Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galveston - Texas konaklama

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Galveston - Texas konaklama

Deniz kenarındaki Galveston şehrinde Fisherman's Wharf adlı restaurantta çalışacağım. Uçak biletimi aldım 31 mayıs iş başlangıç tarihim. Yalnız kalacak yer konusunda işverene mail atmam gerekiyor ama ingilizcem yeterli değil nasıl bir mail yazmalıyım ? Hava durumu ve bu şehir hakkında ayrıntılı bilgiyi nasıl öğrenebilirim ? Yardımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

Çalışacağım restaurantın linki ( umarım link paylaşmak yasak değildir ) :

Fisherman´s Wharf | Seafood Grill

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._Panoramic.jpg
    bu şehir hakkında pek bilgim yok ama baktığım kadarıyla ada tarzı bir yer 100 bin gibi bir nufusu var çalışacağın yerin karşısında starbucks var bence şehir güzel yani öyle dandik sakin biryer değil havalimanıda var sen bileti nereye aldın
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bide texas çok sıcak yancaksın dışarda hep büyük arabalar göreceksin boyun kadar tekeri olan arabalar felan ama texasın insanı daha samimi bence doğuya göre çünkü pek turist yok hep yeral halk

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Uçak biletini şirket aldı. Atatürk Havaliamanından New York, ordan da Houston havalimanı yazıyor bilet detaylarında ve oranın saatiyle gece 12de iniyorum ulaşım konusunda sıkıntılı bir saat :S

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Sıcak iyidir ama aşırısı kötü oldu. Yaklaşık 4 ay kalacağım 28 mayıstan 25 eylüle kadar ordayım demek yanacağım Peki hava durumunu detaylı bir şekilde nasıl öğrenirim yoksa 4 ay boyunca hep mi sıcak olacak

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Captain91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıcak iyidir ama aşırısı kötü oldu. Yaklaşık 4 ay kalacağım 28 mayıstan 25 eylüle kadar ordayım demek yanacağım Peki hava durumunu detaylı bir şekilde nasıl öğrenirim yoksa 4 ay boyunca hep mi sıcak olacak
    Abi sıcaklığı o kadar kafana takma çalışacağın yer güzelmiş.Benim çalışçağım restaurant gibi bir yer..Hayırlısı olsun..
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

an itibariyle Texas Houston'dan yazıyorum.hava zehir gıbı.boguluyor insan nefes alırken,ünya üzerinde bu kadar sıcak bı yer oldugunu hayal etmemıstım haberınız olsun.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bende ilk indiğimde zor nefes alıyordum insanın her tarafı yapış yapış oluyor houstonda galveston 60 mil miş gece 12 de otobus bulurmusun bilmem işvereninle irtibata geç sor.benı gelip almışlardı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sıcaklığı o kadar kafana takma çalışacağın yer güzelmiş.Benim çalışçağım restaurant gibi bir yer..Hayırlısı olsun..
    Sağol kardeşim ikimiz için de hayırlısı olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı seasret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    an itibariyle Texas Houston'dan yazıyorum.hava zehir gıbı.boguluyor insan nefes alırken,ünya üzerinde bu kadar sıcak bı yer oldugunu hayal etmemıstım haberınız olsun.
    Mersin gibi Türkiye'nin en sıcak yerinde yaşadım 20 yıl, umarım burayı da kaldırır bünyem e-mail adresinizi paylaşırsanız sevinirim 1 ay sonra ordayım bende belki görüşme şansımız olur

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Mersin gibi Türkiye'nin en sıcak yerinde yaşadım 20 yıl, umarım burayı da kaldırır bünyem e-mail adresinizi paylaşırsanız sevinirim 1 ay sonra ordayım bende belki görüşme şansımız olur
    e-mail adresi paylaşımı sitede yasak olsa gerek bilginize
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende ilk indiğimde zor nefes alıyordum insanın her tarafı yapış yapış oluyor houstonda galveston 60 mil miş gece 12 de otobus bulurmusun bilmem işvereninle irtibata geç sor.benı gelip almışlardı
    Yarın işverene mail atacağım berbat ingilizcemle Umarım beni de almaya gelirler de geceyi sokakta geçirmek zorunda kalmam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e-mail adresi paylaşımı sitede yasak olsa gerek bilginize
    Tabiki özel mesajla paylaşmak

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Tabiki özel mesajla paylaşmak
    aklın yolu bir değil mi ama =
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

BEN son 3 senedir galvestondaydim bu sene 4. senem olacak senin calisacagin yer seawall dan baya uzak kiralicagin ev seawall a yakin olacaktir cunku hersey orda wallmart mesela butun ihtiyaclarini ordan karsilicaksin cunku , oyuzden bisiklet sart eger fazla parayla geliyorsan araba alabilirsin , bende adanali ve yazlari mersinde gecirmis biri olarak yaklasik bi 10derece daha sicak galveston ztn houston a indiginde nefes alamicaksin anlicaksin ozman.
    LIVE IS LIFE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Birazdan işverene mail atacağım gece yarısı indiğimde beni almaları ve konaklama konusunda umarım çok uzak olmaz kalacağım yer işyerine. Burada ehliyete başvurdum testi geçtim direksiyon sınavım var daha acemiyim zaten araba işi zor olur ama bisiklet alabilirim. Tabi senin araban varsa ya da alacaksan ortak da olabilirim eğer istersen 10 derece mi O zaman sıcaklığa da yavaştan kendimi alıştırim, olmadı çıplak gezerim oralarda Malum ilk kez yurtdışına çıkacağım ve tek başımayım berbat ingilizcemle, oralardan biraz bahsedersen ya da oralar hakkında bilgi edinebileceğim siteler varsa çok iyi olur

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

şehrin kendi sitesi var epey bişey yazıyor google yazarsan çıkıyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

son 2 senedir araba aliyorum arkadaslarla busende alirim, hep ayni yere gidince tanidik cok oluor , bu senede ordaki bi club da DJ lik yapacagim euro nightlar oluor persembe gunleri club21 da senin isyerinede yakin beklerim
    LIVE IS LIFE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

okadar sıcakta napıcaz acaba adanaya gelmişdim bikere sıcakdan bayılcaktm , galvestonda hayat nasıl akıcak bilmiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

araba için ehliyet olayını nasıl halledicez orda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

texas ehlıyetı almak kolay internet üzerinden online sınava gırıyorsun 6 saatlık bır sınav.gecersen direksiyon sınavı.77 dolar gibi bi, ücret.tr ehliyetinde varsa hic zorlama 6 aya kadar kullanabılıyorsun o ehlıyetle .

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

türkiyede ki ehliyetin geçeiyor orada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vaybee çok iyiymiş adamlardaki rahatlığa bak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de bu yaz galvestonda çalışacağım bi aksilik çıkmazsa.Yalnız konaklamayı işveren sağlamayacakmış.Sponsor firma oradaki üniversitenin evlerini önerdi.Fakat haritadan baktığımda çalışacağım yer ve şehir merkezine çok uzak gözüküyor.Daha önce burada kalan veya bilgisi olanlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim.Veya konaklama hakkında başka nasıl bi çözüm bulabilirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de waco ya gideceğim nasıl bi yer acaba (6 haziranda Dallas a )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bu yaz Galveston'a gidecegim. Bizim de konaklamayı sponsor ayarlayacak ama henüz net bilgi gelmedi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sman aman diyim universitenin evleri cok uzakta ama ortam guzel genelde colombiyalilar orda kaliyor genelde onlar araba aliyor , araba almicaksan bi alisverise gitmek istesen 20 dolar sadece gidis tutar benim sana tavsiyem , 69. caddede walmart var onun hemen yaninda otel var ismini unuttum simdi orda wat ogrencileri 3 ay kaliyor uygun bir fiyata.
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sman aman diyim universitenin evleri cok uzakta ama ortam guzel genelde colombiyalilar orda kaliyor genelde onlar araba aliyor , araba almicaksan bi alisverise gitmek istesen 20 dolar sadece gidis tutar benim sana tavsiyem , 69. caddede walmart var onun hemen yaninda otel var ismini unuttum simdi orda wat ogrencileri 3 ay kaliyor uygun bir fiyata.
    sağolasın bilgiler için.aslında iyi kazanacak gibi olursam araba alma gibi bi düşüncem var ama tabi gidince hemen alamam yine de.mario's seawall italian restaurant ta çalışacağım bu yaz. dediğin yer hampton inn olabilir galiba eğer orasıysa çalışcağım yere yine de uzak kalıyo.eğer üniversitenin evlerinde kalırsam işe ulaşımı sağlayacaklarını söylediler bi de.Başka alternatif bi yer varsa daha iyi olabilir aslında

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Suan hatirlamiyorum ismini bu sene 4. senem olmasina ragmen birsuru kiralik ev oluyor senin calisacagin yerle benim dedigim yer arasinda 15-20 dklik mesafe var bisikletle, genelde herkes seawall da ev kiraliyor cunku enguzel yer orasi , evet ulasim sagliyorlar ama shuttle oluyor mesela belirli saatlerde gidip gelmen gerekecek oda sikinti olacak , eger tek gidiyorsan gittiginde 2 gun otelde kal calistigin yerde illaki ogrenciler vardir onlarla konus ev arkadasina ihtiyaclari vardir belki onlarla cikabilirsin,
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eylül ayı gerçekten ölü sezon mu olacak çok merak ediyorum. amacım kalabildiğim kadar kalmak çünki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)