Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: help!! acil??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation help!! acil??

arkadaşlar ben airfrance le gidicemde parıs aktarmalı 1saat 15 dakıkam var bekleme suresı sizce yetiştirebilirmiyim bavul işini filşan 1 saatte?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

senin bavulla bi işin olmayacak zaten eğer burdan kalkan uçağın rotar yapmassa çok rahat yetişirsin
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkur ettım bılgı ıcın rotar yaparsa zaten bır sonrakı ucaga veriyolarmıs

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Paris-Charles de Gaulle Airport baya buyuk cok hizli olman lazim ve isaretleri iyi takip etmen gerek.Ben gecen yil 2Fden 2E ye gecmem gerekiyordu baslangicta yavas hareket ediyodum fakat shuttle trenler cok cabuk doluyor ve hareket ediyor o yuzden hizli hareket etmek lazim.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ozka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben airfrance le gidicemde parıs aktarmalı 1saat 15 dakıkam var bekleme suresı sizce yetiştirebilirmiyim bavul işini filşan 1 saatte?
    ben 5 saat bekLemiştim yaa Pariste =)) zaman yeter dert etme ama sigara içiyorsan 1-2 tane iç o arada cunku bi sonraki yoLcuLuğun baya bi sürecek muhtemeLen AtLanta'ya gideceksin =)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zaman yeterse sorun yok bırazda hızlı oldummu tamamdır bostona gidicem ordan provincetown a 600 euro nasıl bır fıyat sızce??

BannedUser
    Guest

zaman yeterse sorun yok bırazda hızlı oldummu tamamdır bostona gidicem ordan provincetown a 600 euro nasıl bır fıyat sızce??
    Guzel fiyat gibi. Arkadas bugun NY ye THY ile direk gidiş geliş tarih değişmeli 620 euro yer ayırtmıs.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zaman yeterse sorun yok ozaman bırazda hızlı oldummu tamamdır bostona gidicm ordan provincetown a

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

zaman yeterse sorun yok ozaman bırazda hızlı oldummu tamamdır bostona gidicm ordan provincetown a
    Yukarda arkadas terminalleri yazmis..ona dikkat et.Terminal degistirmen gerekecek..son saniyeye birakmazsan bu isi kendi cikis kapinin oraya bi git gor sonra rahat rahat dolas yine..kulagin anonslarda olsun..bazen kapi degistiriyorlar sen son saniye gitme yine kapina yoksa yetisemeyebilirsin kapi degisirse..arada bu kadar kisitli zaman varken en guzeli kendi kapinin onunde beklemek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel fiyat gibi. Arkadas bugun NY ye THY ile direk gidiş geliş tarih değişmeli 620 euro yer ayırtmıs.
    Aynen bende 620 euro ya ankara - istanbul- new york arası aldım bileti tarih değiştirmesi var direk uçuş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks