Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KLM-Washington da bir gece Ocean City,MD

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart KLM-Washington da bir gece Ocean City,MD

Mrhaba arkadaşlar 6 haziran sabahı KLM uçağı ile 3 arkadaş washington a gidiyoruz. Washington dan sonra ocean city,MD e geçeceğiz. Fakat uçağımız DC'ye indiğinde saat 15:45 olcak. Greyhound'un oceancity ye otobüsü ise saat 9:00 ve 15:00 da. Bu yüzden sabahlamamız gerekecek.Sırayla sorularımı sorayım

1) Havaalanında mı sabahlıcaz yoksa bi otel vs mi bulmamız lazım?
    2) Greyhound'un internetteki saatleri haricinde ocean city ye bi ulaşım olabilir mi?
    3) Greyhound durakları havaalanının içinde mi yoksa oraya taxiyle falan mı gitcez?

Ekstra sorular
    4) Domuz eti vs yemek istemiyoruz. Bunun için özellikle yemek olarak müslim'i seçmelimiyiz? Müslim demezsek adamlar bize direk domuz etini dayıycak mı?
    5) Bavula hazır çorba vs koyun demişlerdi forumun diğer kısımlarında. Bir tanesi 30 çorba koyduğundan bahsetmişti.30 çorba çok değilmidir yoksa doğru kararmıdır
    6)Bende alerji var. Alerji her vurduğunda bir hap içiyorum. Bu haplardan yanıma baya bi almam lazım. Gümrükte sorun çıkar mı? Reçete de olcak yanımda ama türkçe tabi.Orda aynı haptan bulabilir miyim?
    7) Aynı KLM uçağına binen başka arkadaşlar var mı?? Hatta aynı uçak saatiyle ocean city ye giden?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

1-)Havaalanında sabahlayabilirsin, sorun değil o fakat saat 4'den sabaha kadar beklemek biraz sıkıntılı olabilir ayrıca havaalanları da şehir merkezine uzak olduğu için dışarı çıkıp gezmek biraz zor olur.

2-)En makul greyhound olacağını düşünüyorum.

3-)Greyhound durakları genellikle şehir merkezinde oluyor. ama havaalanının web sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsin.

4-)Tek secenek sunmazlar, muhtemelen 2-3 seceneğin olur, ki bunun biri mutlaka et yemeyen insanlar için olur. En olmadı sorarsın adamlara domuz eti ya da ürünü istemiyorum diye...

5-)Kalacağın yer getto değil abi gidip herhangi bir süpermarketten de knorr hazır çorba alabilirsin, ama illa ki işkembe, tarhana çorbası istiyorum diyorsan burdan götürmeni tavsiye ederim ben 5-6 tane götürmüştüm bişey demediler.

6-)Ben bi kutu majezik bi kutu da antibiyotik götürmüştüm el çantamda, bakmıyorlar o kadar ayrıntıya sorun değil...

7-)Buna cevabın hayır
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cevaplar için çok saol necro.çorbalardan ezogelin tarhana falan alıp yola koyulayım öyleyse peki necro her yerde yazan (şampuan diş macunu dişfırcası vs) şeyler hariç götürmemin yararlı olacağı bişey var mı? Ya da gitmek üzereyim herhangi bi yerde bulamayacağım ekstra bi bilgi?

Saçma sorular soruyo olabilirim ama son günler malum biraz heyecan biraz merak var.Mazur görün piliiss

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

yok yok normal sorular

bulamayacağın şeyler (en azından her yerde bulamayacağın şeyler): türk kahvesi, türk lokumu, türk kızı

gerisini bulursun abi, süpermarketler sagolsun
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eywallah abi çok saol bilgiler için. şu bi gece bizi yoracak gibi :/

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

şöyle bir teklifte bulunabilirim.. şehir merkezine gidip hem şehri gezip, gece olunca da greyhound istasyonuna gidebilirsin, gece boyu açık onlar, hemde güvenli...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hımm anladım bu teklifi arkadaşlarımla değerlendiricem=) greyhoundda şehir merkezinde bi yerde olcağına göre diyosun şehir merkezine gidip orda zaman geçirip gece de greyhound istasyonunda sabahlarsam iyi olur diyosun.abi tekrar saol valla

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

rica ederim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynı ucak ve saat ama tarihte değişiklik var sanırım aynı kaderi paylaşiyoruz 2 gece sürüncez ben biişi merak ediyorum hava alnının wep sitesini yazarmısınız bulamadım greyhoundda nasıl gideceğim bide otobüslemi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

washingtonda bosa bekleme arkadasım Coastal Charters ı kullanıcan

o bu dııl ben sımdı yanlıs bısey yaptım orda kullanıcam telin adaptorunu yaktım telefonsuz kaldım sımdı : S

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)