Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mike's Seafood NJ

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Mike's Seafood NJ

Arkadaşlar daha önce bu lokantada çalışan var mı acaba? Ve genel olarak lokanta işleri nasıl olur? Mutfak elemanı olarak ya da siparişleri alan görevli olarak.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

o restaurantın yanındaki restaurantta çalıştım ben,ikinci iş için gitmiştin oraya kowmuştu adam beni carmen's ta çalışıorum diince rakibim o benim dedi,sea isle deki en ii iki lokantasından birisi,seni dishwasher die çağırıor ama başka işler yapıosun,waiter olarak almazlar oraya sadece ameriklıları alıor onlar,wat öğrencileri mutfakta çalışıor,ayrıca seni sewerse kahwaltıda busserlık için çağırıor enazından bizim ora öğleydi,küçük bi şehire gidiceksin eğer gidersen,ama çok güzel güwenlir,doğal olarak okyanus dibinde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kahvaltıda busser olarak çağırılmak ne? ben bilmiyorum...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bir de iş için mutfak elemanı yazıyordu ama vazifeleri arasında bazen müşterilern siparişlerini almak ve para üstünü vermek falan da yazıyordu. bu biraz ilgimi çekti aslında. çünkü tüm yazı mutfakta çalışarak geçirirsem yeterince practice yapabileceğimden şüphe duyuyorum. sen de mutfak eleman olarak mı çalışmıştın?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ewet bende mutfak elemanıydım ama ben sipariş hazırladğım için şanslıydım biraz,waiterlarla dewamlı konuşyodum,belki senin dediğin take out olablir wat öğrenclerini koyuyolar oralara,busserlık masaya kaç kişi geldiyse ona göre servis hazırlama we sonrasında masayı temizleme işi,bu işte saat ücreti yoktur waiterlar werior sana aldıkları bahşişden bir kısmını,ayrıca gideceğin şehirde pek Türk çıkmıcak karşına haberin olsun,bende orda olucam inş. wizeyi alırsam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu iş için 4 ü kız 6 kişi alınacak. eğer biz de vizeyi alabilirsek senle beraber inş 7 oluruz. o kadar da az değilmişiz canım bence... :P

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben sizin orda diilim ama diğer restauranttyım geçen sene mike da hiç türk yoktu,bizim orda 1 kız 2 erkektik bide wawa die bi markette 2 kız wardı bukadar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

toplam 5 kişi yani

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ewet 5 kişi,siz kaç kişi gidiosunuz pki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben grup olarak gitmiyorum. sadece bugün firmama bu işe türkiyeden kaç kişi alınacağını sorum Mike's seafood a yani. o da 4 ü kız 6 kişi dedi. diğerleri alındı mı alınmadı mı bilmiyorum. ben de tam olark evet demiş değilim. pazartesiye kadar düşüneceğim. ama aklıma yatıyor burası cidden. büyük ihtimal de evet dyeceğim. mülakatı da geçersem eğer, diğer kişilerle tanışmanın vakti geldi demektir...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Zamanında bir şirketin online yerleştirme sistemi aracılığı ile iletişime geçmek istediğim fakat birden fazla mesajıma tek bir cevap dahi vermeyen işyeri...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında bir şirketin online yerleştirme sistemi aracılığı ile iletişime geçmek istediğim fakat birden fazla mesajıma tek bir cevap dahi vermeyen işyeri...

benim yerde bunun arkasında benide kowdu aynı adam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yakından resmini görmek iyi oldu. hafiften heyecan yaptım şimdi...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arka tarafta görünen yerde çalışcaksın sen ön tarafı seafood market 100 metre gerinde de ben

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

daha kabul almadım arkadaşım, gaza getirme hemen

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben mutfakta çalıştım. Sıfatım genelde platter dı. İşim gelen siparişlerin yanına side'ları hazırlamaktı. Şöyle ki misal dolphin jalamango adlı yemek sipariş edildi. Ben tabağı çıkartıyordum. (jalamango rice ve beansle servis edilir.) Tabağa rice ve beansi koyuyordum. Aşçıda dolphini hazırlayıp üstüne koyuyordu. Eğer sos gerekiyorsa sosunu koyup veriyordum expoya. Genel olarak side'ları öğrendiğin zaman zor iş değil ama çalıştığın yerin yoğunluğuna göre inanılmaz yorucu bir hale gelebiliyor. Onlarca siparişe devamlı tabak hazırlamak zor olabiliyor. Ben sezon sonu çalışmıştım, o yüzden inanılmaz bie yoğunlukla karşılaşmadım ama hakkaten yoğun olan günler oldu tabi. Yorucu...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ewet yoğun olduğu günlerde eğer sipariş hazırlıosan işin zor,çok hızlı olman gerekiyor,ard arda slipler gelior onların hepsini yetiştirmen gerekiyor,bide geç kalırsan waiterlar laf sölüyor,oda alıcağı bahşişi düşÃ¼nüor yardım alma imkanında yok tek kişinin yapması gerekiyor,bazı siparişlerde birden fazla yapman gereken şeler oluyor,ama genelde cuma,c.tesi pazar oluyor bu yoğunluk

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya bir de siz konaklama için depozito ödemiş miydiniz? bizden 500$ istiyorlar da,,. bana çok geldi.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ciee sponsorluğunda bu iş dğeil mi dostum? bende gördüm, iş fenaya benzemiyor da adam çok katı kurallar yazmış. Bir de en erken iş bırakma 30 eylül. 30 eylülden önce bırakırsan, depozitoyu da alamıyorsun. Ayrıca 10 kişi hiring yapıyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hiring ne demek?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben depozito wermedim,almıyor bizim işweren, o adam biraz cins biri gibi ama restaurantı çok ii,ama bence 30 eylüle kadar çalışması imkansız orası küçük bir şehir,labor day den sonra kimse kalmıor o şehirde,kışın bomboşmuş zaten,şehirde yaşayanlar genelde tatilini yapmya gelen öğrenci we philide new yorkta öğretmenlik yapanlardı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bence bir sakıncası yok. 30 eylüle kadar çalışabilirim. bugün bu firma için formu imzaladım. şimdi bir tek mülakat ve vize görüşmeleri kaldı. bakalım hayırlısı...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun arkdaşım wizeleri alırsak haberleşriz artık bide ciee nin iş listesinde mi bu iş ??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde 2 kişi olarak seafood'ta çalışmayı düşÃ¼nüyoruz.Fazla mesai yapıp iyi para kazanmak amacımız ama bekledğim gibi çıkmadı açıkcası yorumlarınız danışman halbuki ne güzel anlatıyordu

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

2008 yılında CCI'ın listesindeydi.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Neyzen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiring ne demek?
    Eleman arama olayına hiring deniyor. 10 kişi alacaklarmış işe.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cinobili01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun arkdaşım wizeleri alırsak haberleşriz artık bide ciee nin iş listesinde mi bu iş ??
    ciee'nin listesinde. Aslında makul iş ama 30 Eylül olayı kötü, o zamana kadar çalışmak kasabilir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ciee'nin listesinde. Aslında makul iş ama 30 Eylül olayı kötü, o zamana kadar çalışmak kasabilir.
    ben geçen sene o restaurantın yanındaki restaurantta çalıştım,sana garanti werim imkansız 30 eylüle kadar çalışmak adam neden öle yazmış bende anlamadım,ben geçen sene 20 eylüle kadar çalışcaktım,gittiğimde işweren erken eylül sonuna kadar çalış dedi,eylül ayı geldiğinde labor day dan sonra çalışmadık nerdeyse

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cinobili01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben geçen sene o restaurantın yanındaki restaurantta çalıştım,sana garanti werim imkansız 30 eylüle kadar çalışmak adam neden öle yazmış bende anlamadım,ben geçen sene 20 eylüle kadar çalışcaktım,gittiğimde işweren erken eylül sonuna kadar çalış dedi,eylül ayı geldiğinde labor day dan sonra çalışmadık nerdeyse
    Belki de depozitoyu vermemek için öyle bir tarih yazdı? Çünkü şartlarda sözleşme sonuna kadar kalmalı yazıyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

demeyin öyle yaf! 500$ az para değil ki... hele de depozito için

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)