Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six Flags Los Angelas ve Six Flags New england .Hangisini önerirsiniz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Six Flags Los Angelas ve Six Flags New england .Hangisini önerirsiniz?

arkadaşlar bugün bana danışmanım iş listesini yolladı cankurtaranlık yapacağım.ya six flags new England yada Los Angelas yada washingtonda biyer sölüyorlar.

Sizce hangisini tercih etmeliyim bana yardım edebilirmisiniz.iş imkanları aşşağıdaki gibi:

HOST COMPANY NAME SIX FLAGS SIX FLAGS
    PLACEMENT LOCATION MAGIC MOUNTAIN NEW ENGLAND
    PLACEMENT TYPE JOB FAIR - FEB 8/9 JOB FAIR - FEB 8/9
    LOCATION VALENCIA, CA AGAWAM, MA
    NEAREST INT. AIRPORT LOS ANGELES INTL BRADLEY INTL
    HOURLY PAYMENT $9,00 $9,00
    AVE. WORKING HOURS / WEEK 32+ 32+
    ACCOMMODATION TYPE APARTMENT MOTEL
    ACCOMMODATION FEE $16,07 / DAY + $550 DEPOSIT $14,29 / DAY + $550 DEPOSIT
    MEAL DISCOUNTS N/A N/A
    TRANSPORTATION TO WORK BUS $4 / DAY SHUTTLE $20-$25 / WEEK
    UNIFORM REQUIREMENT TBD TBD
    AVAILABLE POSITIONS LIFEGUARD LIFEGUARD
    GENDER PREFERENCE N/A N/A
    EARLIEST JOB START DATE 17 JUNE 2013 17 JUNE 2013
    LATEST JOB START DATE 17 JUNE 2013 17 JUNE 2013
    EARLIEST JOB END DATE 2 SEPTEMBER 2013 2 SEPTEMBER 2013
    LATEST JOB END DATE 2 SEPTEMBER 2013 2 SEPTEMBER 2013
    ENGLISH LEVEL UPPER-INT / ADVANCED UPPER-INT / ADVANCED
    NUMBER OF POSITIONS 20 20
    SPECIAL NOTES MUST SWIM MIN. 100 METERS MUST SWIM MIN. 100 METERS

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Six Flags Magic Mountain,Six Flags New England.

Merhaba arkadaşlar.
    İş teklifleri geldi ve Six Flags Magic mountain ve Six Flags new england arasında kararsız kaldım.
    Six Flags Magic mountain = saatlik ücret = $8 Konaklama=apartman 16$/günlük.Ulaşım $4/otobüs. İş seçenekleri:CASH CONTROL AGENT / FOOD SERVICE / GAME HOST / RIDE OPERATOR / GUEST SCREENER / HUMAN RESOURCES / MERCHANDISE.Ayrıca Los Angelas'a 45dk.
    Six Flags new england = saatlik ücret= $8 Konaklama=motel 14$/günlük. Ulaşım=shuttle 20-25$/haftalık. iş seçenekleri: FOOD SERVICE / RIDE OPERATOR

Daha önce bu bölgelerde çalışmış arkadaşlar ya da bu işleri yapmış arkadaşlar yardımlarınızı,fikirlerinizi beklyiroum.İlk defa gidicem bu sene hayırlısıyla.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ayrıca Kodak'tan da teklifler geldi ama forumda araştırdığım kadarıyla çok tavsiye edilmemiş.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı remy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    İş teklifleri geldi ve Six Flags Magic mountain ve Six Flags new england arasında kararsız kaldım.
    Six Flags Magic mountain = saatlik ücret = $8 Konaklama=apartman 16$/günlük.Ulaşım $4/otobüs. İş seçenekleri:CASH CONTROL AGENT / FOOD SERVICE / GAME HOST / RIDE OPERATOR / GUEST SCREENER / HUMAN RESOURCES / MERCHANDISE.Ayrıca Los Angelas'a 45dk.
    Six Flags new england = saatlik ücret= $8 Konaklama=motel 14$/günlük. Ulaşım=shuttle 20-25$/haftalık. iş seçenekleri: FOOD SERVICE / RIDE OPERATOR

Daha önce bu bölgelerde çalışmış arkadaşlar ya da bu işleri yapmış arkadaşlar yardımlarınızı,fikirlerinizi beklyiroum.İlk defa gidicem bu sene hayırlısıyla.
    Bu şartları kabul ettin mi?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

http://www.turkishwat.net/soru-cevap...erirsiniz.html azicik arama yaparsaniz iki six flags icin de gecmis konular mevcut ayrica utte verdigim linkte senin gibi bir arkadasimiz 2 gun evvel ayni yeri sormustu.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

konular birlestirilmistir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şartları kabul ettin mi?
    hayır daha kabul etmedim.Ama cevap bekliyorlar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

hayır daha kabul etmedim.Ama cevap bekliyorlar.
    Peki hiç hesap kitap yaptın mı maddi açıdan yoksa bölge olarak hoşuna gitti diye mi seçtin?Yani yatırdığın parayı kazanmak ne derece önemli?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Peki hiç hesap kitap yaptın mı maddi açıdan yoksa bölge olarak hoşuna gitti diye mi seçtin?Yani yatırdığın parayı kazanmak ne derece önemli?
    Açıkçası bölge olarak hoşuma gitti diye seçtim.Yatırdığım parayı kazanmak önemli ama ingilizcemi geliştirmek ve daha iletişim içinde olacağım bi iş istiyrum.Sabah yeni bi teklif daha geldi.Adirondack Mountain Reserve/ Ausable Club'dan burası çok şehir dışında olduğu için seçmedim.Çok iyi bi restorant da garsonluk işi varmış.Ayrıca Kodak'tan da 5 tane iş var.Şimdilik bu kadar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Restorant işi var ama o da çok şehir dışında.Dağda diyim hatta.Adirondack Mountain Reserve/ Ausable Club.137 Ausable Road, St. Huberts. NY, 12943
    Konu ozgursum tarafından (05-01-2013 Saat 12:36 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

orasi da harbiden dagmis. hic sordun mu subat ayindaki fuara kimler gelecekmis? hangi isler varmis? iyi isler gelir genelde fuarlarina ondan. bakma su an ellerinde doldurulmasi gereken isler bunlar ondan sizi bunlara yonlendireceklerdir. sen fuarlarda gelecek isleri sor. zorla ogrenmek icin. istemedigin ise yollayacak halleri yok. bu sunduklari 3 is pek iyi değil.. yani issiz yerlerde is cok olur wat da ama bu etrafinda hicbisey olmayan bir restaurant kanada sinirinda ayrica buyuk sehirlere yakinligi da yok
    Konu ozgursum tarafından (05-01-2013 Saat 12:37 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orasi da harbiden dagmis. hic sordun mu subat ayindaki fuara kimler gelecekmis? hangi isler varmis? iyi isler gelir genelde fuarlarina ondan. bakma su an ellerinde doldurulmasi gereken isler bunlar ondan sizi bunlara yonlendireceklerdir. sen fuarlarda gelecek isleri sor. zorla ogrenmek icin. istemedigin ise yollayacak halleri yok. bu sunduklari 3 is kotu. yani issiz yerlerde is cok olur wat da ama bu etrafinda hicbisey olmayan bir restaurant kanada sinirinda ayrica buyuk sehirlere yakinligi da yok
    Çok teşekkür ederim.Şimdi mail atıcam diğer işler için.Herhangi bi gelişme olursa buraya yazarım ilgilenirseniz sevinirim.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

fuar olayini sor. is fuari var mi de is fuarinda gelecek isleri sor .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Soyle bir sey sorayim bu isler ile ilgili;

Simdi sirketler once bu isler geldigi icin ogrencileri bunlara yonlendirip kendilerine verilen kotayi doldurmak istiyorlar. Ogrenci bu isi sectikten sonra diyelim ki bu isi iptal etmek istiyor.Boyle bir sansi var mi? Sozlesmede boyle bir madde var mi ya da? Cunku bir isi secip mulakatlari yapildiktan sonra onun kontenjanini doldurmus oluyorsun. Sonradan iptal etmek istersen ne oluyor?
    Bunu ogrenmek istiyorum...
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

is secip , sozlesme imzalandiktan sonra sirket iptale izin vermez. en fazla sana peki gitme derler ve paranda kesinti yapip iade ederler. sozlesmelerde bu var/ is sectikten sonra , ds geldikten sonra filan ne kadar geri alabilirsiiz diye.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2 hafta sonra attığıma maile cevap aldım.Diğer tarihteki iş fuarlarını sormuştum, gelen cevap;
    '' Merhaba Hakan,
    Su an icin sadece Six Flags ve RSV Pools cankurtaranlik fuarinin tarihleri ve pozisyonlari belli. Onlari guncel olarak ekte gonderiyorum. Bir de Alabama’da McDonalds islerimiz var, o isveren de Subat-Mart gibi gelecek Turkiye’ye. Guncel listeleri ekte bulabilirsiniz. ''

Liste de housekeeping işleri falan var inceliyorum şuan ama biraz karışık gibi ya kafam karıştı.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

2 hafta sonra attığıma maile cevap aldım.Diğer tarihteki iş fuarlarını sormuştum, gelen cevap;
    '' Merhaba Hakan,
    Su an icin sadece Six Flags ve RSV Pools cankurtaranlik fuarinin tarihleri ve pozisyonlari belli. Onlari guncel olarak ekte gonderiyorum. Bir de Alabama’da McDonalds islerimiz var, o isveren de Subat-Mart gibi gelecek Turkiye’ye. Guncel listeleri ekte bulabilirsiniz. ''

Liste de housekeeping işleri falan var inceliyorum şuan ama biraz karışık gibi ya kafam karıştı.

Sen işleri yaz buraya kafana takılan bizde yardımcı olmaya çalışalım.2 haftada cevap nedir ya?Zaten varolan bilgiyi niye 2 hafta sonra gönderiyolar telefonla aramadın mı?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

beyler bu arada arkadasimdan aldigim bilgiye dayanarak soyluyorum, 550 dolar depozito degilmis, ilk ayin kirasi ve depozito birlikteymis. 550 dolar depozito denince cok garip abarti gelmisti hakliymisim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler bu arada arkadasimdan aldigim bilgiye dayanarak soyluyorum, 550 dolar depozito degilmis, ilk ayin kirasi ve depozito birlikteymis. 550 dolar depozito denince cok garip abarti gelmisti hakliymisim
    Evet eduyorkun ofisine gidince söylediler öyle olduğunu.Peki ozaman six flags cazip mi?Ben kafamda işlerin sıralamsını yaptım size danışıp öyle göndermek istedim maili ;
    1.Hilton Head Marriott Resort and Spa
    BANQUET SERVER/ CONVENTION SERVICE iş.
    9$/saatlik maaş.
    400$/aylık housing. İkinci iş bulma şansı var.Skype mülakat.
    2.Community Pools.Washington.Cankurtaranlık.Saatlik 8.50$.
    3.Six Flags yukarda bahsettiğim.

Sizce bu sıralama ideal mi?Sıralamada değişiklik yapmama gerek var mı?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

daha cazip şu haliyle tabiki. Eğer amacın para kazanmak değilse gezeyim eğleneyim , ingilizce konuşarak dilimi geliştireyim se Six Flags ler iyi olur. Çünkü çalışırken etrafta gezebileceğiniz birçok şehir olur. ÖRneğin california da san diego , los angeles , santa monica , long beach , las vegas , san francisco , san jose gibi turistik travel zamanında gezilmek istenen yerlere araba kiralayarak günübirlik ya da 2 günlük seyahatler düzenleyebilirsiniz. New England bölgesinde . NYC , niagara falls, boston , new jersey , philedephia gibi yerlere rahatlıkla gidebilirsin. Bu avantajı var. Community pools işinin detaylarını bilmiyorum , bir de otel işi var yeri nerde?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daha cazip şu haliyle tabiki. Eğer amacın para kazanmak değilse gezeyim eğleneyim , ingilizce konuşarak dilimi geliştireyim se Six Flags ler iyi olur. Çünkü çalışırken etrafta gezebileceğiniz birçok şehir olur. ÖRneğin california da san diego , los angeles , santa monica , long beach , las vegas , san francisco , san jose gibi turistik travel zamanında gezilmek istenen yerlere araba kiralayarak günübirlik ya da 2 günlük seyahatler düzenleyebilirsiniz. New England bölgesinde . NYC , niagara falls, boston , new jersey , philedephia gibi yerlere rahatlıkla gidebilirsin. Bu avantajı var. Community pools işinin detaylarını bilmiyorum , bir de otel işi var yeri nerde?
    Otel South Carolinia da hilton head island die bi adada.Forumda araştırdım biraz turistik bi yermiş,otellerin falan bulunduğu tatil yeri gibi.ikinci iş de rahat bulabiliomuşsun.google map ten de baktım yeri de iyi geldi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)