Work and Travel 2025
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vize tarihini değiştirebilmek ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Vize tarihini değiştirebilmek ?

arkadaşlar, konsolosluğun verdiği tarihi erteleyebilmenin bir yolu var mı ? (okulun vize tarihleriyle çakışıyor, vizeye mazeret sınavı yapmama gibi bi kıllık durumu var okulumun)
    sindiden tskler...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

eğer 131 doları yatırmadıysan şirketine söyleyip 16 dolara yeni bir pin numarası alıp değiştirebilirsin sanırım..
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eyw.. teşekkürler.. peki vize saatinde erken gitsem erken girebilme gibi bi şansım olur mu ? :S

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

şahsen ben gittiğimde kimse sormamıştı senin randevu kaçta diye.. ama tabiki sakat bir durum... şirketle görüşmen en doğrusu olur bence
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim 1 45 de idi... tam zamanında gitmemize rağmen vardığımızda adam 2 dekieri alıyordu ve nden erken gelmediniz die fırça atar gibi tavır sergiledi...nden saatinde gitmeyesin ki..sorun çıkmasını istemiyorsan zamanında orda ol

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim vize görüşmesi 08:45. okul yenibosna'da, okuldaki vize 10:00...
    bartu, erken gitsem(7 gibi) terslerler mi "ne işin var bu saatte burda" diye.

necro, abi ajanstakilerle bugün bi konustum erken git fln diolar dünyadan haberleri yok. hem simdi tekrar basvursam vizeye, 6-7 hafta sonraya atarlar seni dediler. o tarihleri de biliyorsunuzdur malum çok kalabalık oluyormuş, memurlarda sinir hat safhada.

netcem ben vize deneyimlisi watcı arkadaşlarım, abilerim ablalarım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Valla benim vize görüşme saatim aynen yazıyorum 01.45

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi yapma bele üzme beni )

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı ext12eme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim vize görüşmesi 08:45. okul yenibosna'da, okuldaki vize 10:00...
    bartu, erken gitsem(7 gibi) terslerler mi "ne işin var bu saatte burda" diye.

necro, abi ajanstakilerle bugün bi konustum erken git fln diolar dünyadan haberleri yok. hem simdi tekrar basvursam vizeye, 6-7 hafta sonraya atarlar seni dediler. o tarihleri de biliyorsunuzdur malum çok kalabalık oluyormuş, memurlarda sinir hat safhada.

netcem ben vize deneyimlisi watcı arkadaşlarım, abilerim ablalarım
    7 hafta mı dediler

tamam abi sen şirketine sorma biz yardımcı olalım bundan sonra
    şöyle yapalım, sen bi ara görüş, bir karışıklık olmuş, madur durumdayım de, adamlar muhtemelen işi yokuşa sürmezler 1-2 saat erken gitsen olabilir diye düşünüyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

"saat kacta rendevun ? " diye soruyor kendini amerikan zanneden bi abi var orda soylersin birsey derse sınava yetisecem dersen sorun cıkarmaz.

amerikanlar (vize memurları) randevun kacta olup olmadiği hakkında bilgileri yoktur.

rendevu saatinle ilgili konusmaları Türklerle yaptiğin için problem cıkarmazlar durumunu anlatırsan..

bol sans.
    bekle beni amerika

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ilgi alakanıza çok teşekkürler.
    bugün okulda dekanla konuştum. dedim "lan olm böle iş mi olur? nası kabul etmezsin koca raporu? amerika'ya gidicem, okulunu tanıtcam, keyfimden gitmiorum çalışcam. be clever!"..
    o da "abimsin, ciğerimsin. kabul edicem, ben bu sene zaten yeni geldim okula değiştirdim tüzüğü cartı curtu" gibilerinden konuştu, biraz mahcup biraz ürkekçe yaklaştı.

yine de sizin tavsiyelerinize uyup erken gidicem güvenliklerle kanka olcam ilk ben gircem ))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)