri sayımız dörtten fazla olursa bizim için her saatte özel shuttle ayarlayabileceğini söyledi. Bu seçenek mantıklı görünüyor bana, ama dediğim gibi şu an iki kişiyiz bize katılmak isteyen olursa kısa sürede haberleşelim, malum zaman daralıyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tren fiyatları yerler doldukça artar ayrıca wat zamanı 50 dolardan aşağı bulmak zor eğer uçağınız 2 gibi iniyorsa yetişmek zor trene bir sonraki günü beklemeniz gerekiyor tren için ama daha rken iniyorsa yetişilebilir bence bir gece falan chicagoda kalmayı düşünmeyin eğer paranız bolsa sıkıntı yok ama diğer türlü biraz dikkat edin ben burada dells e yakın bir yerde oturuyorum eğer 4-5 kişi grup olursanız kişi başı 75 dolara götürüyorum yol 3 saatten fazla sürüyor.Ayrıca baska götürenlerde var benim gibi amerikalılar onlar da 70-80 dolar arası götürüyor. hava alanından alıp otellere kadar bırakıyoruz araştırın eğer daha uygun bişey bulabilirseniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar shuttle ve tren fiyatları değişiyor sürekli ama genel olarak shuttle 65$ trende 45$. Orda David diye biri var sizi havaalanından alıp dellste gideceğiniz yere kadar bırakan en son 65$ a götürüyor diye biliyorum. 75$ çok fazla bence, 50 ye 55 e götüren bile biliyorum. İyice araştırın kazıklanmayın.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı galatasaray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tren fiyatları yerler doldukça artar ayrıca wat zamanı 50 dolardan aşağı bulmak zor eğer uçağınız 2 gibi iniyorsa yetişmek zor trene bir sonraki günü beklemeniz gerekiyor tren için ama daha rken iniyorsa yetişilebilir bence bir gece falan chicagoda kalmayı düşünmeyin eğer paranız bolsa sıkıntı yok ama diğer türlü biraz dikkat edin ben burada dells e yakın bir yerde oturuyorum eğer 4-5 kişi grup olursanız kişi başı 75 dolara götürüyorum yol 3 saatten fazla sürüyor.Ayrıca baska götürenlerde var benim gibi amerikalılar onlar da 70-80 dolar arası götürüyor. hava alanından alıp otellere kadar bırakıyoruz araştırın eğer daha uygun bişey bulabilirseniz.
    Dostum 15 haziranda öğlen 2 3 gibi ineceğim al beni otelimin önüne bırak 80 dolar vereyim sana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)